X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie kłócie jajników i brzucha po ovu
Odpowiedz

kłócie jajników i brzucha po ovu

Oceń ten wątek:
  • zonaboba Autorytet
    Postów: 624 202

    Wysłany: 27 kwietnia 2016, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W zeszlym cyklu mialam bole jajnikow od samej owulcji nigdy tak nie mialam mialam nadzieje ze to ciaza bo piersi nie bolaly tylko byly duze a zawsze bola 7dni po owu. Niestety to nie byla ciaza wiec czy jajnik boli zaraz po owu czy 5dpo (jak to zawsze bywa u mnie) to niema znczenia.

    To nasz 50 cs +10 na luzie <3 Na OVU od 04.2014r.
    26 lat, nieplodnosc idiopatyczna... 17.08-1 IUI :(

  • Goździk89 Ekspertka
    Postów: 215 88

    Wysłany: 27 kwietnia 2016, 23:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kwiatecek wrote:
    Hej, prosze o kciuki, mam pierwszy cykl po hsg , srednia moich cykli z 6 miesiecy to 32 dni, ostatnio byl co prawda 28 dni a dzis juz jest 29 , wiec poki co jakas tam szansa teoretycznie jest. Etap nakrecania mam za soba po tylu cyklach to minelo i nawet testow nie kupuje , jak sie mocno spozni to bede sie nad nim zastanawiac. Ale czuc sie czuje dziwnie bo w tym cyklu dosyc czesto bola mnie jajniki i podbrzusze ale kto wie czy to nie efekt po hsg, piersi jak zwykle przed @.
    Pozdrawiam!
    Trzymam kciuki :)

    wff2px9ic3z4rjen.png
    [*] 7.01.2014
    [*] 21.09.2015
  • Letana Koleżanka
    Postów: 64 3

    Wysłany: 30 kwietnia 2016, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam
    Moze ktoś będzie wiedział albo miał dosłownie to samo. W poniedziałek mam termin u ginekologa wiec wszystko bede wiedziała i oczywiście napisze.
    Jestem ok. 2 tyg po owulacji od pary dni dokuczają mi bole podbrzusza bole/kłóćie jajników raz prawy raz lewy choć ostatnie 2 dni sie trochę uspokoiło ale jednak pobolewa mnie jeszcze prawy z którego miałam owulacje. Od 5 dni mam bole głowy co mnie dziwi bo nigdy mnie w ten sposób nie bolała. Do tego dochodzą bole pleców oraz od wczoraj sporadyczny ból kości ogonowej? od 2 tyg biała szklista wydzielina. Lecz dziś juz taka lekko żółtawa i po paru godzinach kremowa. Mierze od przed wczoraj wieczora 36,9 temperaturę a dziś juz 37,2 wacha sie miedzy 37,1 a 37,3. Piersi mam pełniejsze ale nie bolą ani nie mam ciemniejszych brodawek. Testy ciążowe owszem robiłam lecz negatywne. Jesli chodzi o brzuch znów to jest bardziej hm wydety ? Wiem ze na objawy sie czeka i ze nie sa one od pierwszego tygodnia ale poczytałam trochę ze kobiety często tak miewają. Mam nadzieje ze któraś z kobiet odpisze czy któraś miała podobnie a okazało sie ze jednak ciąża ? Miałam na początku marca robiona laparoskopię i zostały udrożnione oby dwa jajowody które były niedrożne po owulacji w marcu wychodziła mi blada druga kreska ale dzień przed spodziewana miesiączka dostałam mocnych boli/Klocia podbrzusza i oczywiście krwawienie. test był juz negatywny cykl mam co 25 dni. Dziś juz 26 dc i okresu brak. Nie oczekuje ze to ciąża chociaż mam wielka nadzieje. Staramy sie juz dość długo.
    Pozdrawiam

    Letana
  • Goździk89 Ekspertka
    Postów: 215 88

    Wysłany: 30 kwietnia 2016, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Letana póki nie ma okresu jest nadzieja, ale może nie nastawiaj się za bardzo. Będziesz mniej rozczarowana. Trzymam kciuki żeby u Ciebie to był ten cykl ;)

    wff2px9ic3z4rjen.png
    [*] 7.01.2014
    [*] 21.09.2015
  • Letana Koleżanka
    Postów: 64 3

    Wysłany: 30 kwietnia 2016, 23:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Goździk w poniedziałek juz mam badania mam nadzieje ze to dzieciątko szkoda ze nie ma kobiet które to przeżyły i było to spowodowane ciąża ale jestem dobrej myśli

    Letana
  • Niika79 Nowa
    Postów: 5 1

    Wysłany: 9 lipca 2016, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej.Mam bóle podbrzusza od 4 dni a jestem w/g testów owu w 25 dniu cyklu gdzie owu była w 14 dniu cyklu. Bolą mnie same sutki, jestem zmęczona,mam płaczliwość nieznośną ;-/ z byle powodu, zawroty głowy takie małe i takie "rozpychanie" brzucha. Nie chcę jeszcze robić bety bo domówki na 100% wyjdą na -

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 lipca 2016, 09:32

    chcę znowu być mamą
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lipca 2016, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Staramy się o dziecko z mężem od ponad roku. Póki co u mnie 2-3 dni i naprzemienne kłucie jajników. Mam też do tego od wczoraj lekką zgagę. Nie chcę się nakręcać, ale niestety za każdym razem mam dużo nadziei!

  • olka90 Debiutantka
    Postów: 13 17

    Wysłany: 28 września 2016, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie kucie w prawym jajkniku i takie promieniowanie na cały brzuch jestem 3 dni po owulacju i testowanie planuje na 8 pazdziernika :) ale pojde na betee bo nie wytrzymam do planowanego @ .:)





    ueshdn3j22ic9dsn.png

  • Basik83 Autorytet
    Postów: 2715 1108

    Wysłany: 28 września 2016, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pelne piersi klocia w jJanikach przewaznie prawy.dziwne mrowienie w brzuchu o ciagniecie ku kosci ogonowej zawroty glowy oslabienie.mdli mnie czasami. Planowanie testowanie 5 Pazdzieernik

    Oby @ nie przyszla ;-)

    iv09i09kqbjpvj1e.png
    Madzia 2006❤Zuzia 2008
  • olka90 Debiutantka
    Postów: 13 17

    Wysłany: 29 września 2016, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basik83 wrote:
    Pelne piersi klocia w jJanikach przewaznie prawy.dziwne mrowienie w brzuchu o ciagniecie ku kosci ogonowej zawroty glowy oslabienie.mdli mnie czasami. Planowanie testowanie 5 Pazdzieernik

    Oby @ nie przyszla ;-)

    ojj dobrze by było gdyby @ nie przyszedł . Ale my sie chyba nakręcamy zabardzo :) BASIK83 Napisz jak Ci wyjdzie testowanie. ja chyba pójde wczesniej na bete bo pewnie niewtrzymam :)


  • Basik83 Autorytet
    Postów: 2715 1108

    Wysłany: 29 września 2016, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olka90 wrote:
    ojj dobrze by było gdyby @ nie przyszedł . Ale my sie chyba nakręcamy zabardzo :) BASIK83 Napisz jak Ci wyjdzie testowanie. ja chyba pójde wczesniej na bete bo pewnie niewtrzymam :)
    Ja na bete narazie nie ide bede testowac w domu.

    Tez boje sie ze mozemy se tylko wkrecac baje.

    iv09i09kqbjpvj1e.png
    Madzia 2006❤Zuzia 2008
  • Basik83 Autorytet
    Postów: 2715 1108

    Wysłany: 3 października 2016, 08:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W 10 dpo biel vizira :-(

    iv09i09kqbjpvj1e.png
    Madzia 2006❤Zuzia 2008
  • Basik83 Autorytet
    Postów: 2715 1108

    Wysłany: 11 października 2016, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety @przyszla

    iv09i09kqbjpvj1e.png
    Madzia 2006❤Zuzia 2008
  • Weroneczka Koleżanka
    Postów: 48 38

    Wysłany: 12 października 2016, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dziś w nocy pojawił się ból lewego jajnika promieniujący do całego podbrzusza. Później już nie byłam pewna czy to boli jajnik jajowód czy macica...Był tak straszny, że do 5 nie spałam, wkońcu wzięłam nurofen i zasnęłam. Ból 10×silniejszy niż na owulację i takie kłucie jakby szpilkę mi ktoś wbijał od środka. To mój 6dpo czy ew. zagnieżdżenie może aż tak boleć?

    10.2015 - start starania
    10.2016 - nasienie ok
    09.2017 - AMH 1,12
    12.2017 - histerolaparoskopia (endometrioza II st, jajowody drożne)
    11.2018 - HSC (polip macicy)
    12.2018 - krzywa cukrowa,insulinowa, meta
    1.2019 -dieta IG
    2020- starania?

    Niepłodność idiotyczna, endomenda II st., IO, LUF
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 października 2016, 08:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 października 2019, 13:37

  • Anulka123 Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 19 października 2016, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :)
    Podpowiedzcie mi czy mogę mieć w głowie myśl o tym, że jestem w ciąży jeśli mam kilka następujących objawów:
    -podwyższona temperatura ok. 36.8-37.0
    -klucie w jajnika i uczucie pelnosci
    -niedawno doszły zawroty głowy i zgaga
    -piersi mam trochę wrażliwsze
    -przez dwa dni miałam plamienia po owulacji
    Dodam, że owulacja najprawdopodobniej miała miejsce tydzień temu, sprawdzałam to także testem LH. Kiedy wg Was mogę najwcześniej zrobić test? Tak bardzo nie chce czekać, a jeszcze tyle dni do planowanej @ :(

  • Schoko.love.ska Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 11 marca 2017, 08:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MARTIII wrote:
    Czy któraś z tu obecnych pań zauważyła u siebie po owulacji kłucie w jajnikach i takie ukłucia jakby ktoś szpilkę wbijał w brzuch oraz wzdęty brzuch i uczucie pełności?czy to coś może oznaczać? Dodam, że mi towarzyszy już 5 dzień od ovu. a za tydzień dopiero termin okresu..
    Hej dziewczyny
    Ja dostałam 8 lutego krwawienie i było to poronienie samoistne trwało 10 dni, zaraz po tym zaczęliśmy z mężem starać się znowu ale niestety nie mogłam wyczuć kiedy mam dni płodne bo śluzu nie było a kalendarz temp. Prowadziłam dopiero 1 raz wiec tez nie mogę tego brać pod uwagę, jedynym wskaźnikiem ze owulacja była po 2 tyg od poronienia było to ze miałam wzmożoną ochotę na seks. Od tamtej pory mam znowu te same objawy jak w ciąży poronionej czyli skurcze macicy, skurcze łydek, zawroty głowy i teraz 10 dni po pojawił się ten ból o którym właśnie piszecie czyli ból podbrzusza i lewego jajnika. Czytałam ze to może być nieznaczny powiększenie się ciałka żółtego które nie zanika jak przy okresie tylko powiększa się i to jest etap końcowy implantacji.zronilam rano test wyszedł negatywny. Być może jest za wcześnie bo hcg befzie wydzielane dopiero 48 godz po zagniezdzeniu, albo może być tak że w ciąży nie jestem :(

  • Yamajka Ekspertka
    Postów: 133 335

    Wysłany: 13 marca 2017, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny mam szybkie pytanie :-) w której fazie owulacji występuje kłucie jajnika? Przed owu w trakcie czy po ? Być może już było zadane to pytanie, ale nie mogę znaleźć. Jest jakaś regula? Może dziewczyny które miały monitoring owulacji i wiedza dokładnie kiedy jajko wyszło , a kiedy było kłucie w jajniku jakoś się ustosunkują do tego pytania :D

    ita88 lubi tę wiadomość

    efc7fdl.png
    Beta-> 27.09- 4313 mlU/ml
    -> 29.09- 7208 mlU/ml
    -> 08.10- 62 091 mlU/ml
    -> 10.10- 87 872 mlU/ml

    <3- 02.12-CRL 88,12 mm
    <3- 08.01.2020 365g-> Jest Syneczek ! :-)
    <3- 14.01.2020 Połówkowe
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 13 marca 2017, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yamajka wrote:
    Cześć Dziewczyny mam szybkie pytanie :-) w której fazie owulacji występuje kłucie jajnika? Przed owu w trakcie czy po ? Być może już było zadane to pytanie, ale nie mogę znaleźć. Jest jakaś regula? Może dziewczyny które miały monitoring owulacji i wiedza dokładnie kiedy jajko wyszło , a kiedy było kłucie w jajniku jakoś się ustosunkują do tego pytania :D
    Ja miałam takie bóle w cyklu z ovu i bez ovu najlepiej zbadać 7-8 dni po owulacji poziom progesteronu i bedzie wiadomo że była

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Yamajka Ekspertka
    Postów: 133 335

    Wysłany: 13 marca 2017, 22:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję serdecznei za odpowiedz Flowwer !:-) na pewno się udam na takie badanie, a jaka powinna być wartość progesteronu aby potwierdzić wystąpienie owulacji?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 marca 2017, 22:45

    efc7fdl.png
    Beta-> 27.09- 4313 mlU/ml
    -> 29.09- 7208 mlU/ml
    -> 08.10- 62 091 mlU/ml
    -> 10.10- 87 872 mlU/ml

    <3- 02.12-CRL 88,12 mm
    <3- 08.01.2020 365g-> Jest Syneczek ! :-)
    <3- 14.01.2020 Połówkowe
‹‹ 17 18 19 20 21 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ