X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Dziwnie dlugi cykl
Odpowiedz

Dziwnie dlugi cykl

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Anka1986 Przyjaciółka
    Postów: 125 46

    Wysłany: 6 maja 2017, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane! Prosze o interpretacje mojego cyklu. Moje cykle zawsze trwaja 32 dni dzisiaj jest 40 dc a ovu zaznaczylo mi dzien @ w 50 dc. Czy powinnam juz zrobic test ciazowy jezeli moje cykle zawsze trwaja 32 dni czy poczekac i zglosic sie do lekarza? Mysle ze jezeli bylby to bezowucacyjny to wredna juz przyszlaby a tu dalej nic. Prosze o opinie :)

    Co ma być to będzie siłę znajdę wszędzie :D
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 6 maja 2017, 23:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najlepiej zatestować i jak biel iść do dr na usg bo jeśli faktycznie ovu była jak jest zaznaczona to powinno widać ciałko żółte.

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Anka1986 Przyjaciółka
    Postów: 125 46

    Wysłany: 6 maja 2017, 23:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki Kochana jutro z rana testuje :)

    Co ma być to będzie siłę znajdę wszędzie :D
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 6 maja 2017, 23:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie zawsze takie długie cykle oznaczały torbiel wiec warto iść do dr i w nowym cyklu oznaczyć podstawowe hormony z prolaktyną ona czesto miesza w cyklach.

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Anka1986 Przyjaciółka
    Postów: 125 46

    Wysłany: 7 maja 2017, 23:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana prolaktyna i progesteron sa u mnie w normie. Badalam niedawno :) w zeszlym roku mialam wycinanego torbiela - Torbiel gruczołu przedsionkowego większego (Bartholina). Jak na razie nie powtorzylo mi sie , oby nie wrocilo!! Pozdrawiam

    Co ma być to będzie siłę znajdę wszędzie :D
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ