X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Objawy poowulacyjne
Odpowiedz

Objawy poowulacyjne

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Amy12 Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 31 sierpnia 2017, 23:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś jest 21 dc. W 15 dc miałam owulację (wszystkie objawy jak w książce oprócz krwawienia owulacyjnego) i pozytywny test owulacyjny. Zbliżenia były w dniach 5 7 10 12 14 dc. Od poniedziałku 28.08 (czyli 18dc) bolą mnie plecy w dolnej części, obszar jajniki-macica-podbrzusze i chwilami pachwina prawa. Jest mi słabo, kręci mi się w głowie, po przebudzeniu przez 2h trochę mnie mdli i swędzą mnie sutki (głównie jak nie mam na sobie stanika), a pochwa jest bardzo zaciśnięta. I codziennie równo o 17 zaczyna chcieć mi się spać tak że ledwo stoję. Dzisiaj mam też wrażenie spuchniętej macicy. kiedy brałam tabletki na rozszerzenie macicy (była mała przez menopauzę) miałam dokładnie takie samo uczucie co teraz. Na test jest stanowczo za wcześnie podobnie zresztą jak na jakiekolwiek objawy ciąży, ale z drugiej strony nigdy się tak jeszcze nie czułam. Czy to mogą być objawy bardzo wczesnej ciąży czy może tak na mnie zadziałał wiesiołek, który brałam od 1 dc do samej owulacji czyli 15dc ?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 sierpnia 2017, 23:51

  • Rillia Ekspertka
    Postów: 206 54

    Wysłany: 1 września 2017, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie przypuszczam, aby takie objawy dawał wiesiołek:) I tak, mogą być to wczesne objawy ciąży. Każda z nas ma inne dolegliwości wczesnociążowe. Przy pierwszej ciąży miałam bój jajników, jakbym nosiła siniaki na skórze, było mi strasznie zimno. W drugiej rzuciło mi się na mózg i robiłam takie głupoty...

    W tym cyklu również odczuwam delikatny "ból" okresowy i czasami czuję ściskanie jajników i promieniuje mi na pachwiny. A to dopiero 19dc, jeszcze 10-11 dni. Kiedy testujesz?

    Mila i Boo czekają na Karolka
    dev133pb___.png
  • Whoosie Autorytet
    Postów: 420 279

    Wysłany: 4 września 2017, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciężko słuchać o " złotych strzałach", mam znajoma która zaszła w drugim cyklu i ciągle rzuca rady co do starania się....
    Ja mam 27 lat :)

    12.10.19-Beta 18,85
    14.10.19-Beta 68,21
    21.10.19-Beta 1914,74 <3
    07.11.19- Usłyszałam serduszko <3
    7gayo8r.png

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ