X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie kłócie jajników i brzucha po ovu
Odpowiedz

kłócie jajników i brzucha po ovu

Oceń ten wątek:
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 13 marca 2017, 22:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yamajka wrote:
    Dziękuję serdecznei za odpowiedz Flowwer !:-) na pewno się udam na takie badanie, a jaka powinna być wartość progesteronu aby potwierdzić wystąpienie owulacji?
    Powyżej 10 :)

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Bobisia Autorytet
    Postów: 278 214

    Wysłany: 10 kwietnia 2017, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Od wczoraj mam dziwne klucie w lewym jajniju i ból podbrzusza. Temperatura 37,2 wczoraj i dzisiaj. Ogólne przemęczenie bol glowy mnie dopadł. Od 8 miesięcy jestem staraczka. Czy ból jajnika tydzień przed spodziewana @ może być objawem ciąży? Czy może mieć inna przyczynę?

    [link=https://www.suwaczki.com/]nzjddqk300ej2dix.png[/link]
  • chicken Autorytet
    Postów: 444 212

    Wysłany: 11 kwietnia 2017, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie kluja jajniki i czuje napiecie w podbrzuszu (juz nie jak na okres) i jestem w ciazy :)
    Przed dniem spodziewanego okresu i tak przez tydzien, do dzis wlasciwie czulam bole okresowe. Malały jednak z kazdym dniem na sile. W dniu miesiaczki bolalo mnie tak jakbym za chwile miala dostac okres-wlozylam sobie tampon bo bylam tego pewna. Okresu jednak nie bylo. Po poludniu zrobilam test i byl pozytywny :)

    Kasia 83 lubi tę wiadomość

    geeky-2017-12-12.jpg
  • Bobisia Autorytet
    Postów: 278 214

    Wysłany: 11 kwietnia 2017, 17:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chicken wrote:
    Mnie kluja jajniki i czuje napiecie w podbrzuszu (juz nie jak na okres) i jestem w ciazy :)
    Przed dniem spodziewanego okresu i tak przez tydzien, do dzis wlasciwie czulam bole okresowe. Malały jednak z kazdym dniem na sile. W dniu miesiaczki bolalo mnie tak jakbym za chwile miala dostac okres-wlozylam sobie tampon bo bylam tego pewna. Okresu jednak nie bylo. Po poludniu zrobilam test i byl pozytywny :)
    To może jednak teraz się uda od trzech dni mam klucie w prawym jajniku i ból podbrzusza. A termin @ za tydzień. Jest nadzieja

    [link=https://www.suwaczki.com/]nzjddqk300ej2dix.png[/link]
  • Koharu Nowa
    Postów: 2 2

    Wysłany: 4 maja 2017, 05:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hey dziewczyny, mimo ze dzis od rana studiuje temat to musze zapytac... staram sie juz 2 cykl o maluszka, jestem w 6-7 dpo mam takie objawy jak: przedwczoraj w dole podbrzusza takie wzdecie ze dotknac sie nie moglam, na dzien dzisiejsy nadal wrazliwe piersi, od wczoraj chodze ospala, wczoraj klucie jajnika prawego.. kochalismy sie z mezem co drugi dzien przez caly plodny okres, z tego co wyliczyl mi ovu trafilismy tez na owulacje, moje cykle sa 31dniowe :) pozdraeiam

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 maja 2017, 06:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koharu wrote:
    Hey dziewczyny, mimo ze dzis od rana studiuje temat to musze zapytac... staram sie juz 2 cykl o maluszka, jestem w 6-7 dpo mam takie objawy jak: przedwczoraj w dole podbrzusza takie wzdecie ze dotknac sie nie moglam, na dzien dzisiejsy nadal wrazliwe piersi, od wczoraj chodze ospala, wczoraj klucie jajnika prawego.. kochalismy sie z mezem co drugi dzien przez caly plodny okres, z tego co wyliczyl mi ovu trafilismy tez na owulacje, moje cykle sa 31dniowe :) pozdraeiam
    Na tym etapie można powiedzieć że masz objawy drugiej fazy (fl).Nie doszukuj się na siłę objawów, bo jest na to za wcześnie, około terminu @ zrób test ciążowy. Wtedy sprawa się wyjaśni. Życzę powodzenia ☺

  • Koharu Nowa
    Postów: 2 2

    Wysłany: 4 maja 2017, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hey, wlasnie machnelam beta hcg :p nie dalam rady wytrzymac :) napisze dzis wynik po poludniu

    Flowwer, nadzieja73 lubią tę wiadomość

  • Marlena88 Autorytet
    Postów: 1311 327

    Wysłany: 5 maja 2017, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koharu wrote:
    Hey dziewczyny, mimo ze dzis od rana studiuje temat to musze zapytac... staram sie juz 2 cykl o maluszka, jestem w 6-7 dpo mam takie objawy jak: przedwczoraj w dole podbrzusza takie wzdecie ze dotknac sie nie moglam, na dzien dzisiejsy nadal wrazliwe piersi, od wczoraj chodze ospala, wczoraj klucie jajnika prawego.. kochalismy sie z mezem co drugi dzien przez caly plodny okres, z tego co wyliczyl mi ovu trafilismy tez na owulacje, moje cykle sa 31dniowe :) pozdraeiam

    Kochana, oby Ci się udało jak najszybciej, ale jak słyszę "staram się JUŻ DRUGI CYKL" to na prawdę chyba nie masz jeszcze powodu do niepokoju, uwierz :) pozdro

    początek starań sierpień 2014
    początek leczenia sierpień 2015- bromergon, cyclo-progynova, clo, ovarin, suplementy. Jajowody drożne.
    Lipiec 2017 ruszamy z duphastonem
    Październik 2017 aromek-duphaston
    Co dalej???
  • OnaOna1 Koleżanka
    Postów: 36 0

    Wysłany: 9 maja 2017, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Kobietki... Wracam z kolejnym problemem... Jakis tydzien po owulacji zaczelo mnie jakos dziwnie bolec podbrzusze jak na @ ale to by bylo fuzo za wczesnie i tak troche to zlekcewazylam ale kazdego dnia bylo gorzej. Teraz jestem jakis tydz przed spodziewana @ i od dwoch dni prawy jajnik nie daje mi zyc... Dzisiaj to juz nawet przeszkadza mi jak chodze jest nie do wytrzymania. W dodatku czuje sie jakby mnie normalnie czolg przejechal :-(

    OnaOna1
  • Marlena88 Autorytet
    Postów: 1311 327

    Wysłany: 9 maja 2017, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    OnaOna1 wrote:
    Hej Kobietki... Wracam z kolejnym problemem... Jakis tydzien po owulacji zaczelo mnie jakos dziwnie bolec podbrzusze jak na @ ale to by bylo fuzo za wczesnie i tak troche to zlekcewazylam ale kazdego dnia bylo gorzej. Teraz jestem jakis tydz przed spodziewana @ i od dwoch dni prawy jajnik nie daje mi zyc... Dzisiaj to juz nawet przeszkadza mi jak chodze jest nie do wytrzymania. W dodatku czuje sie jakby mnie normalnie czolg przejechal :-(

    a miałaś monitoring ? miałaś stwierdzone ovu? bo może jak nie to mogła Ci się zrobić jakaś torbiel jak Cię tak mocno boli

    początek starań sierpień 2014
    początek leczenia sierpień 2015- bromergon, cyclo-progynova, clo, ovarin, suplementy. Jajowody drożne.
    Lipiec 2017 ruszamy z duphastonem
    Październik 2017 aromek-duphaston
    Co dalej???
  • OnaOna1 Koleżanka
    Postów: 36 0

    Wysłany: 9 maja 2017, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ovu mialam stwierdzone a torbieli raczej nie mam w zeszlym miesiacu mialam usg 2 razy robione i nic nie bylo no chyba ze zrobil sie w tak krotkim czasie.

    OnaOna1
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 maja 2017, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie w pierwszej ciaży zagnieżdżenie odczułam mocno. Myslałam, że nie wstane z bólu. @ przy tym to było małe miki. a treaz cisza :-)

  • OnaOna1 Koleżanka
    Postów: 36 0

    Wysłany: 9 maja 2017, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wlasnie dziwnie sie jakos czuje... Przed sama @ jakies gora dwa dni to bolal mnie brzuch. Ale nie tyle czasu co teraz i to jest inny troche bol. Nom a dzis to mam brzuch jak balon az widac ze jest inny i ten prawy jajnik no nie da sie go zniesc.

    OnaOna1
  • Marlena88 Autorytet
    Postów: 1311 327

    Wysłany: 9 maja 2017, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    OnaOna, to już nie wiem co to może być. może po prostu Cię boli, albo coś jest na rzeczy :)

    mnie po hsg bolał lewy jajnik, na którym było jajeczko. bolał mnie dobry tydzień albo dłużej, też nie wiem o co chodziło, nigdy tak nie miałam. to było takie pulsujące pieczenie tak pomiędzy jajnikiem a macicą. dziś już nie boli i czekam na termin @. teoretycznie jutro

    początek starań sierpień 2014
    początek leczenia sierpień 2015- bromergon, cyclo-progynova, clo, ovarin, suplementy. Jajowody drożne.
    Lipiec 2017 ruszamy z duphastonem
    Październik 2017 aromek-duphaston
    Co dalej???
  • OnaOna1 Koleżanka
    Postów: 36 0

    Wysłany: 9 maja 2017, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sama nie wiem zdziwona jestem... Juz sobie myslalam ze moze przeziebilam sie jakos bo siku to jak ciagle chodze az sie w domu zdziwili wszyscy..

    OnaOna1
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 maja 2017, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a moze sie przeziebiłaś...teraz nietrudno o to.... wciagaj zurawine nie zaszkodzi w razie co

  • OnaOna1 Koleżanka
    Postów: 36 0

    Wysłany: 9 maja 2017, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nom juz troche mnie to trzyma i z dnia na dzien coraz gorzej zurswina nie zaszkodzi jedynie moze pomoc :-)

    OnaOna1
  • OnaOna1 Koleżanka
    Postów: 36 0

    Wysłany: 11 maja 2017, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Kochane... Myslalam ze troszke mi sie polepszy ale nic... Jedynie jajnik jakby mniej bolal. Za to czuje jakbym miala brzuch jak balon strasznie ciezki. Dotego codziennie mam temperature 37.2 czasem wyzsza troszke. Do lazienki to biegam jak szalona ale to tylko od rana do godzin popoludniowych pozniej juz nie tak czesto. Zawsze palilam papierosy ale wczoraj wyrzucalam kazdego id kogo poczulam zapach papierosa i meczyla mie zgaga cokolwiek bym nie zjadla... O moich humorkach to nie wspomne ale moj facet jest na granicy wytrzymalosci ze mna :-)... A do @ jeszcze kilka dni. Czy ja juz wariuje czy cos sie ze mna dzieje... A dodam ze mam w sobie takie dziwne uczucie taki jakis lek niepokoj. A jak pomysle ze moge byc w ciazy to az wszystko we mnie krzyczy " Tak masz racje"... Miala moze tak ktoras? Pozdrawiam.

    OnaOna1
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 maja 2017, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    starasz sie o dziecko i palisz papierosy? proponuję rzucic natychmiast....
    z tym sikanie to moze pęcherz przeziebiony? pij duzo kwasnego i kup w aptece cos na infekcje dróg moczowych ale takie dla kobiet w ciązy i zobaczysz. Częste sikanie nie jest raczej objawem ciązy i to takiej młodziutkiej w razie co.

  • OnaOna1 Koleżanka
    Postów: 36 0

    Wysłany: 11 maja 2017, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No niestety taki jedyny moj nalog... Nie jest to takie proste rzucic od tak...tez mi sie wydaje ze za wczesnie na takie objawy ale zreszta ja juz sama nie wiem...

    OnaOna1
‹‹ 18 19 20 21 22 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ