X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Mleczny, wodnisty śluz
Odpowiedz

Mleczny, wodnisty śluz

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • m_d_f Autorytet
    Postów: 1772 767

    Wysłany: 19 stycznia 2017, 17:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, wszystkim staraczkom :) Zapewne wśród Was są dziewczyny, które już były chociaż raz w ciąży i to do nich kieruję moje pytanie. Czy w cyklu, w którym zaszłyście miałyście w drugiej połowie meczny, wodnisty śluz? Ja, gdy zaszłam w ciąże, właśnie taki miałam, praktycznie zaraz po owulacji. A teraz odkąd się staram, mam znikome ilości lepkiego śuzu w drugiej fazie i tak się zastanawiam, czy to oznacza, że można już taki cykl spisać od razu na straty? Czy są dziewczyny, które nie miały wspomnianego śluzu, a okazywało się, że jednak jest ciąża? Pocieszcie mnie, że nie jest to reguła :)

    Starania o drugie dziecko

    HSG - marzec 2018 (16 cs) - oba jajowody drożne
    Laparoskopia z histeroskopią - listopad 2018 (25 cs)
    Badanie nasienia - morfologia 3% (styczeń 2018) -> 6% (lipiec 2018); HBA 89%, DFI 22%, HDS 2% (04.2019)

    Hormony w normie
    LH:FSH poniżej 0,6 (?)
    AMH w normie (2,39 ng/ml)
    TSH w normie

    Diagnoza:
    Endometrioza 4. st. - lewy jajnik i jajowód w zrostach z jelitami
    Torbiel endometrialna na prawym jajniku - 05.2019

    Leczenie:
    Rozpoczęcie ultra długiego protokołu - Diphereline (26.06) Stymulacja (27.08) -> 12 pęcherzyków
    Punkcja -> 8 komórek IMSI -> 5 zapłodnionych
    Transfer w 3. dobie jeden zarodek 8A - nieudany
    Zamrożony 3AB
  • Paulinucha87 Ekspertka
    Postów: 445 99

    Wysłany: 19 stycznia 2017, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak ja owszem miałam duzoo mlecznego lepkiego sluzu w ciaży,ale nie było to odrazu po owulacji tylko raczej okolice terminu miesiaczki albo i pózniej.Dodam,że teraz biorę duphaston i zalewa mnie wręcz tym śluzem i nie potrzebnie się nakecam :/także reguły chyba nie ma;)

  • Paulinucha87 Ekspertka
    Postów: 445 99

    Wysłany: 19 stycznia 2017, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaa nie wiem czy badałas sobie kiedyś progesteron może bo generalnie on jest odpowiedzialny za wydzielanie takiego sluzu.Ja jeszcze jak sie nie starałam to zawsze miałam go maksymalnie dużo w około 7-8 dni po owulacji.

  • m_d_f Autorytet
    Postów: 1772 767

    Wysłany: 19 stycznia 2017, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Więc jest nadzieja :) Jakoś mnie dobija, że się zrobiłam taka "sucha", akurat przy staraniach...

    Starania o drugie dziecko

    HSG - marzec 2018 (16 cs) - oba jajowody drożne
    Laparoskopia z histeroskopią - listopad 2018 (25 cs)
    Badanie nasienia - morfologia 3% (styczeń 2018) -> 6% (lipiec 2018); HBA 89%, DFI 22%, HDS 2% (04.2019)

    Hormony w normie
    LH:FSH poniżej 0,6 (?)
    AMH w normie (2,39 ng/ml)
    TSH w normie

    Diagnoza:
    Endometrioza 4. st. - lewy jajnik i jajowód w zrostach z jelitami
    Torbiel endometrialna na prawym jajniku - 05.2019

    Leczenie:
    Rozpoczęcie ultra długiego protokołu - Diphereline (26.06) Stymulacja (27.08) -> 12 pęcherzyków
    Punkcja -> 8 komórek IMSI -> 5 zapłodnionych
    Transfer w 3. dobie jeden zarodek 8A - nieudany
    Zamrożony 3AB
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ