X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Kogo oszukal test ciazowy?
Odpowiedz

Kogo oszukal test ciazowy?

Oceń ten wątek:
  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 18 stycznia 2017, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W moim przypadku mogę mówić o tym, że test ciążowy dał mi trochę nadziei, która się nie spełniła. W dniu spodziewanej miesiączki zrobiłam rano test i pokazała mi się bardzo blada druga kreska, a wieczorem przyszedł okres. Teraz raczej przypuszczam, że była to wada testu, ale wtedy na moment pojawiła się ogromna radość i nadzieja.

    https://zapodaj.net/b83aaad42295a.jpg.html
    https://zapodaj.net/67c5991d56543.jpg.html

    To są zdjęcia mojego testu, świadczące o tym, że świadczą o niczym :-)

  • Anka35 Debiutantka
    Postów: 6 1

    Wysłany: 25 lutego 2017, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny jestem nowa, chciałabym podzielić się ostrzec Was przed fałszywymi wynikami laboratorium In Victy w Warszawie. Jestem po in vitro (I podejście), które miałam 8 lutego (transfer). Po 9 dniach miałam wykonać test ciążowy. Oczywiscie nie wytrzymałam i zrobiłam wcześniej, czyli 16 lutego. Po wpisach na tym forum uznałam , ze juz wyjdzie. Był to sikaniec i wyszedł pozytywny- druga kreska słaba, ale widoczna. Radość ogromna. Postanowiłam, ze w terminie wskazanym przez lekarza zrobię betę. Po 2 dniach od sikanca poszłam do in victy na złotą w Warszawie i szok.... wynik 4,8 czyli ciąży na pewno nie ma. Totalna załamka, wieczorem wino. Postanowiłam podchodzić do kolejnego in vitro. Oczywiscie zastanawiałam sie kiedy dostanę miesiączki żeby jak najszybciej jechać do Białegostoku na kolejny transfer, który miał być juz w cyklu naturalnym. Ponieważ do wtorku nie miałam okresu zadzwoniłam do mojego prof żeby się dowiedzieć czy wszystko jest Ok i czy powinnam juz dostać. Powiedział, ze juz dawno. I cos mnie tknęło, wracając z pracy do domu kupiłam 2 sikance. Oba pozytywne. Stwierdziłam, ze to musi być ciąża a wynik z laboratorium in victy był błędny. I wiecie co wczoraj odebrałam wynik bety na NFZ.... 4196 , tak jak powinno być.

    Pozdrawiam i życzę owocnych starań. Jednocześnie , mimo ze beta podobno nigdy sie nie myli jestem najlepszym przykładem, ze wcale niekoniecznie. Życzę wszystkim owocnych starań.

    Anka35
  • dorotap Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 1 kwietnia 2017, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam mam nietypowa sprawe a wiec chodzi o to ze ostatnia miesiaczke mialam 2.03.2017 i moj cykl to 27 i nastepny powinnam dostac 29.03.2017 i zrobilam test ciazowy pierwszy pokazal 2 kreski tylko ze ta druga kreska byla ledwo widoczna a nastepne 2 testy byly negatywn. A 1.04.2017 dostalam krwawienia a powiem ze bylam u ginekologa i kazal mi zrobic badania HCG krwi tylko nie wiem czy teraz sie oplaca robic

  • gryfonik Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 14 czerwca 2017, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, również mam problem :( @ powinnam dostać 9.06(piątek), w sobotę zrobiłam test ciażowy, pokazał 2 kreski. W niedziele było to samo. W poniedziałek zdecydowałam się na zrobienie bety HCG. Wyszła 490. Następnego dnia wybrałam się do gina. Powiedział, że nic nie widzi. Muszę dodać, że w tym cyklu brałam Aromek i Pregnal. Czy uważacie, że ciaży może nie być mimo tak wysokiego HCG? Może to być spowodowane Pregnylem, który brałam 24 maja?

  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 14 czerwca 2017, 22:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gryfonik wrote:
    Witam, również mam problem :( @ powinnam dostać 9.06(piątek), w sobotę zrobiłam test ciażowy, pokazał 2 kreski. W niedziele było to samo. W poniedziałek zdecydowałam się na zrobienie bety HCG. Wyszła 490. Następnego dnia wybrałam się do gina. Powiedział, że nic nie widzi. Muszę dodać, że w tym cyklu brałam Aromek i Pregnal. Czy uważacie, że ciaży może nie być mimo tak wysokiego HCG? Może to być spowodowane Pregnylem, który brałam 24 maja?
    Kochana na 100% jesteś w ciąży!!! Gratuluję i proszę byś wpisała ten post w wątku " starając się z pomocą medyczną " temat " stymulacja letrozolem" bo da dużo nadziej mam że jednak się udaje!!!
    A pęcherzyk w macicy jest widoczny od bety 1000 ale to zależy od sprzętu. Powtórka bety za 48h po pierwszej i życzę nudnej ciąży!!!

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
‹‹ 12 13 14 15 16
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ