X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie PIERWSZE OBJAWY
Odpowiedz

PIERWSZE OBJAWY

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lipca 2013, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny,

    Objawy, jakie miałam w pierwszej ciąży to żółtawy wyciek z piersi (tylko jednego dnia, ok dwóch tygodni po zapłodnieniu, byłam wtedy pewna, że ubrudził mnie pyszczkiem psiak - nie pomyślałam, że w środku w biustonoszu nie byłoby tego widać ;)), ból jak ten miesiączkowy i pragnienie. Wszystko około dwóch tygodniu od zapłodnienia. Pamiętam, że nie byłam w stanie przejść stu metrów bez wypicia małej butelki napoju.
    Teraz od tygodnia jestem bardzo senna (zawsze w okolicach 14-18) i odczuwam lekkie kłucie lewego jajnika. Test jutro, jestem w ok. 10 dniu po owulacji.

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 9 lipca 2013, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny :)

    Jestem tu pierwszy raz.
    Od kilku dni czuję się "inaczej" niż zwykle, obolałe piersi, ból w podbrzuszu, ból pleców, co jakiś czas pojawia się zgaga, a nigdy jej nie miałam. Mam straszne huśtawki emocjonalne- głównie płacz, dodatkowo dreszcze, które mam od jakiś 4 dni, aktualnie z wyliczeń i z testów owulacyjnych wychodzi że owulacja była 9 dni temu - jednak robiłam test i wyszedł negatywnie :( już sama nie wiem co myśleć a do następnej @ jeszcze 5 dni. To w sumie nasze pierwsze starania - "pod kontrolą" i może dlatego tak to przeżywam....


    Pozdrawiam
    Ania

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lipca 2013, 00:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny :0
    Nie wiem co mam myśleć od 2 miesięcy staramy się z mężem o maluszka i jak zrobiłam test oczywiście rozczarowanie tylko jedna kreska tylko niepokoją mnie moje jajniki mam kłucie lewego i czasem prawego jajnika jestem strasznie zmęczona ale może to przez pracę bo dużo pracuję i chodze nabuzowana jak dynamit wszystko mnie wnerwia...
    Jak myślicie jest szansa ??

  • nelka59 Debiutantka
    Postów: 10 1

    Wysłany: 10 lipca 2013, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, kupiłam test ciążowe paskowe o czułości 10 mlu/ml i jak dziś zrobiłam, to pokazała się jedna kreska, ta kontrolna, ale taka blada. Czy to oznacza, że ten test jest jakiś trefny czy to normalne?

    berry lubi tę wiadomość

  • baby Autorytet
    Postów: 1071 866

    Wysłany: 12 lipca 2013, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nelka59 wrote:
    Dziewczyny, kupiłam test ciążowe paskowe o czułości 10 mlu/ml i jak dziś zrobiłam, to pokazała się jedna kreska, ta kontrolna, ale taka blada. Czy to oznacza, że ten test jest jakiś trefny czy to normalne?

    Nelka a jakiej firmy miałaś ten test?
    ja tez miałam bardzo bladą kreskę kontrolną, słabo widoczną, wobec czego testowa ewentualna nie miałaby szans się pokazać
    Robiłam wieeeeeeeeeeele testów w życiu, i zawsze kontrolna pokazywała się od razu. A teraz po chyba 2-3 minutch i to blada.
    Test był strumieniowy firmy Bobo Test

    f2wl4z17a25l2zbv.png

    oraz nastoletni córka i syn :)
  • nelka59 Debiutantka
    Postów: 10 1

    Wysłany: 12 lipca 2013, 22:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja kupiłam testy na allegro: one step urine pregnancy test strip

  • lala Debiutantka
    Postów: 6 1

    Wysłany: 18 lipca 2013, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Merlinka wrote:
    A powiedzcie mi dzieczyny jak to jest z tą temperaturą, w fazie drugiej zawsze jest podwyższona i spada a dziń przed okresem, a jeśli nie spada i utrzymuje się przez 16 dni to może wróżyć ciążę? Dobrze to rozumiem, bo przyznam że zagmatwane to wszystko jest dla mnie jeszcze (jstem nowa - pierwszy cykl z Ovu)
    Witaj w klubie Merlinka...ja też pierwszy pełny cykl z ovu. Trzymam kciuki.

  • Justeck Ekspertka
    Postów: 274 101

    Wysłany: 19 lipca 2013, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Merlinka wrote:
    A powiedzcie mi dzieczyny jak to jest z tą temperaturą, w fazie drugiej zawsze jest podwyższona i spada a dziń przed okresem, a jeśli nie spada i utrzymuje się przez 16 dni to może wróżyć ciążę? Dobrze to rozumiem, bo przyznam że zagmatwane to wszystko jest dla mnie jeszcze (jstem nowa - pierwszy cykl z Ovu)

    Zazwyczaj mówi się, że 18 dni podwyższonej tempki wróży ciążę. A poza tym temperatura przed okresem wcale nie musi spadać, choć często tak jest. Mi zazwyczaj spada dopiero w 1-2 dniu cyklu. Dlatego sam fakt, że tempka jest podwyższona i nie opada nawet przed samym okresem niestety nic nie musi znaczyć. Ale tak jak napisała Błysk_kotka, po pewnym czasie da się zauważyć swoje unikalne objawy.

    To też mój pierwszy cykl z ovu (tzn. starań), ale stosujemy z mężem NPR już jakiś czas :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 lipca 2013, 09:08

    MartaMi92 lubi tę wiadomość

    Insanity: doing the same thing over and over again and expecting different results. (anonim)
  • Kucyk Przyjaciółka
    Postów: 75 30

    Wysłany: 19 lipca 2013, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie objawem były bóle miesiączkowe ale inne niż zawsze ;) Do tego częste siusiu i bardzo bolesne brodawki (podobny ból pamiętam jak byłam nastolatką i piersi rosły ;))

    7u223e3klgv0049z.png
    lph8h758wvghvk40.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 lipca 2013, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 lipca 2013, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mnie bolały strasznie sutki

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 lipca 2013, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oj kochane niewiem co myslec :/ w sobote mam dostac @ a dzisiaj umieram :( a mnie rwie brzusio :( pod pepkiem i kolo po prawejs tronie :( plus jajniki :( czuje sie jakbym okres miala :( taki mega wredny :( az mnie mdli z bolu :(
    czy to normalny bol??w poczatkach ciazy???odpowiedzcie mi :(

    Luliczek lubi tę wiadomość

  • Lissa Autorytet
    Postów: 606 458

    Wysłany: 21 sierpnia 2013, 17:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    z objawów to tak jak byłam pewna ze jestem w ciązy to miałam wszystkie objawy tzn mdłosci , sennosc,bole brzucha , zmeczenie, zawrty głoy full wypas a okazalo sie ze ciazy nie ma .
    Cykl w ktorym ciazy mialo nie byc bo staranie przesunelismy nie mialam ZADNYCH objawow , a moze zwyczajnie nie sluchalam swojego ciala i nie doszukiwalam sie niczego , a okazalo sie ze jestem w ciazy :-)
    I teraz mam wszystkie mozliwe objawy niesttey , wzdecia i cala reszta , mam wrazenie ze wszystko sie skumulowalo w mojej sobie niestety .

    magdade, Dotty84 lubią tę wiadomość

    atdci09k18tcna0b.png
  • lawenda Przyjaciółka
    Postów: 75 32

    Wysłany: 23 sierpnia 2013, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WITAM,
    czy któraś z was może opisać dokładnie co działo się z waszymi piersiami, sutkami, otoczką wokół brodawek przed spodziewaną @ i czy nadeszła a objawy się potwierdziły na pozytywnym teście ciążowym. Ja mam dostać @ za 2 dni (OWU potwierdzona w 11 dc, teraz jestem w 12 dpo) wg wykresu, ale trochę mi dokuczają moje piersi bo czuję od kilku dni że są nabrzmiałe, ból pod pachami, wyraźnie podczas dotyku czuję powiększone gruczoły , codziennie zauważam nowe widoczne żyłki a sutki są rózowo-brązowe, a dziś mam wrażenie że obwódki wokół brodawek lekko zmieniły kolor i pojawiają się na nich białe krostki i łuszczy mi się lekko skóra na brodawkach- czy już wariuję ale może to być moje subiektywne odczucie. Nie chcę się nakręcać i raczej jestem nastawiona na to że dostanę okres ale bardzo proszę napiszcie co o tym sądzicie:)

    lawenda
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 sierpnia 2013, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez o objawach,a moze raczej objawieniach. Bo w tym cyklu zlozylo sie kilka czynnikow, ktore nakrecaja mnie na fasolke:
    1. Poznalam ten portal i Was.
    2. Niektorym moim znajomym zycie sie posypalo, innym pozmienialo, ale prawie nic nie jest juz takie, jak dotad.
    3. Pewien maly chlopczyk w dziwny sposob zaczal interesowac sie moim brzuszkiem.
    4. Pies znajomych ciagle mnie obwachuje.
    5. Jak przystalo na ostatnia prosta cyklu swiruje na maxa!!!
    ;-)

    MalutkaEve, Agniś, Ciapulinka, dorota1987, Aga Inwestująca, Marti2015, Klara Wysocka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 września 2013, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    biedronka1982 wrote:
    Ja tez o objawach,a moze raczej objawieniach. Bo w tym cyklu zlozylo sie kilka czynnikow, ktore nakrecaja mnie na fasolke:
    1. Poznalam ten portal i Was.
    2. Niektorym moim znajomym zycie sie posypalo, innym pozmienialo, ale prawie nic nie jest juz takie, jak dotad.
    3. Pewien maly chlopczyk w dziwny sposob zaczal interesowac sie moim brzuszkiem.
    4. Pies znajomych ciagle mnie obwachuje.
    5. Jak przystalo na ostatnia prosta cyklu swiruje na maxa!!!
    ;-)


    ubawiłam się ;D

    Sabi. nka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 września 2013, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MalutkaEve wrote:
    ubawiłam się ;D

    Fajnie, ze Cie rozbawilam. Niestety, przyszla @ i objawienia poszly sie...
    ;-)
    Zobaczymy, jakie znaki wypatrze w tym cyklu!

    nesca lubi tę wiadomość

  • ilonek Autorytet
    Postów: 671 373

    Wysłany: 5 września 2013, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u mnie ww wykresie nie wyznaczono owulacji...moze dlatego ,ze byłam chora i to pokomplikowało temperature....Do @ jeszcze 10 dni wiec pozostaje mi tylko czekać....Dzis dziwnie pobolewa mnie doł brzucha -mrzy i piersi swędza-nie nastawiam sie na ciąze nie chce kolejny raz sie rozczarowac...

    berry lubi tę wiadomość

    63b363a823.png
  • ivv Autorytet
    Postów: 960 1572

    Wysłany: 5 września 2013, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dopiszę coś od siebie :) 3 dni po owulacji miałam bardzo obolałe sutki i masakrycznie dużo białego gęstego śluzu (zapisałam wtedy w kalendarzu: sprawdzić czy tak jest zawsze w II połowie cyklu :) ) Ok. 5 dpo woda, której wcześniej nie lubiłam, była taaaaka pyszna i taaaaka słodka, że piłam dobre 4-5 litrów dziennie, właściwie non stop i jeszcze w nocy wstawałam pić jakbym miała kaca. I zasypiałam na stojąco - koleżanka w pracy śmiała się, że mi poduszkę przyniesie. Do końca ciąży pozostały mi dwa objawy - pragnienie i zmęczenie (wcale nie przeszło w II trymestrze) :) A teraz jestem na etapie wyszukiwania tych samych objawów - dziś np zainteresował mnie biały gęsty śluz :)

    tb73ej2889smms8d.png
    tb73qtkfof50vibw.png
  • Coccolina Ekspertka
    Postów: 182 65

    Wysłany: 22 października 2013, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem 3 dni po owu i też mam strasznie gęsty biały śluz... Zwykle w drugiej fazie nie jest aż tak gęsty. No i te obolałe i wręcz opuchnięte sutki...Zrobiły się takie "sterczące" i cholernie bolą... Do testowania jeszcze tydzień...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 października 2013, 17:01

    85993e3kq2qy7eit.png
    f2wl3e5ey3ftig7q.png
‹‹ 3 4 5 6 7 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ