X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ile dni dpo miałyście pozytywne testy?
Odpowiedz

Ile dni dpo miałyście pozytywne testy?

Oceń ten wątek:
  • kayka93 Koleżanka
    Postów: 41 93

    Wysłany: 15 stycznia 2017, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rano kreska była bladoróżowa, teraz zachodzą reakcje, więc pewnie dlatego odrobinę bledsza jest.
    Zobaczymy jutro, idę na betę i wszystko się wyjaśni.
    Ja ogólnie to mam pesymistyczne nastawienie, bo mimo tego, że to dopiero 3 cs, to wiem, że mam niedoczynność, hashimoto z wysokim mianem i ana 2 i ana 3 dodatnie.
    Próbuje to na spokojnie przyjąć, że może się udało, ale mi to nie wychodzi ;)

    3jgxqqmzwbwttw3g.png
  • kayka93 Koleżanka
    Postów: 41 93

    Wysłany: 15 stycznia 2017, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a @ mam mieć dopiero w czw lub pt, więc wszystko się jeszcze może zdarzyć...

    3jgxqqmzwbwttw3g.png
  • Kwiatuszek32765 Koleżanka
    Postów: 63 14

    Wysłany: 15 stycznia 2017, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też nie chce mieć nadzieji żeby potem nie ryczec Ale się nie da.... ciągle o tym myślę

  • maybe Koleżanka
    Postów: 40 11

    Wysłany: 15 stycznia 2017, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny! Ja jutro mam dostac misiaczke. Od wczoraj mam co chwile skurcze macicy i mocno czuje jajniki. Nigdy przed okresem nie mialam zadnego bólu. Staramy się dopiero drugi raz, ale za pierwszym razem tak sie rozczarowalam, ze w tym miesiacu boje sie jak diabli. Myslicie, ze te lekkie skurcze moga byc objawem ciazy? Tak naprawdę juz za kilkanaście godzin wszystko sie okaże, ale jakos tak lżej mi jak moge podzielić się tymi wątpliwościami :)

  • Kwiatuszek32765 Koleżanka
    Postów: 63 14

    Wysłany: 15 stycznia 2017, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maybe wrote:
    Cześć dziewczyny! Ja jutro mam dostac misiaczke. Od wczoraj mam co chwile skurcze macicy i mocno czuje jajniki. Nigdy przed okresem nie mialam zadnego bólu. Staramy się dopiero drugi raz, ale za pierwszym razem tak sie rozczarowalam, ze w tym miesiacu boje sie jak diabli. Myslicie, ze te lekkie skurcze moga byc objawem ciazy? Tak naprawdę juz za kilkanaście godzin wszystko sie okaże, ale jakos tak lżej mi jak moge podzielić się tymi wątpliwościami :)
    Podziwiam Cię ze jeszcze nie robiłaś testu. Ja mam takie same bóle a @ powinnam dostać dziś naj naj najpóźniej jutro.

  • KarolinaSeven Autorytet
    Postów: 337 154

    Wysłany: 15 stycznia 2017, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny trzymam za Was kciuki! A jeśli chodzi o bóle brzucha jak na okres to też to miałam na początku ciąży:) a nawet w dzień miesiączki i przez kolejne 2 dni łapały mnie jakby skurcze o takim okresowym bólu... ogólnie Wam powiem że czułam się identycznie jak na okres, piersi bolały tak samo jak zwykle... w sumie nigdy nie miałam bólu okresowego przed @, ale ze brzuch bolał w ten dzień co miał przyjść to nie zwróciłam na to uwagi ;) tak naprawdę jeśli chodzi o typowe objawy ciążowe jak mdłości na przykład to przyszły dopiero z tydzień po tsm :)

    bl9ci09kxvg5tkmx.png
    bfarxzdvab0ihkjr.png
    20.08.2016 r. - III IUI niepękniete pęcherzyki a tu niespodzianka! :)
  • maybe Koleżanka
    Postów: 40 11

    Wysłany: 15 stycznia 2017, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kwiatuszek32765 wrote:
    Podziwiam Cię ze jeszcze nie robiłaś testu. Ja mam takie same bóle a @ powinnam dostać dziś naj naj najpóźniej jutro.

    Nie robię testu bo w tamtym miesiącu to wcześniejsze robienie testów i nadzieja wykończyło mnie emocjonalnie. Poza tym w poprzedniej ciąży miałam jeszcze 3dniową miesiączkę i po niej test też był negatywny. Gdzieś w 4 tygodniu ciąży dowiedziałam się, że będę mamą. Taki psikus ;) Teraz wolę zachować ostrożność chociaż nadzieja nie chce się ode mnie odczepić na krok ;) Jak jutro nie dostanę @ zrobię test.

    A Ty robiłaś już jakieś testy w tym cyklu? Czy też czekasz na nadejście @?

  • Kwiatuszek32765 Koleżanka
    Postów: 63 14

    Wysłany: 16 stycznia 2017, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robiłam i wyszły bladziochy możesz zobaczyć w poprzednich postach. Dziś robiłam z rana ostateczny dzień planowanej @ i wyszedł też bladzioch. Już nie wiem co myśleć. A ciebie jak.

  • Kwiatuszek32765 Koleżanka
    Postów: 63 14

    Wysłany: 16 stycznia 2017, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://zapodaj.net/891474f594b27.jpg.html

    Mój test z rana.

  • maybe Koleżanka
    Postów: 40 11

    Wysłany: 16 stycznia 2017, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kwiatuszek32765 wrote:
    https://zapodaj.net/891474f594b27.jpg.html

    Mój test z rana.

    Wiesz co ja to bym już oszalała ze szczęścia. U mnie nawet takiego cienia nie było. Wydaję mi się, że masz bardzo niską betę. U mnie za pierwszym razem nawet po 3dniowej miesiączce test nic nie wykazał a byłam już w 3 tygodniu, co najmniej. Zrób jutro, kreska powinna się wzmacniać.
    Jest szansa! :)
    Ja Właśnie czekam na @ bo jeszcze nie dostałam, a powinnam dostać z samego rana. Zaraz mi mąż test przyniesie to na coś już będę mogła się nastawić.

    Megi2803 lubi tę wiadomość

  • Kwiatuszek32765 Koleżanka
    Postów: 63 14

    Wysłany: 16 stycznia 2017, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie szaleje tylko z niepewności. Czekam na informacje od Ciebie i trzymam kciuki.

  • maybe Koleżanka
    Postów: 40 11

    Wysłany: 16 stycznia 2017, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Dzięki:) Chciałabym zobaczyć chociaż taki cień kreseczki jak u Ciebie. Odezwę się za kilka minut :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 stycznia 2017, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kwiatuszek gratulacje, piekna kreseczka!! :)

    Kwiatuszek32765 lubi tę wiadomość

  • maybe Koleżanka
    Postów: 40 11

    Wysłany: 16 stycznia 2017, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś


    No niestety ani cienia :( Zobaczymy, co będzie dalej.

  • Paulinucha87 Ekspertka
    Postów: 445 99

    Wysłany: 16 stycznia 2017, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kwiatuszek32765 wrote:
    https://zapodaj.net/891474f594b27.jpg.html

    Mój test z rana.

    Ulala tu juz mamy piekny pozytyw :-) gratulacje :-D

    Kwiatuszek32765 lubi tę wiadomość

  • Kwiatuszek32765 Koleżanka
    Postów: 63 14

    Wysłany: 16 stycznia 2017, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W pierwszej ciazy wyszły mi dwie mocne krechy a teraz tylko sie zamartwiam i zastanawiam czy to to. Mąż też widzi Ale mówi ze powinny być mocne A nie takie nijakie.

  • Kwiatuszek32765 Koleżanka
    Postów: 63 14

    Wysłany: 16 stycznia 2017, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maybe wrote:
    No niestety ani cienia :( Zobaczymy, co będzie dalej.


    Może się nie pojawi @. Czekam na info.

  • melba Autorytet
    Postów: 600 212

    Wysłany: 16 stycznia 2017, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, trzymam kciuki. Powiem Wam,że kreska na teście musi być różowa. Ja wczoraj testowałam i pojawiła się taka szarawa, widoczny ślad drugiej kreski w czasie prawidłowym. Podeszłam do tego z nadzieją,choć już tak kiedyś miałam. Nawet nie wiem czy to nie ta sama firma. Ale beta rozwiała wątpliwości i nadzieje (0.1). Więc opuszczam narazie wątek oczekujących na testowanie i czekam na @. Powodzenia!

    preg.png

    XII 2015 początek naprostarań
    XI 2022 FET 12 dpt 1313, 24dpt♥️
  • -Laura- Koleżanka
    Postów: 52 11

    Wysłany: 16 stycznia 2017, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kwiatuszek - Gratulacje! Taka kreska oznacza ciążę. Po prostu jest wczesna i dlatego taki bladzioch, ja bym się już zaczęła spokojnie cieszyć :D

    melba, Kwiatuszek32765 lubią tę wiadomość

    84bd2e96f63de69b995db6eac5e1f2a0.png
  • maybe Koleżanka
    Postów: 40 11

    Wysłany: 16 stycznia 2017, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak uważacie, czy jest sens robić test wieczorem jak poranny był negatywny? Czy może lepiej zrobić jutro ran? Dziś powinnam dostać@, ale nie mam jeszcze.
    Doradźcie mi coś proszę.

‹‹ 10 11 12 13 14 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ