X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Mocny ból brzucha na początku ciąży
Odpowiedz

Mocny ból brzucha na początku ciąży

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • zaborowj Koleżanka
    Postów: 47 11

    Wysłany: 13 grudnia 2016, 00:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miesiączka spóznia mi się 4 dzień... Robiłam test - wyszedł pozytywny więc zakładam że jestem w ciąży.
    Strasznie się boję bo jestem po biochemicznej.
    Biore luteine 2x dziennie ale nie wiem czy to coś da. W dniu owulacji endo miało 7 cm..
    I tak strasznie boli mnie brzuch, to taki ciężki do opisania ból, boli tak po lewej stronie jakby jajnik ale ból promieniuje aż do stóp i kręgosłupa. Czy to normalne ? Dodam ze w weekend mnie tak nie bolało, właśnie wróciłam z pracy(praca fizyczna)

  • zaborowj Koleżanka
    Postów: 47 11

    Wysłany: 13 grudnia 2016, 00:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dodam zdjecie testu. Co myslicie ?

    https://zapodaj.net/6c8bc040bc580.jpg.html

  • Jooozefka Autorytet
    Postów: 349 414

    Wysłany: 13 grudnia 2016, 00:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na początku zawsze boli :) a koło 7-12 tyg jak czuć rozciąganie macicy to jest dopiero ból ...także na spokojnie...gratuluję i przenudnych 9 miesięcy życzę :)

    zaborowj lubi tę wiadomość


    Mama: c 2010; s 2011; c 2012 c 2017;
    i aniołków (*) 2009;2014
  • ppaauullaa Koleżanka
    Postów: 45 19

    Wysłany: 13 grudnia 2016, 08:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaborowo, silny ból powinnaś skonsultować z lekarzem. Ja miałam najpierw jednodniowe plamienie, a później bóle jak przed okresem, do tego brzuch zaczął mi twardniec. moja dr zaleciła 3x1 nospe i zwiększyła mi dawkę duphastonu. Dziś 23 dni po owulacji wszystko jest w najlepszym porządku :) ból może mieć różne podłoże... np powiększająca sie macica, rosnące ciałko żółte, ale też ciąża pozamaciczna albo skurcze mogące prowadzić do poronienia. Trzymam kciuki za Ciebie i Twoja kropeczke!!! :)

  • zaborowj Koleżanka
    Postów: 47 11

    Wysłany: 13 grudnia 2016, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję Wam bardzo ! Aż płakać mi się chce że są takie miłe osoby na tym forum :)

  • suri2016 Autorytet
    Postów: 1217 897

    Wysłany: 13 grudnia 2016, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zaborowj a robiłaś może bHCG? Testów robiłam już co niemiara i taka cienka kreseczka w miejscu gdzie powinna być testowa, pojawia się czasem właśnie na bobotestach (bo z tego co widzę to robiłaś bobotest) w miejscu załamania tego paseczka. miałam już taką niejedną i niestety test nie okazał się pozytywny. Zrób inny test lub najlepiej badanie z krwi.

    3 cs- cp, lewy jajowód usunięty
    HSG- prawy jajowód drożny
    Czekamy na córeczkę <3
    7v8rqqmz6q1tpn76.png
  • jenni Przyjaciółka
    Postów: 78 38

    Wysłany: 13 grudnia 2016, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie tez przez ostatni tydzien bardzo bolal brzuch, tak jak na okres, na szczescie dzisiaj jest pierwszy dzien kiedy nie boli. czytalam troche na ten temat i podobno dopoki nie ma krwawienia to powinno byc ok, czasami burza hormonalna przyczynia sie wlasnie do pobolewania podbrzusza.

    w4sqdqk3mfw34azb.png


    "Daj każde­mu dniu szansę sta­nia się naj­piękniej­szym w całym twoim życiu. "

    Mark Twain
  • zaborowj Koleżanka
    Postów: 47 11

    Wysłany: 14 grudnia 2016, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @suri2016 niestety w tym tygodniu nie moge bo mam cały tydzień na rano, dopiero w przyszłym tygodniu mam popołudniówki to lecę na betę. Nawet mnie nei strasz, ale to musiałby być zbieg okoliczności że @ brak prawie tydzień i ta kreska... :(

  • suri2016 Autorytet
    Postów: 1217 897

    Wysłany: 14 grudnia 2016, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie miałam zamiaru Cię straszyć, dzielę się tylko moim doświadczeniem z tymi testami..:)
    bHCG można zbadać nawet popołudniu, nie trzeba być na czczo, a jeśli na prawdę nie dasz rady podjechać, to zrób drugi test, kreska powinna od tamtej pory mocno ściemnieć jeśli to ciąża. Trzymam kciuki!

    3 cs- cp, lewy jajowód usunięty
    HSG- prawy jajowód drożny
    Czekamy na córeczkę <3
    7v8rqqmz6q1tpn76.png
  • zaborowj Koleżanka
    Postów: 47 11

    Wysłany: 14 grudnia 2016, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie w moim labolatorium można tylko do 9 ( mieszkam w miasteczku) a najblizej mam 40 km od domu drugie więc itak bym po pracy nie zdąrzyła.
    Robie jutro drugi test, mam nadzieje że wyjdzie już ładny, chociaż teraz sama sie zastanawiam czemu od razu zalozyłam że to ciąża :) Poczytalam fora i faktycznie taka kreska może oznaczać albo brak ciąży albo małe stężenie. Nie nastawiam się już żeby się nie rozczarować. Dziękuje za rady, pozdrawiam :)

  • zaborowj Koleżanka
    Postów: 47 11

    Wysłany: 15 grudnia 2016, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i nie jestem w ciąży :( Kupiłam test innej firmy(apteo) i negatywny. Nie jade na bete bo to bez sensu.
    Nie wiem nawet co więcej pisać. Rozczarowanie boli.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ