X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Nieregularne @ kiedy test?
Odpowiedz

Nieregularne @ kiedy test?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • -Laura- Koleżanka
    Postów: 52 11

    Wysłany: 12 stycznia 2017, 00:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, pierwszy raz się w sumie odzywam na forum, ale czytam was od dawna :)
    Mam pytanie, mam bardzo mocno rozchwiane @... Przez nieleczoną tarczycę zapewne, bo odkąd teraz biorę leki wydaje się być lepiej.
    5.12 zaczęło się u mnie krwawienie, trwało do około 23/12. Kochaliśmy się mniej więcej przed sylwestrem ale nie pamiętam kiedy, no i 31/12. Od kilku dni dziwnie się czuję, jakby mi coś siedziało na żołądku, wczoraj jak poszłam do toalety miałam różowy papier, leciutko - już myślałam że to okres przyszedł na czas, ale spokój do teraz... Od samego stosunku miałam non stop taki wodnisto - kremowy śluz, i strasznie mokro w środku.
    Tak sobie myślę, czy to mogło być plamienie implantacyjne wczoraj?
    Domyślam się że u mnie zajście łatwe nie będzie bo nie zabezpieczamy się od listopada 2015, ale np od lipca do listopada 2016 miałam cały czas krwawienia aż wylądowałam w szpitalu więc ciężko tu o starania :D dopiero teraz widzę jakiś cień szansy..
    No i moje pytanie w sumie brzmi, jeżeli było to plamienie implantacyjne to kiedy mogłabym zrobić najwcześniej test? Beta z krwi odpada bo jestem w UK. Wiem że powinno się w dniu spodziewanej @ ale ja biorąc pod uwagę że nigdy nie wiem kiedy nadejdzie i ile potrwa nie mam pojęcia kiedy...
    Pomożecie?
    Aga

    84bd2e96f63de69b995db6eac5e1f2a0.png
  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 12 stycznia 2017, 00:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zakładając, że później nie współżyliście i że plemniki przetrwały 2-3 dni w organizmie, to najpóźniej owulację mogłaś mieć np. 3 stycznia (choć mogłaś też miec wcześniej - miałaś jakieś widoczne objawy?). Doliczając do tego co najmniej 12-14 dni, mogłabyś zatestować ok. 16-17 stycznia. Ale może wypowiedzą się dziewczyny bardziej doświadczone ode mnie.

  • -Laura- Koleżanka
    Postów: 52 11

    Wysłany: 12 stycznia 2017, 00:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Będę bezpośrednia ;) Mniej więcej od 26-27 do samego sylwestra miałam mega dużo śluzu i ogromną ochotę na seks... Wszystko zresztą wpisywałam w wykres :) Na dodatek od wczoraj jak dotykam piersi to bolą no i w nocy nie mogę spać na brzuchu, bo raz że brzuch, a dwa piersi... Możliwe że sobie wkręcam, ale bardzo bym chciała...
    Od sylwestra coś tam się zdarzyło, ale jeśli w ogóle była owulacja, to ja obstawiam między świętami a sylwestrem raczej.

    84bd2e96f63de69b995db6eac5e1f2a0.png
  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 12 stycznia 2017, 00:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To na wszelki wypadek zatestuj sobie około niedzieli, trudno ocenić, ile trwa u Ciebie faza lutealna, ale chyba dłużej niż 17 dni nie może (choć głowy nie dam za to).

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ