X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

HCG 12.3

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Jo-an Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 8 czerwca 2017, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej! 25 dzień cyklu, 11 dpo - wynik beta hcg 12.3. Dziś 27 dzień i boli mnie brzuch jak na okres (cykle zazwyczaj 28-dniowe). Co myślicie?

    Joanna
  • Hałasianka Autorytet
    Postów: 2868 1773

    Wysłany: 8 czerwca 2017, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sprawdz bete za 2 dni, zobacz jaki jest przyrost. Ja ialam teraz 1.24, potem 6.64 i dostałam okres 3 dni spoźniony. Była to ciąża biochemiczna i mikroporonienie samoistne. Musisz sprawdzać ile przyrośnie. Teraz lekarz i powiedział ze juz w dniu okresu praktycznie beta powinna byc ok 200 i rosnąć

    LAURA 3i49qps6eloijitj.png
  • dydone Przyjaciółka
    Postów: 163 33

    Wysłany: 8 czerwca 2017, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zrób jeszcze raz betę, jeżeli rośnie to ciąża rozwija się prawidłowo, jeżeli spada to będzie niestety biochemiczna. Bóle brzucha podobne do tych na @ mogą również świadczyć o ciąży- macica zaczyna pracować i tak to odczuwamy. Powodzenia!

    02.01.2019 r. Maria , Szymon [*] 39 tc , Aniołek [*] 8 tc, Aniołek [*] 5 tc, Aniolek [*] 7tc
    km5sgu1ri0500snx.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2017, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wynik ewidentnie pozytywny. Jesteś w ciąży. Ważny jest przyrost po 48h, a nie wartość w danym dniu po owulacji.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ