X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Nieregularne miesiączki
Odpowiedz

Nieregularne miesiączki

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Mała_blondyneczka88 Znajoma
    Postów: 28 3

    Wysłany: 3 maja 2015, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam was kochane :*

    Od stycznie nie stosuje anty b chcemy z mężem dzidziusia. I tu niestety dokuczają nam moje dłuuuugie cykle. W styczniu odstawiłam 6 krążek. W lutym miałam 14 miesiączkę a w marcu już 27 czyli cykl trwał 42 dni. Byłam u gina powiedział że jest ok że była owu ale nie udało się zajść. Trudno działamy dalej. Dziś mam 38 dzień cyklu @ brak testy negatywne. Jak ja mam zajść w ciążę przy takich cyklach :( ? Jak wyregulować cykl? W grę wchodzą tylko leki od gina?

    Proszę o rade

    2grdp3oc7vyobd36.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 maja 2015, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie jesteś sama z tym problemem,ja mam jeszcze dłuższe cykle od cb,i tylko wywołaniem od gina,bo inaczej prawie nigdy bym okresu nie miala

  • Mała_blondyneczka88 Znajoma
    Postów: 28 3

    Wysłany: 3 maja 2015, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Długo już się starasz o fasolkę?

    2grdp3oc7vyobd36.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 maja 2015, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Od stycznia,ale co z tego jak moje cykle są jakie są ciągną się w nieskonczonosc, dziś biorę ost tabl dupka na okres i zobaczymy,a wizytę u giną dopiero za dobre2tyg

  • Mała_blondyneczka88 Znajoma
    Postów: 28 3

    Wysłany: 3 maja 2015, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I jak tu cholera w tą ciążę zajść skoro takie cykle długie. Czasem aż cierpliwości mi brak...

    2grdp3oc7vyobd36.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 maja 2015, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wczoraj mialam wizyte na impezie gdzie dziewczyna usluszala majac 16 lat ze nigdy nie bedzie miala dzieci, miesiaczke miala raz do roku max 2... i bez lekow bez niczego ma teraz 13 letniego syna. a zawszla majac 21 lat, wiec o diagnozy ktora byla milion razy potwierdzana tylko 5 lat mineło, a 2 lata wspolzycia..

  • Mała_blondyneczka88 Znajoma
    Postów: 28 3

    Wysłany: 3 maja 2015, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oczywiście trzeba się cieszyć z takich miłych niespodzianek. Może jestem wredną suką ale wybaczcie mi jak się dowiaduje, że np. ostatnio moja siostra cioteczna zaszłą znów ciąże ( 23 lata) z takim nie odpowiedzialnym mężem, płacząc mi w słuchawkę, że to nie planowana wpadka, że ona nie chce to mnie szlag trafia. Może i to jest zazdrość ale jak pomyślę,że nie tylko ja ale wiele innych kobiet tak bardzo się stara i są dojrzałe do macierzyństwa to nie mogą zajść. A tu serduszkowała się raz na 3-4 tyg i ciąża. Eh chyba jestem czasami zgorzkniała :(

    2grdp3oc7vyobd36.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 maja 2015, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez tak mam ze mnie cos mocno rusza, moja kolezanka, ktora slub nierze za tydzien, raz jeden jedyny sie kochala bez zabezpieczenia 3 dni przed owulacja i za pierwszym razem zaciazyla, wierwszy miesiac staran i juz... a ja mam juz 4cs i nie wiadomo kiedy i czy bede miala owulacje w tym misiacu... druga w pracy pekla jej gumka i akurat sa dni plodne i jest w ciazy, wiec nie ma na to reguly....

  • Mała_blondyneczka88 Znajoma
    Postów: 28 3

    Wysłany: 3 maja 2015, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Już ja swojemu K. mówiłam że w maju serduszkowanie ma być co dziennie :)

    2grdp3oc7vyobd36.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 maja 2015, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To wcale nie pomaga a czesto przeszkadza, co drugi-trzeci dzien jest optymalnie, bo jak ma malo plemnikow nie zdarza sie zregenerowac i bedzie ci strzelal codziennie slepakami.

  • Mała_blondyneczka88 Znajoma
    Postów: 28 3

    Wysłany: 3 maja 2015, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki za dobrą radę :* wiesz tak się zastanawiam bo kiedyś jego ojciec coś wspominał że zdarzały się u nich osoby nie mające dzieci ze względu na bezpłodność. Jak myślisz kiedy udać się do lekarza na badania?

    2grdp3oc7vyobd36.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 maja 2015, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiekszosc part zachodzi mniej wiecej do roku staran i karza kolo wlasnie tego czasu udac sie na badania. badania nasienia sa dosc drogie, jesli masz kase mozesz zrobic prywatnie o udac sie potem na konsultacje, ale od stycznia to krotkie starania, ja mam taki sam termin, mnie lekarz powiedzial ze do 6 cylku po odstawieniu anty powinny mi sie cykle uregulowac jesli nie zajde w ciaze do tego czasu i miesiaczki beda nadal nieregularne mam przyjsc na konsultacje.

    Mialas robiona tarczyce, cytologie, cukier, i inne podstawowe badania dla kobiet starajacych sie?

  • Mała_blondyneczka88 Znajoma
    Postów: 28 3

    Wysłany: 3 maja 2015, 16:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiem Ci tak. Mam już dwóch synów z 1 małżeństwa i zaszłam w ciąże bardzo szybko. Jestem honorowym dawcą krwi więc badania robię często i jest wszystko ok. Ostatnio jak byłam u gina to powiedział mi że owulacja była bo widział pęknięty pęcherzyk. Cytologia w normie, jajniki i macica też.

    2grdp3oc7vyobd36.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 maja 2015, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to spoko, ja tez jestem honorowym dawca ale i tak na dodatkowe badania mnie wyslal lekarz, mimo tego ze u niego bylam w lutym a statnio krew w styczniu oddawalam. Ale mimo tego ze masz dwoch synow sama tez powinnas sie za jakies 3 miesiace doklandie przebadac czy po antykoncepcji nie ma jakis powiklan, niby nie powino ale nic nie wiadomo i potem faceta wyslac na badania jak u Ciebie bedzie wszystko ok.

  • Mała_blondyneczka88 Znajoma
    Postów: 28 3

    Wysłany: 3 maja 2015, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oby maj był naszym miesiącem <3

    nataliano lubi tę wiadomość

    2grdp3oc7vyobd36.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 maja 2015, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oby oby :) zobaczymy co to bedzie :)

  • agatekgagatek Autorytet
    Postów: 366 145

    Wysłany: 7 maja 2015, 05:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nataliano wrote:
    Od stycznia,ale co z tego jak moje cykle są jakie są ciągną się w nieskonczonosc, dziś biorę ost tabl dupka na okres i zobaczymy,a wizytę u giną dopiero za dobre2tyg

    Ja też się staram od stycznia i też mam mega długie cykle po odstawienia tabletek, a odstawiłam pod koniec sierpnia. Pierwszy cykl ponad 70 dni, potem 53 i 51, a ten już chyba na ukończeniu, dziś 55 dc chociaż jak nieśmiało mniemam dziś chyba będzie @ tak więc po 54 dniach.
    Blondyneczko- codzienne serduszkowanie wręcz może zaszkodzić, Ciri ma racjęm najlepiej co 2-3 dni :)
    Planuję w tym cyklu wspomagać się wiesiołkiem. Stosujecie? W ogóle czym się faszerujecie?

    da81e5d9f8614d1ea87989037e9ca32f.png
    4b9aynqxuoxf1adr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2015, 08:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agatek cos tak czuje ze ja po tabletkach tez bede mila wyduzone cykle. jeden 24, 28, 38 i teraz tez sie tyle zapowiada jesli owulacja bedzie na dniach.

  • arturowa Autorytet
    Postów: 1506 595

    Wysłany: 7 maja 2015, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 marca 2016, 17:42

    5 lat starań, IO, pcos, niedoczynność tarczycy, hashimoto, hiperprolaktynemia + ALLOmlr 48%(z20), kir AA + oligosperma/azoospermia męża = cztery ciąże biochem.

    Starania od czerwca 2014.
  • agatekgagatek Autorytet
    Postów: 366 145

    Wysłany: 7 maja 2015, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moje cykle były nieregularne odkąd zaczęłam miesiączkować, ale nigdy aż tak długie :/

    da81e5d9f8614d1ea87989037e9ca32f.png
    4b9aynqxuoxf1adr.png
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ