X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ile dni dpo miałyście pozytywne testy?
Odpowiedz

Ile dni dpo miałyście pozytywne testy?

Oceń ten wątek:
  • maybe Koleżanka
    Postów: 40 11

    Wysłany: 18 stycznia 2017, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    *mała poprawka - skurcze zaczęły się 9dpo.

  • maybe Koleżanka
    Postów: 40 11

    Wysłany: 19 stycznia 2017, 07:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś temp skoczyła z 36,7 na 36,8. Na dołek implantacyjny trochę mały skok , ale z drugiej strony gdyby miał być okres to chyba poszłoby w dół prawda, co o tym myślicie? Dziś już 14 dpo.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 stycznia 2017, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maybe wrote:
    Dziś temp skoczyła z 36,7 na 36,8. Na dołek implantacyjny trochę mały skok , ale z drugiej strony gdyby miał być okres to chyba poszłoby w dół prawda, co o tym myślicie? Dziś już 14 dpo.

    Nie chcesz zrobić bety?
    Wszystko byłoby jasne :)
    Powodzenia

    summersun lubi tę wiadomość

  • maybe Koleżanka
    Postów: 40 11

    Wysłany: 19 stycznia 2017, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robiłam bete wczoraj: 0,1.
    W każdym razie to już nieważne. Plamienia są coraz mocniejsze i ból chyba nadchodzi bo już coś czuje. Niestety, nie w tym cyklu czas na ciążę. Cieszę się, że już przynajmniej wiem na czym stoję i kamień z serca, że ten koszmar niepewności się zakończył. W przyszłym miesiącu inaczej podejdę do testowania z większym dystansem i sceptycyzmem.... Ale się dzisiaj upiję! ;) ;)
    Trzymajcie się dziewczyny, trzymam za Was mocno kciuki :)

  • panan12 Autorytet
    Postów: 3023 548

    Wysłany: 19 stycznia 2017, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://naforum.zapodaj.net/a9985dae9d9f.jpg.html

    jest coś tam? dałam 3 krople tyle co pisało i tak się pojawiło...dodam tylko ze mocz byl rozcienczony moze dlatego tak sie stalo

    f2w3k0s3plke7odf.png
  • Paulinucha87 Ekspertka
    Postów: 445 99

    Wysłany: 19 stycznia 2017, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    panan12 wrote:
    https://naforum.zapodaj.net/a9985dae9d9f.jpg.html

    jest coś tam? dałam 3 krople tyle co pisało i tak się pojawiło...dodam tylko ze mocz byl rozcienczony moze dlatego tak sie stalo

    Ja tam nic nie widzę ile to dpo?może zrobiony zbyt wczesnie?

  • panan12 Autorytet
    Postów: 3023 548

    Wysłany: 19 stycznia 2017, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robiony 11 dpo

    f2w3k0s3plke7odf.png
  • justa. Autorytet
    Postów: 785 651

    Wysłany: 19 stycznia 2017, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba jakiś mikro cień jest :) powtórz najlepiej pojutrze.

    ex2bx1hpg9qyhku2.png
  • panan12 Autorytet
    Postów: 3023 548

    Wysłany: 19 stycznia 2017, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    justa. wrote:
    Chyba jakiś mikro cień jest :) powtórz najlepiej pojutrze.

    Bo najlepsze jest to ze robiłam wczoraj wieczorem...mocz był bialy rozcienczony i może dlatego nie wyszło...wczoraj było 11 dpo ...brzuch boli piersi wrażliwe ale to objawy przed miesiączka jak i na początku ciazy. Testu nie zalałam bo dałam trzy krople

    f2w3k0s3plke7odf.png
  • maybe Koleżanka
    Postów: 40 11

    Wysłany: 19 stycznia 2017, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale ostatnio miałaś bardziej wyraźne kreski. Moze przez ten mocz rozcienczony. Spróbuj jutro albo pojutrze tylko na czczo.

  • panan12 Autorytet
    Postów: 3023 548

    Wysłany: 19 stycznia 2017, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może mnie z kimś pomylilas pierwszy raz dziś wrzuciłam test

    f2w3k0s3plke7odf.png
  • Paulinucha87 Ekspertka
    Postów: 445 99

    Wysłany: 19 stycznia 2017, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    panan12 weszłam w Twój wykre i z tego co widzę jestes w 92 dc ?!temperatura z dzisiaj nie jest obiecujaca bo spada,test juz jest wiarygodny powtórz jutro rano badzzrób bete,która jest najwiarygodniejsza.Jak wyjdzie negatywna lepeij udaj sie do lekarza bo twój cykl straszy.

  • magdis Autorytet
    Postów: 676 258

    Wysłany: 19 stycznia 2017, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sacrable, owu w 80 dc?! nie byłaś z tym jeszcze u lekarza?

    f2w3rjjg9rxvzya9.png
    km5suay3700g32yy.png
  • panan12 Autorytet
    Postów: 3023 548

    Wysłany: 19 stycznia 2017, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    magdis wrote:
    sacrable, owu w 80 dc?! nie byłaś z tym jeszcze u lekarza?

    Byłam u lekarza i biorę duphaston na wywolAnie 2 razy dziennie po 1 tabletce. Następnego cyklu mam brać od 16 dnia żeby wyrównać cykle .

    f2w3k0s3plke7odf.png
  • magdis Autorytet
    Postów: 676 258

    Wysłany: 20 stycznia 2017, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a miałaś jakieś badania robione jaka jest przyczyna tak kosmicznie długich cykli? duphaston na wywołanie powinien pomóc ale co z owulacją, dlaczego jak taka późna..?

    f2w3rjjg9rxvzya9.png
    km5suay3700g32yy.png
  • panan12 Autorytet
    Postów: 3023 548

    Wysłany: 21 stycznia 2017, 06:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    magdis wrote:
    a miałaś jakieś badania robione jaka jest przyczyna tak kosmicznie długich cykli? duphaston na wywołanie powinien pomóc ale co z owulacją, dlaczego jak taka późna..?

    Tak tylko wczoraj wzięłam ostatni dzień duphaston i dziś temperatura 37 prawie. Nie rozumiem z tego nic....podobno moja taka natura muszę przejść na dietę waze 83 kg przy 170 cm wzrostu to też może być przyczyna

    f2w3k0s3plke7odf.png
  • magdis Autorytet
    Postów: 676 258

    Wysłany: 21 stycznia 2017, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jeśli nie jesteś w ciąży to @ powinna lada chwila przyjść. Lekarz Ci powiedział że taka Twoja natura? Jeśli tak to szybko bym go zmieniła. Miałaś jakieś badania hormonalne? Nadwaga może przyczyniać się do zachwiania równowagi hormonalnej ale nie można znowu wszystkiego zganiać na wagę. Tym bardziej że nie jesteś jakoś chorobliwie otyła. Są grubsze dziewczyny i mają prawidłowe cykle. Ja bym na Twoim miejscu drążyła ten temat

    f2w3rjjg9rxvzya9.png
    km5suay3700g32yy.png
  • justa. Autorytet
    Postów: 785 651

    Wysłany: 21 stycznia 2017, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Panan, powtórzyłaś test ?

    ex2bx1hpg9qyhku2.png
  • panan12 Autorytet
    Postów: 3023 548

    Wysłany: 21 stycznia 2017, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    justa. wrote:
    Panan, powtórzyłaś test ?

    Nie nie powtarzalam testu bo się boję rozczarowania...zapisałam się do poradni rodzinnej chodzę na takie spotkania i zajmują się moimi cyklami. Mam zlecone badania od 2-4 dc i po 7 dniach wyższej temperatury

    f2w3k0s3plke7odf.png
  • aisak95 Znajoma
    Postów: 16 2

    Wysłany: 29 stycznia 2017, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    10dpo test paskowy o czułości 10 - negatywny
    Owulacje miałam w 30dc, planowana @ na 44dc czyli za 4dni. Obiecałam sobie że nie będę robić wcześniej testów, ale wpadłam na to forum i jakoś tak wyszło :D w sumie to objawy też trochę pokusiły mnie. Bóle brzucha mam ale takie dziwnie, bo przeważnie jak pojawiają się bóle na @, to trwają tak 2,3 dni, a teraz od owulacji coś jest, początkowo jajniki kuły, potem podbrzusze bolało, a teraz też podbrzusze (ból taki jak na @) ale boli tylko z rana lub wieczorem, głównie jak leżę spokojnie ( przy czytaniu na przykład). Jeśli chodzi o piersi to na @ bolały całe a w tym cyklu najpierw sutki, potem po bokach, a teraz dół i boki gruczoły bolą, a dziś doszedł kręgosłup (lędźwie), ale może źle spałam. Jestem tu w miarę nowa, z ovu tj pierwszy cykl, ale wydaje mi się ze tak nie miałam zawsze. No chyba, że teraz bardziej "wsłuchuję się" w swoje ciało :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 stycznia 2017, 10:19

‹‹ 12 13 14 15 16 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ