X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Endokrynolog, ginekolog-endokrynolog Wrocław
Odpowiedz

Endokrynolog, ginekolog-endokrynolog Wrocław

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Alisia Autorytet
    Postów: 1007 497

    Wysłany: 21 października 2016, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć :-)

    Szukam dobrego endokrynologa lub ginekologa-endokrynologa we Wrocławiu, możecie kogoś polecić ? :-)

    a31il5w.png

  • Zoja Ekspertka
    Postów: 186 183

    Wysłany: 8 listopada 2016, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Endokrynolog rewelacyjny - Dr Gawryś. A Gina sama szukam dobrego..

    Kea06 lubi tę wiadomość

    gannskjo7b9tly2x.png

    18.11.2015 Aniołek - W
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 grudnia 2016, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 października 2019, 13:41

  • A może by... Autorytet
    Postów: 1101 781

    Wysłany: 14 grudnia 2016, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    UlaFalka wrote:
    Zojka, możesz coś więcej napisac o Gawrysiu?
    Potrzebny jest mi tez dobry endokrynolog :)
    Długo trzeba czekac na jakiś wolny termin?

    Ja też korzystam z porad dra Gawrysia. Jest ok, ale wiele się nie będzie nad Tobą rozczulał. Najlepiej zrób jeszcze przed pierwszą wizytą wszystkie niezbędne badania. Ja skorzystałam z porad przez internet bo na te stacjonarne czeka się ok 3 miesiące, a po drugie badania to badania, skoro mogłam wysłać netem i mniej zapłacić to super - receptę dostałam pocztą. Czas odpowiedzi błyskawiczny - jeszcze tego samego dnia. Ma najlepsze opinie we Wrocławiu i faktycznie wielu kobitkom doradza przy działaniach "koncepcyjnych".

    Kea06 lubi tę wiadomość

    50c1a0bd9a.png
    34bw43r83m4ak79s.png
  • Katarzyna001 Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 22 maja 2018, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robiłam ostatnio badania TSH i wyszło mi ponad 6. Staramy się o dziecko i nic nie wychodzi. Szukam dobrego endokrynologa lub ginekologo-endokrynologa. Ktoś kogoś poleca z Wrocławia i okolic?
    Ja szukałam tutaj https://ranking.abczdrowie.pl/s/endokrynolog/wroc%C5%82aw ale jeszcze na wizytę się nie umówiłam.
    Pomocy!

    Cześć
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ