X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Dwudniowy okres
Odpowiedz

Dwudniowy okres

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Siggi Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 3 grudnia 2016, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny,

    Jeszcze nigdy nie pisałam na forum ale zgłupiałam. Zazwyczaj cykle mam 25-27dniowe. W tym cyklu przed okresem bolały mnie piersi i mnie mdliło. Dwa dni przed miałam dwudniowe plamienie, co jest u mnie normalne. Potem zaczął się okres normalny i trwał dwa dni, gdzie zazwyczaj trwa sześć i..koniec...Dziś jest drugi dzień po tym okresie, zmierzyłam sobie temperaturę rano z ciekawości, wyniosła 36,8 a zazwyczaj podczas okresu i przed owulacją była 36,3. Zrobiłam test i negatywny. Czy któraś coś takiego miała? Zgłupiałam i nie wiem czy coś pokręciło się z cyklem, czy o co chodzi :(

  • 0202oliwcia Autorytet
    Postów: 1726 1111

    Wysłany: 4 stycznia 2017, 23:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam zazwyczaj dwu dniowy okres wiec nie wiele mogę pomoc

    w4sqyx8dc2rm5g6k.png

    Synek Piotruś 2019 <3 Córeczka Oliwia 2013 <3. Małgosia 2017 <3
    Aniołki <3 <3 <3 <3
    Mutacja MTHFR, Poronienia Nawykowe
  • sara9555 Autorytet
    Postów: 469 312

    Wysłany: 6 stycznia 2017, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moze byc cos na rzeczy, sproboj zrobic test za jakis czas

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ