X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Lutowe testowanie 2017
Odpowiedz

Lutowe testowanie 2017

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 stycznia 2017, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny właśnie pije wasze zdrowie oczywiście wytrawnym czerwonym winem ostatnie kieliszki na poprawę endo :) trzymajcie za Nas jutro kciuki :) o 7rano podałam sobie ovitralle :)

    Ewi28, AnnaManna, innamorata88 lubią tę wiadomość

  • Katik Autorytet
    Postów: 273 105

    Wysłany: 19 stycznia 2017, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trochę Was opuściłam gdyż liczę że zatestuję ostatniego stycznia i będzie pozytyw a jak nie to na początku lutego. Tak czy siak dam znać jak wyjdzie.
    Trzymam za Was kciuki.

    p19ucsqvbtkflok9.png
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 19 stycznia 2017, 22:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Dziewczyny właśnie pije wasze zdrowie oczywiście wytrawnym czerwonym winem ostatnie kieliszki na poprawę endo :) trzymajcie za Nas jutro kciuki :) o 7rano podałam sobie ovitralle :)
    Owocnych i przyjemnych starań życzę!!
    Jak ja bym chciała by był maj bo już wtedy moze bede testować a tak jestem w zawieszeniu:(

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 stycznia 2017, 00:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    Owocnych i przyjemnych starań życzę!!
    Jak ja bym chciała by był maj bo już wtedy moze bede testować a tak jestem w zawieszeniu:(

    Kochana IUI to szału przyjemności nie należy :) ale nam gin zaleca zawsze poprawić naturalnie to wtedy sobie odbijemy :D

  • agacia Koleżanka
    Postów: 39 32

    Wysłany: 20 stycznia 2017, 00:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć :)

    Jestem tu nowa, ale chciałabym dołączyć do grona starających się i zapisać się na testowanie na 21 lutego. Dziś pierwszy dzień cyklu i nowe nadzieje, że tym razem się uda i Synek będzie miał rodzeństwo :)

    Pozdrawiam

    smeg, Kamelkowo, Zgredek 12, Gagarek lubią tę wiadomość

  • AnnaManna Ekspertka
    Postów: 247 218

    Wysłany: 20 stycznia 2017, 06:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa.... bądź dzielna i do boju!!! Uda się!

    ijpbio4pgzuzz66o.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 stycznia 2017, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mogę dołączyć? Nie wiem jeszcze kiedy będę testować, bo czekam na @ aby zacząć nowy cykl. Zrobiłam bete 7 i 9 dpo, ale negatywna :( @ powinnam mieć we wtorek lub środę. Byłam wczoraj pokazać lekarzowi progesteron (14.42) i podłamałam się po wizycie. Stwierdził, że taki może być, bo w ciąży nie jestem :/ Mówiłam mu, że staramy się od września i nic. W sierpniu w ciąży biochemicznej progesteron miałam trochę powyżej 8. Powiedział też, że z moim podejściem mogę zajść jedynie w ciążę urojoną :/ Owulację też mam w/g niego, bo... testy owu wychodzą pozytywne i mam cykle regularne. Myślałam, że tylko monitoring może ją stwierdzić.. W każdym razie kazał zrobić tylko badanie na cmv i toxo. Nie przepisał nic, powiedział, że mamy czas rok lub nawet 2 lata (bo mam już dzieci) i dopiero wtedy będzie się zastanawiał co dalej :( Nie wiem czy dam radę psychicznie tyle czekać :(

  • Paulinucha87 Ekspertka
    Postów: 445 99

    Wysłany: 20 stycznia 2017, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aneczkaa87 wrote:
    Mogę dołączyć? Nie wiem jeszcze kiedy będę testować, bo czekam na @ aby zacząć nowy cykl. Zrobiłam bete 7 i 9 dpo, ale negatywna :( @ powinnam mieć we wtorek lub środę. Byłam wczoraj pokazać lekarzowi progesteron (14.42) i podłamałam się po wizycie. Stwierdził, że taki może być, bo w ciąży nie jestem :/ Mówiłam mu, że staramy się od września i nic. W sierpniu w ciąży biochemicznej progesteron miałam trochę powyżej 8. Powiedział też, że z moim podejściem mogę zajść jedynie w ciążę urojoną :/ Owulację też mam w/g niego, bo... testy owu wychodzą pozytywne i mam cykle regularne. Myślałam, że tylko monitoring może ją stwierdzić.. W każdym razie kazał zrobić tylko badanie na cmv i toxo. Nie przepisał nic, powiedział, że mamy czas rok lub nawet 2 lata (bo mam już dzieci) i dopiero wtedy będzie się zastanawiał co dalej :( Nie wiem czy dam radę psychicznie tyle czekać :(

    Ojej piszesz,że lekarz stwierdził,że owulacja ma miejsce bo testy owu wychodzą Tobie pozytywne??i ze masz regularne cykle?oj dziwny ten lekarz :/ jak masz mozliwośćto go zmień dobrze radzę.To czy masz owulacje moze stwierdzic tylko i wyłącznie monitoring lub ciąża ;)Ja miałam piekny sluz płodny w dniachkiedy mój test owulacyjny był pozytywny,kłucia jajników i do tego piękny deufazowy cykl który okazywał,że niby owulacja była a na mnitoringu dwa miesiace pod rząd wyszło,że mam pęcherzyk 8mm w 16dc i na żadną owulacje nie ma co liczyć.Dodam,że tez mam regularne cykle,wręcz jak w zegarku więc to nie jest żadna reguła,że skoro masz wszystko regularne to jest ok.

    Aneczkaa87 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 stycznia 2017, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulinucha87: dzięki za odpowiedź :) No właśnie. Też uważam, że testy nie są wyznacznikiem owulacji, tylko monitoring. Dzisiaj idę do innego lekarza. Jestem ciekawa co on powie. Wszędzie czytam, że progesteron mam za niski. Miałam nadzieję, że lekarz coś na to poradzi, albo chociaż nakieruje mnie na jakiś tor, powie jakie powinnam zrobić badania. Ale on sugerował się, że mam już 2 dzieci i nie miałam problemów z zajściem w ciążę. Ale to było kilka lat temu, więc wszystko mogło się zmienić. Pokładałam w tej wizycie jakąś nadzieję, a tu doopa.. Najgorzej zabolało jego stwierdzenie, że z "moją obsesją na punkcie ciąży zajdę, ale w ciążę urojoną" :/ Byłam już u różnych "lekarzy", ale jego opinia bardzo mnie zabolała.. Powiedział, że jak za 2lata się nie uda, to wtedy mam się martwić hehe

  • Camie Koleżanka
    Postów: 58 35

    Wysłany: 20 stycznia 2017, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam;-) Wczoraj odebrałam wyniki i trochę się zalamalam. Moje tsh od września wzrosło z poziomu 2,58 do 4,40. Nie brałam żadnych leków. Czy któraś z Was miała taki skok w tak krótkim czasie? Wizyta u Endo jutro to pewnie da coś na zabicie... ehh od

    Franko czeka na rodzeństwo :)
    zaczynamy 4cs
  • mycha91 Autorytet
    Postów: 1137 1055

    Wysłany: 20 stycznia 2017, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulinucha87 wrote:
    Ojej piszesz,że lekarz stwierdził,że owulacja ma miejsce bo testy owu wychodzą Tobie pozytywne??i ze masz regularne cykle?oj dziwny ten lekarz :/ jak masz mozliwośćto go zmień dobrze radzę.To czy masz owulacje moze stwierdzic tylko i wyłącznie monitoring lub ciąża ;)Ja miałam piekny sluz płodny w dniachkiedy mój test owulacyjny był pozytywny,kłucia jajników i do tego piękny deufazowy cykl który okazywał,że niby owulacja była a na mnitoringu dwa miesiace pod rząd wyszło,że mam pęcherzyk 8mm w 16dc i na żadną owulacje nie ma co liczyć.Dodam,że tez mam regularne cykle,wręcz jak w zegarku więc to nie jest żadna reguła,że skoro masz wszystko regularne to jest ok.

    Beznadzieja. Niech spada na bambus. Moj nic nie mowi ze jestem na monitoringach juz w 3cs.

    p19udqk3k1omz18g.png

    25 tc 870 g Uleczki <3
    19tc 290g ! Kawał - no właśnie.Kogo?
    7tc, 0.62 cm kropka i bijace serduszko <3
    5CS 12dpo - beta 99.47! 15 dpo - 361.62!!
  • suri2016 Autorytet
    Postów: 1217 897

    Wysłany: 20 stycznia 2017, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Dziewczyny właśnie pije wasze zdrowie oczywiście wytrawnym czerwonym winem ostatnie kieliszki na poprawę endo :) trzymajcie za Nas jutro kciuki :) o 7rano podałam sobie ovitralle :)

    ja to wczoraj tak popiłam, że do chwili obecnej leżę w łóżku... musiałam chyba rozładować stresy ostatnich tygodni i babskie wieczór urządziłam :)

    Kamelkowo, Gagarek lubią tę wiadomość

    3 cs- cp, lewy jajowód usunięty
    HSG- prawy jajowód drożny
    Czekamy na córeczkę <3
    7v8rqqmz6q1tpn76.png
  • Madziula Autorytet
    Postów: 434 294

    Wysłany: 20 stycznia 2017, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aneczkaa87 ja bym zmieniła lekarza i to natychmiast!!!! Jakie głupoty opowiada, każdy lekarz, którego znam i do którego chodzę mówi, żeby nie kierować się testami owulacyjnymi (z resztą jak poczytasz w internecie a nawet tutaj przygody z tymi testami to sama widzisz jak to wygląda). Jak można kobiecie powiedzieć, że jak za 2 lata nie zajdzie to wtedy trzeba się martwić...a to prywatny lekarz czy na NFZ? Idziesz prosisz o poradę i masz ją otrzymać! nie ma prawa Cie oceniać...a co to że to trzecie dziecko (dobrze zrozumiałam?masz już dwójkę?) może poczekać, dlaczego trzecie dziecko ma być gorsze i mniej wyczekiwane niż pierwsze i drugie? jakim prawem mógł Ci powiedzieć że masz już dzieci to się ciesz i nie marudź? bo według mnie tak to zabrzmiało!!! :/ ja to do facetów nie mam zaufania w ogóle...chodzę do kobiet, bo są nie tylko lekarzami ale również kobietami i więcej rozumieją niż facet!
    Dziewczyny zacznijcie wymagać od swoich lekarzy to oni są dla Was a nie odwrotnie...

    Aneczkaa87 lubi tę wiadomość

    zrz6anlirst3bnij.png
    ijpbcwa141osr42x.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 stycznia 2017, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziula: ja byłam u niego prywatnie. Przyjmuje też na NFZ, ale myślałam, że prywatnie jednak podejdzie do mojej sprawy bardziej profesjonalnie. Taki mój pech, że trafiłam znowu na lekarza-konowała :/ Dziś idę do innego, też prywatnie. Mam 2 córeczki, w sierpniu poroniłam. Wtedy nie wiedziałam, że mój progesteron mógł być temu winien. Teraz jak się okazało, że mam troszkę wyższy wynik, myślałam, że lekarz coś mi przepisze. A on stwierdził, że skoro w tym cyklu beta 9dpo jest negatywna, to nie muszę nic przyjmować. Ale jeśli cały czas progesteron będzie niski to i tak nie zajdę w ciążę lub znowu poronię :( Więc koło się zamyka.. Spróbuję jeszcze w następnym cyklu. Jak się nie uda, to chyba odpuszczę na jakiś czas. Może już wyczerpałam "limit" na dzieci i nie będzie mi dane kolejne..

  • Paulinucha87 Ekspertka
    Postów: 445 99

    Wysłany: 20 stycznia 2017, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziula wrote:
    Aneczkaa87 ja bym zmieniła lekarza i to natychmiast!!!! Jakie głupoty opowiada, każdy lekarz, którego znam i do którego chodzę mówi, żeby nie kierować się testami owulacyjnymi (z resztą jak poczytasz w internecie a nawet tutaj przygody z tymi testami to sama widzisz jak to wygląda). Jak można kobiecie powiedzieć, że jak za 2 lata nie zajdzie to wtedy trzeba się martwić...a to prywatny lekarz czy na NFZ? Idziesz prosisz o poradę i masz ją otrzymać! nie ma prawa Cie oceniać...a co to że to trzecie dziecko (dobrze zrozumiałam?masz już dwójkę?) może poczekać, dlaczego trzecie dziecko ma być gorsze i mniej wyczekiwane niż pierwsze i drugie? jakim prawem mógł Ci powiedzieć że masz już dzieci to się ciesz i nie marudź? bo według mnie tak to zabrzmiało!!! :/ ja to do facetów nie mam zaufania w ogóle...chodzę do kobiet, bo są nie tylko lekarzami ale również kobietami i więcej rozumieją niż facet!
    Dziewczyny zacznijcie wymagać od swoich lekarzy to oni są dla Was a nie odwrotnie...

    Zgadzam sie w 100 %.!raz trafiłam na takiego idiote(nie moge go inaczej nazwac)na nfz to zrobił usg dał mi wynik i do widzenia-mam temperament więc mu powiedziałm,że jak to może mi pan dawać wynik usg i do widzenia ?ja nie jestem lekarzem,żeby sobie to w domu zinterpretowac!to mi powiedział-owulacji nie ma i nie bedzie i niech pani nie bedzie madrzejsza ode mnie..Idąc do niego miałam nadzieje,że da mi jakiekolwiek skierowanie cokolwiek na badania bo mam juz tyle kasy wywalone prywatnie,że szkoda gadac :/ a ten mi z tekstem,że mam dalej sie starac a dodam,że usg u niego w 16dc i moje pecherzyki maja 8mm i nie wiem czemu kuzwa nie zauwazył,że to chyba nie jest ok an 16dc przy cyklach 28dni wrrr Więc wybrałam sie prywatnie,babka mnie prowadził 2 msc i tej owulacji nie było ciagle wiec dała mi clostybegyt(lek na wywołanie owulacji)i teraz niedługo mam wizyte.Przeraża mnie to,że lekarze na nfz czasami zachowuja sie jakby pracowali za kare a my kobiety większosc badan musimy robic prywatnie!Umówiłam się na nfz do drugiej babki tak w razie co może da mi jakies skierowanie(to bedzie 15.02)Moja prywatna bierze 140 za wizyte,w tym msc bede potrzebowała co najmniej 2 razy do niej isc wiec sami rozumiecie,że każda kasa sie liczy ;/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 stycznia 2017, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kobitki juz po :)

    Były aż 4jaja :D!!!! Endo 11,5mm :)
    Parametry nasienia ideolo!!

    Dzis i jutri mamy działać a od niedzieli przez 10 dni dupek. Jesesmy bardzo dobrej mysli :)

    Gin sie śmiał ze czeka na naszą dzidzie jak by miał być dziadkiem ;D


    Czas strat czekamy na rezultat ;)

    Paulinucha87, Karolina90, Kamelkowo lubią tę wiadomość

  • suri2016 Autorytet
    Postów: 1217 897

    Wysłany: 20 stycznia 2017, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    kobitki juz po :)

    Były aż 4jaja :D!!!! Endo 11,5mm :)
    Parametry nasienia ideolo!!

    Dzis i jutri mamy działać a od niedzieli przez 10 dni dupek. Jesesmy bardzo dobrej mysli :)

    Gin sie śmiał ze czeka na naszą dzidzie jak by miał być dziadkiem ;D


    Czas strat czekamy na rezultat ;)

    Łuhu!!! jupi!!! będzie zielono jak nic na koniec cyklu :) :) :) cud, Miód i orzeszki <3 <3 <3

    3 cs- cp, lewy jajowód usunięty
    HSG- prawy jajowód drożny
    Czekamy na córeczkę <3
    7v8rqqmz6q1tpn76.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 stycznia 2017, 15:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SURI liczę na to, ze obie w październiku musimy sobie rezerwować czas na porodówce ;D

    Flowwer, suri2016 lubią tę wiadomość

  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 20 stycznia 2017, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    kobitki juz po :)

    Były aż 4jaja :D!!!! Endo 11,5mm :)
    Parametry nasienia ideolo!!

    Dzis i jutri mamy działać a od niedzieli przez 10 dni dupek. Jesesmy bardzo dobrej mysli :)

    Gin sie śmiał ze czeka na naszą dzidzie jak by miał być dziadkiem ;D


    Czas strat czekamy na rezultat ;)
    Suuuuuper :)

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • Ewi28 Autorytet
    Postów: 4140 1601

    Wysłany: 20 stycznia 2017, 16:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Camie wrote:
    Witam;-) Wczoraj odebrałam wyniki i trochę się zalamalam. Moje tsh od września wzrosło z poziomu 2,58 do 4,40. Nie brałam żadnych leków. Czy któraś z Was miała taki skok w tak krótkim czasie? Wizyta u Endo jutro to pewnie da coś na zabicie... ehh od
    ja mam skoki ale w odwrotną stronę

    l22nt5odvbtc685m.png
    qb3ckqi1trijedhi.png
‹‹ 12 13 14 15 16 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ