X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Implantacja zarodka?
Odpowiedz

Implantacja zarodka?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Jvul Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 6 sierpnia 2017, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć wszystkim :)
    Założyłam tutaj konto żeby zadać nurtujące mnie pytania.
    Moje cykle trwają 35dni. Ostatnią @ miałam 5.07 i trwała zaledwie 3dni ( normalnie trwa około 6dni )
    24.07 współżyłam z chłopakiem i prezerwatywa nam pękła. Później miałam dużo białego gęstego śluzu. Dokładnie 30.06 poczułam wieczorem lekkie kłucie w podbrzuszu. Gdy poszłam do toalety miałam lekko zabarwiona wydzieline w kolorze kawy z mlekiem a na następny dzień już nic nie było. Czy mogło to być plamienie implantacyjne? Czy któraś z was tak miała?
    Kiedy najlepiej zrobić test zakładając, że to plamienie mogło być implatacja zarodka?
    Okres mam dostać za 2 dni czyli 8.08 :/
    Bardzo proszę o odpowiedź.

  • Jvul Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 6 sierpnia 2017, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dodam jeszcze, że moja szyjka macicy jest wysoko, twarda i tak jakby lekko otwarta

  • Czrna 81 Autorytet
    Postów: 2898 3333

    Wysłany: 6 sierpnia 2017, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najlepiej robić test w terminie @ jeśli nie przyjdzie. Ale jeżeli nie możesz się doczekać to zrób jutro. Tylko z rana, z pierwszego moczu.

    Czarna81
    22 cs.
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ