X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ile dni dpo miałyście pozytywne testy?
Odpowiedz

Ile dni dpo miałyście pozytywne testy?

Oceń ten wątek:
  • Amy333 Autorytet
    Postów: 2509 3869

    Wysłany: 29 stycznia 2017, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aisak95 wrote:
    10dpo test paskowy o czułości 10 - negatywny
    Owulacje miałam w 30dc, planowana @ na 44dc czyli za 4dni. Obiecałam sobie że nie będę robić wcześniej testów, ale wpadłam na to forum i jakoś tak wyszło :D w sumie to objawy też trochę pokusiły mnie. Bóle brzucha mam ale takie dziwnie, bo przeważnie jak pojawiają się bóle na @, to trwają tak 2,3 dni, a teraz od owulacji coś jest, początkowo jajniki kuły, potem podbrzusze bolało, a teraz też podbrzusze (ból taki jak na @) ale boli tylko z rana lub wieczorem, głównie jak leżę spokojnie ( przy czytaniu na przykład). Jeśli chodzi o piersi to na @ bolały całe a w tym cyklu najpierw sutki, potem po bokach, a teraz dół i boki gruczoły bolą, a dziś doszedł kręgosłup (lędźwie), ale może źle spałam. Jestem tu w miarę nowa, z ovu tj pierwszy cykl, ale wydaje mi się ze tak nie miałam zawsze. No chyba, że teraz bardziej "wsłuchuję się" w swoje ciało :D


    Ja mam prawie identyczne objawy:) Jak czytalam co napisalas, to jakbym o sobie czytala:)

    Rudaaa. lubi tę wiadomość

    14 cs- suplementacja M- udało się w ostatnim dniu roku!
    2 cykl po sono HSG- polecam każdemu przeczyścić rurki;)
    3i49hdgeac44oma5.png
  • aisak95 Znajoma
    Postów: 16 2

    Wysłany: 29 stycznia 2017, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amy333 wrote:
    Ja mam prawie identyczne objawy:) Jak czytalam co napisalas, to jakbym o sobie czytala:)
    W takim razie musimy się wspierać! :D będę zaglądać do ciebie częściej :) ja staram na bieżąca zaznaczać obiawy, czasem coś dopisze w notatkach, ale głównie zaznaczam :P

  • Zuza_22 Autorytet
    Postów: 904 233

    Wysłany: 29 stycznia 2017, 23:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie pierwszy pozytywny wyszedł 16 dpo (14 nie było nawet cienia). Owulacja była dobrze wyliczona, bo mniej wiecej wiek ciąży ją później potwierdził.
    Pierwsze objawy okropne zmęczenie, senność - przypominające początek grypy :)

    magdis, Amy333, Tarisal lubią tę wiadomość

    fbiittx.png
    nlimnm2.png
  • magdis Autorytet
    Postów: 676 258

    Wysłany: 30 stycznia 2017, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuza, dajesz nadzieję do końca... :) u mnie 14 dpo negatyw ale póki okres nie przyszedł cały czas jeszcze jakaś reszta nadziei się tli... A Ty 14 i 16 dpo używałaś testu takiej samej firmy czy różnych?

    f2w3rjjg9rxvzya9.png
    km5suay3700g32yy.png
  • Amy333 Autorytet
    Postów: 2509 3869

    Wysłany: 30 stycznia 2017, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aisak95 wrote:
    W takim razie musimy się wspierać! :D będę zaglądać do ciebie częściej :) ja staram na bieżąca zaznaczać obiawy, czasem coś dopisze w notatkach, ale głównie zaznaczam :P


    Ja tez staram się zaznaczać, ale czasami mam tak dziwne objawy, ze brak ich w katalogu- wtedy notatka ;-)
    Dzisiaj zatestowałam, bo nie wytrzymałam, niestety jedna krecha, ehh

    14 cs- suplementacja M- udało się w ostatnim dniu roku!
    2 cykl po sono HSG- polecam każdemu przeczyścić rurki;)
    3i49hdgeac44oma5.png
  • Zuza_22 Autorytet
    Postów: 904 233

    Wysłany: 30 stycznia 2017, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdis miałam te najtańsze z allegro, u nas to chyba trochę był fart, bo tylko raz było przytulanie później wyjechalam na sesje do innego miasta:) więc jakiś skubaniec długo musiał przetrwac:)

    fbiittx.png
    nlimnm2.png
  • magdis Autorytet
    Postów: 676 258

    Wysłany: 30 stycznia 2017, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no ja właśnie też używam tych najtańszych z allegro co zawsze dodają po parę sztuk do testów owulacyjnych. Rozumiem że masz synka, tak? Jest to o tyle ciekawe że niby im przytulanie jest bardziej oddalone w czasie od owu tym większa szansa na dziewczynkę :) to w 16 dc wyszła Ci już wyraźna krecha czy "bladzioch" dopiero?

    f2w3rjjg9rxvzya9.png
    km5suay3700g32yy.png
  • Zuza_22 Autorytet
    Postów: 904 233

    Wysłany: 30 stycznia 2017, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi te z allegro owulacyjne nigdy takie super pozytywne nie wychodzą, uznaje za pozytyw ten najciemniejszy w cyklu.Tak mam chłopka istny szogu, a bez pośpiechu stworzony :D No teoria u nas ni jak ma sie- mój mąż wierdzi, ze to jego zasługa, bo synka sobie wymarzył:P
    Bardzo wyraźnia! Na jedym nieco bledsza, ale i tak nie dawała cienia wątpliwości , że jest :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 stycznia 2017, 12:19

    fbiittx.png
    nlimnm2.png
  • Zuza_22 Autorytet
    Postów: 904 233

    Wysłany: 30 stycznia 2017, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdis naprawde trzymam kciuki, bo szanse są jeszcze ogromne:)

    fbiittx.png
    nlimnm2.png
  • Mamma-mia Autorytet
    Postów: 1967 1191

    Wysłany: 30 stycznia 2017, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuza_22 wrote:
    U mnie pierwszy pozytywny wyszedł 16 dpo (14 nie było nawet cienia). Owulacja była dobrze wyliczona, bo mniej wiecej wiek ciąży ją później potwierdził.
    Pierwsze objawy okropne zmęczenie, senność - przypominające początek grypy :)
    a jakiej firmy i jakiej czulosci testy robilas?

    🤰🏻9+6tc CRL 31 mm
    10+3tc CRL 44mm
    12+5 tc CRL 71mm
    16+5 tc 198 g
    19+5 tc 370g❤️
  • Zuza_22 Autorytet
    Postów: 904 233

    Wysłany: 30 stycznia 2017, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeden bodajże był bobotest, oba kupione w rossmanie jakieś najtańsze pamiętam bralam, oba o czułości 10.

    fbiittx.png
    nlimnm2.png
  • skorpionek82 Autorytet
    Postów: 823 137

    Wysłany: 30 stycznia 2017, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myslicie że 8-9dpo progesteron14,24pg/mlestradiol80,19pg/ml wystarczy na początek ciąży i czy może wskazywać na ciążę?

    be2286637619c012de883c2f8744cba8.png
  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 30 stycznia 2017, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    skorpionek82 wrote:
    Myslicie że 8-9dpo progesteron14,24pg/mlestradiol80,19pg/ml wystarczy na początek ciąży i czy może wskazywać na ciążę?
    Na ciąże może wskazywać jedynie beta, ew. progesteron powyżej 20 jednostek, jeśli nie suplementujesz się luteiną. :)

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • MMT Koleżanka
    Postów: 53 20

    Wysłany: 4 kwietnia 2018, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W moim przypadku owulacja miała miejsce pomiędzy 18-31.03.18r. 14.03 byłam u gine i jeszcze nie było widać jajeczka, powiedziała jedynie, że jak będzie owu to z prawego jajnika. 30.03 bardzo a to bardzo bolały mnie piersi, 01.04 zrobiłam test ciążowy - pozytywny,02.04 i 03.04 to samo. 03.04 dodatkowo zrobiłam sobie bhcg z krwi powyżej 116. Jutro znów idę na bhcg sprawdzić czy jest przyrost. Patrząc na moje cykle od początku roku, to przewidziany termin wystąpienia @ to 8.04. Mam nadzieję, że wszystko będzie w porządku, @ nie pryjdzie, a lekarza mam za 2 tyg., wcześniej powiedział że nie ma sensu.

  • madzialenka84 Autorytet
    Postów: 1164 321

    Wysłany: 16 kwietnia 2018, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie wyszedl pozytywny bladzioch 10dpo,a beta w tym dniu byla 6 czyli na granicy wykrywalnosci ciazy. Ale ja od poczatku czulam, ze jestem w ciazy, a coreczka ma dzis 5,5 miesiaca :)

    A test byl bardzo czuly First Response (mieszkam za granica).

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 kwietnia 2018, 20:04

    golonat lubi tę wiadomość

    [link=https://www.suwaczki.com/]mhsvio4pxyysgaud.png[/link]

    [*] 5/6 tc listopad 2016

  • Paula2702 Ekspertka
    Postów: 171 217

    Wysłany: 19 kwietnia 2018, 07:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Wam ;)
    Proszę sprowadźcie mnie na ziemię, albo dodajcie trochę nadziei bo już wariuje ;( jestem po 3 stratach, ostatnia pół roku temu, miesiączki regularne, cykl 26 dni.
    @ powinna przyjść w poniedziałek (16/04), dzień później zrobiłam test facelle strumieniowy negatywny, dzisiaj 18/04 bobo test negatywny. Czuje się tak jak przy 3 ciąży, albo sobie coś wmówiłam, już sama nie wiem. @ nigdy się nie spóźniała, jak już przychodziła dzień szybciej ale nigdy później, pracę mam tą samą i ten sam stres co zawsze. Już się tak pozytywnie nakręciłam, a teraz to brutalne zejście na ziemię i wciąż ta nadzieja, bo przecież małpy dalej nie ma..

    Nocka lubi tę wiadomość

    qb3ck6nl84hx2psv.png


    iv096iyeyd8y91kc.png
  • Er_Be Znajoma
    Postów: 18 8

    Wysłany: 19 kwietnia 2018, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój test z 14dpo.

    https://m.fotosik.pl/zdjecie/21caf64dc66771df

    Chyba, że to omamy wzrokowe...

    Hiperprolaktynemia, niedoczynność tarczycy.

    Parlodel, Euthyrox, Ovarin/kwas foliowy, Wit. D3, Magnez.

    20.04.2018 <3 hcg 101,37. (33dc)
  • Er_Be Znajoma
    Postów: 18 8

    Wysłany: 19 kwietnia 2018, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula2702 wrote:
    Cześć Wam ;)
    Proszę sprowadźcie mnie na ziemię, albo dodajcie trochę nadziei bo już wariuje ;( jestem po 3 stratach, ostatnia pół roku temu, miesiączki regularne, cykl 26 dni.
    @ powinna przyjść w poniedziałek (16/04), dzień później zrobiłam test facelle strumieniowy negatywny, dzisiaj 18/04 bobo test negatywny. Czuje się tak jak przy 3 ciąży, albo sobie coś wmówiłam, już sama nie wiem. @ nigdy się nie spóźniała, jak już przychodziła dzień szybciej ale nigdy później, pracę mam tą samą i ten sam stres co zawsze. Już się tak pozytywnie nakręciłam, a teraz to brutalne zejście na ziemię i wciąż ta nadzieja, bo przecież małpy dalej nie ma..


    Ja miałam przesuniętą owulacje, gdzieś na 17-18 dzień cyklu. Efekt z 32 dnia cyklu wstawiłam powyżej. Ja bym poczekala jeszcze do następnego poniedziałku i poszła na bete. Testy wychodzą różnie, a już w ogóle kiedy bardzo się chce i nie może doczekać. Wiem po sobie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 kwietnia 2018, 14:22

    Karoola lubi tę wiadomość

    Hiperprolaktynemia, niedoczynność tarczycy.

    Parlodel, Euthyrox, Ovarin/kwas foliowy, Wit. D3, Magnez.

    20.04.2018 <3 hcg 101,37. (33dc)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 kwietnia 2018, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie w 10dpo był pozytyw, natomiast już 2dni wcześniej czułam że zaszłam. Niestety przez niski progesteron nie udało się utrzymać ciąży.

  • miranda22 Debiutantka
    Postów: 9 0

    Wysłany: 20 kwietnia 2018, 16:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam pytanko dziewczyny, byłam dziś na becie, wynik ujemny, czy to możliwe żeby było za mało hormonu żeby go odczytać we krwi ale wystarczająco dużo żebym miała już pierwsze objawy (bolący brzuch żyły na piersiach) ?
    Dziękuję za odpowiedź ; )

    miranda22
‹‹ 13 14 15 16 17 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ