X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Dla dziewczyn co zwidów na testach nie widzą!
Odpowiedz

Dla dziewczyn co zwidów na testach nie widzą!

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lipca 2017, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dla wszystkich które nie chcą się już nakręcać i wyginać przed monitorem, żeby zobaczyć cień cienia cienia :)
    Ja mam osobiście dosyć tego i dlatego zakładam wątek :D
    Wiadomo czasami każda ma dość i szuka iskierki nadziei, ale tu nie przeginamy (chyba, że po uprzedzeniu :D )

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 października 2017, 16:45

    Tusia91, Doti87, Madzix88, Zgredek 12, Jedna_z_Wielu, Flowwer, JagnaaJankowskaa lubią tę wiadomość

  • Oda_33 Autorytet
    Postów: 1355 257

    Wysłany: 15 lipca 2017, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Piękny wstęp :) a jak ktos widzi cien, niech wrzuca zdjecie, chetnie ocenimy, tylko bez obrazania sie :)

    Zgredek 12 lubi tę wiadomość

    * hormony w normie
    * naturalna owulacja
    * badanie drożności - wrzesień 2017
    * słabe wyniki nasienia
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lipca 2017, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zgadzam sie z Oda 33 piekny wstep nic dodac nic ujac. Jak dziewczynki weekend wam mija?. Wybieracie sie gdzies na urlop. Powiedzcie cos o sobie.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lipca 2017, 22:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widzę tu początek pięknego wątku :D
    Dziewczyny ja o sobie skrobnę jutr rano, bo idę za chwilę spać :) ślubny mnie o 6 na <3 obudził i już nie mogłam zasnąć :)
    Weekend bardzo dobrze, wesoło od 18 bo ekscesach na forum hehe

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lipca 2017, 22:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam nadzieje ze ten watek bedzie trwal i trwal . oda 33 zistan z nami :)!!!. Miska kolirowych snow

    Madzix88 lubi tę wiadomość

  • Oda_33 Autorytet
    Postów: 1355 257

    Wysłany: 15 lipca 2017, 22:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja cos zasnac nie moge. Jestesmy z mezem na weekend za miastem, ale cos pgoda srednia na siedzenie przed domkiem
    I sie szykowalam juz do snu :))

    * hormony w normie
    * naturalna owulacja
    * badanie drożności - wrzesień 2017
    * słabe wyniki nasienia
  • Tusia91 Znajoma
    Postów: 30 7

    Wysłany: 15 lipca 2017, 22:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja też się przenoszę tu z lipcowego testowania :D już chwilę się staramy i wiem, jak łatwo można wmówić sobie objawy ciąży i cień cienia cienia na teście - już to przechodziłam :) staram się zdrowo podchodzić do tematu - i zaczekać na dzień spodziewanej @, żeby zatestować. Ja teraz testuję w środę 19 lipca, a wy??

    miśka1987 - dzięki za wątek!

  • Tusia91 Znajoma
    Postów: 30 7

    Wysłany: 15 lipca 2017, 22:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    P.S. mam jakiś dziwny problem z dodawaniem postów - kiedy dodaję przez telefon ucina mi połowę wiadomości :( muszę odpalać kompa żeby tu napisać :( któraś tak ma?

  • Tusia91 Znajoma
    Postów: 30 7

    Wysłany: 15 lipca 2017, 22:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oda_33 - a gdzie się wybraliście na weekend? Ja jestem ostatnio uziemniona, bo luby postanowił pograć w kosza i teraz w gipsie siedzi :(( więc nudy (więc odkryłam to forum) :D

  • Doti87 Autorytet
    Postów: 2470 1307

    Wysłany: 16 lipca 2017, 00:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej ☺ witam sie tez na nowym wątku, nie moglam juz tamtego przeżyć.. naprawde az soe czytac mi nie chcialo od takirgoe nakręcania pprzeżywania...

    Ja wszystko rozumiem i staram się powiedziec dobre słowo ale kurczę ile mozna..

    s1985, Cheresta lubią tę wiadomość

    f2w3s65g6ss24352.png

    f2wli09k74bg1ma0.png
  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 16 lipca 2017, 03:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mogę dołączyć mogę dołączyć? :D po wczorajszych akcjach i ja mam dość. Kłótnie i pretensje. Szkoda nerwów, chociaż ten watek to trochę jak powstanie przeciw głównym osobom z forum :D :D ja nie chce się nakręcać, niepotrzebne mi to w życiu. Mój mąż to samo, na spokojnie, co będzie to będzie. Ale mi łatwo mówić bo to tak naprawdę 1 cykl u nas ;) ale i tak jakby ktoś chciał to można świrować od początku :D ja postanowiłam nie robić testów tylko betę w odpowiednim czasie i to tylko wtedy kiedy wykres wskazywać będzie że jest sens ;) póki co jestem w 4 dniu wyższych temperatur (bo czy owu była tego dnia czy innego tego nie wiem bo żyje bez monitorowania) tylko pytanie mam kiedy miałabym ewentualnie iść ns progesteron? Wiem że 7-8dpo ale jeśli ja nie wiem kiedy dokładnie była a rozmach moze być kilkudniowy to żeby się nie okazało że poszłam np 5 albo 9-10dpo. Zastanawiam sie czy iść i jeśli to kiedy? :D co radzicie? ;)

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lipca 2017, 07:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam nowe staraczki :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lipca 2017, 07:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    heeeeeej :)
    Dziewczyny napiszmy coś o sobie!

    Ja :) czekam w listopadzie na 30 urodziny :/ Od 5 lat szczęśliwa żona, od 4,5 roku najszczęśliwsza mama :) O 2 staramy się już 3,5 roku. PO drodze jedna biochemiczna i jedno poronienie.
    Problem z tarczycą i bardzo nieregularnymi miesiączkami. Aktualnie 63 dc i 7 brania dupka na wywołanie okresu. W nowym cyklu zaczynam z clo 3-7 dc i dupkiem 16-25.

    Przez te lata starań zdążyłam mieć fazy nakręcania, ale wreszcie chyba udało mi się skończyć z tym hehehe mam nadzieję ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lipca 2017, 07:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    terka, ja bym poszła w środę 19-go jak już :)

  • Doti87 Autorytet
    Postów: 2470 1307

    Wysłany: 16 lipca 2017, 08:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nigdy nie badalam progresteronu wiec nie mam pojęcia... i nie chce Cię wyprowadzić w blad.

    Ooo matko mmmiska ale dlugie cykle, MASAKRA jakas. Nie wyobrażam sobie takich.

    f2w3s65g6ss24352.png

    f2wli09k74bg1ma0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lipca 2017, 08:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no właśnie to był pierwszy cykl od 2 lat bez dupka lub luteiny i widać nie wypalił :/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lipca 2017, 08:11

  • Doti87 Autorytet
    Postów: 2470 1307

    Wysłany: 16 lipca 2017, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurczę szkoda, a byłaś w między czasie u gina na jakimś podglądzie?

    f2w3s65g6ss24352.png

    f2wli09k74bg1ma0.png
  • Doti87 Autorytet
    Postów: 2470 1307

    Wysłany: 16 lipca 2017, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mi zostało 1,5 tygodnia do testowania, ciekawe czy sie udało.... ale jestem ten tydzień sama z synem to mi szybko minie hihi

    f2w3s65g6ss24352.png

    f2wli09k74bg1ma0.png
  • Oda_33 Autorytet
    Postów: 1355 257

    Wysłany: 16 lipca 2017, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeju a ja tego watku szukalam na ogolnym myslalam ze zniknal!! :D

    Krotko o mnie:

    Z mezem nie zabezpieczalismy sie od roku ponad z wylaczniem 4 mc. Nie zaskoczylo, ale tez nam nie zalezalo, pod koniec juz troche jednak wariowalam z testami - wiec postanowilismy zaczac sprawdzac czy cos nie tak.

    Wyszla mi za wysoka prolaktyna po pbciazeniu, dostalal dostinex, jestem na nim drugi cykl, już po owulacji.

    Testuje za 8-10 dni, ale chyba im pozniej tym lepiej. Przewidywana @ w ogole mialam miec ok 31.07, ale chyba po zbiciu prolaktymy moj cykl sie unormowal, bo test pozytywny mialam juz w 14 dc, do tego sluz płodny, więc wygląda, że owulacja już byla. Dzid 19dc, ale czy owulacje miałam jeszcze w 14, czy 15 a moze na poczatku 16 dc? Nie wiem :)

    Co do progesteronu - mi gin mowila ze pod koniec cyklu, ze 18 dc za wczesnie zrobilam.


    * hormony w normie
    * naturalna owulacja
    * badanie drożności - wrzesień 2017
    * słabe wyniki nasienia
  • Oda_33 Autorytet
    Postów: 1355 257

    Wysłany: 16 lipca 2017, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doti to testujemy podobnie :)

    Jak dla mnie, możecie się nakręcać, ale jeżeli ktoś na forum zwróci Wam uwage to rozumieć, że z dobregomserca. Ale bym
    Was przeklinała, jakbyście mi gratulowały urojonej ciąży, a potem dostalabym @!

    Szkoda po prostu tych dziewczyn, które potem sobie nie radzą z tym zupełnie. Nie dość, że sobie wkręcają to jeszcze wkręcają wszystkim dookoła.

    Macie mnie ganić za jakieś absurdalne pomysły!! :))

    U mnie ból piersi nieco mocniejszy niż wczoraj, ale ciagle znośny. Podobno tak objawia sie prolakryna podwyzszona, mam
    Nadzieje ze jednak wszystko w normie mam.

    Tusia - chyba najblizsza tetowania jestes :)) jak sie czujesz?

    * hormony w normie
    * naturalna owulacja
    * badanie drożności - wrzesień 2017
    * słabe wyniki nasienia
1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ