X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie PIERWSZE OBJAWY
Odpowiedz

PIERWSZE OBJAWY

Oceń ten wątek:
  • Aguleczka Przyjaciółka
    Postów: 82 37

    Wysłany: 29 grudnia 2016, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Colakli to mamy podobnie. Może jeszcze jest nadzieja?

    Mutacja PAI hetero , mutacja czynnika V r2 hetero, ANA dodatnie, rozjechane cytokiny
    Acard 75, Metformina 1000xr,
    Encorton
    02.2017 IUI c.b. 12 dpo beta hcg 20, 14 dpo beta 13
    O5.2017 II IUI - C.B.
    06.2O17 III IUI c.pozamaciczna resekcja jajowodu
    01. 2018 IV IUI - nieudana
    Dr Paśnik leczenie,
  • Emi82 Autorytet
    Postów: 606 162

    Wysłany: 29 grudnia 2016, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolka, swoimi objawami wlewasz nadzieję do serducha. ja mam dokładnie to samo w tym cyklu. on był taki calkowicie inny niż wszystkie... ale, ze staramy się z mezem od 3 lat, to nie chcę się nastawiać. zrobiłam test w 9 dniu po owu - to na pewno za szybko, ale teraz to już się boję... wielkie gratulacje. Czy sądzicie, że jak na dzien przed terminem miesiaczki zrobię betę, to już będzie pewne? no bo test zwykły to jeszcze moze nie wyjść, prawda?

    Emi82
    1 mrozaczek 2.2.2;
    MTHFR_1298A-C Układ heterozygotyczny
    3 transfer z tevagrastimem :(
    2 transfer :(
    1 transfer :(.
    3 stymulacje: zebrane 4 zarodki 5 dniowe;
    2016: 1 pełen cykl in vitro z podaniami kolejno 3 zarodków 3 dniowych -:(
    endometrioza IV, biopsja endo - ok, uma 4 razy - ok
    3 laparoskopie,
    AMH około 1
    ANA pozytywny
    KIR brak 3DP1 haplo Bx.
    Maż OK
    Starania: 2014
  • wichrowe_wzgórza Autorytet
    Postów: 4999 1715

    Wysłany: 29 grudnia 2016, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emi82 wrote:
    Karolka, swoimi objawami wlewasz nadzieję do serducha. ja mam dokładnie to samo w tym cyklu. on był taki calkowicie inny niż wszystkie... ale, ze staramy się z mezem od 3 lat, to nie chcę się nastawiać. zrobiłam test w 9 dniu po owu - to na pewno za szybko, ale teraz to już się boję... wielkie gratulacje. Czy sądzicie, że jak na dzien przed terminem miesiaczki zrobię betę, to już będzie pewne? no bo test zwykły to jeszcze moze nie wyjść, prawda?

    Może, mojej znajomej nawet w 8 tygodniu sikacze NIC nie pokazywały :D DOpiero jak się wnerwiła i poszła na usg to zobaczyła ładną ciażę ;)

    9 tc (*) 24.01.2016

    0971057ffa.png
    cb9a2083b4.png
    251a14f481.png


  • Aguleczka Przyjaciółka
    Postów: 82 37

    Wysłany: 29 grudnia 2016, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emi82 9 dpo to za wcześnie moim zdaniem powtórz test. czasami dopiero test wychodzi pozytywny w dniu spodziewanej małpy albo dzień po. Nie ma reguły zależy kiedy doszło do zagnieżdżenia. Myślę że jeśli coś jest na rzeczy to 12 dpo mogłaby beta już wyjść ale i to nie zawsze ale test to za szybko

    Mutacja PAI hetero , mutacja czynnika V r2 hetero, ANA dodatnie, rozjechane cytokiny
    Acard 75, Metformina 1000xr,
    Encorton
    02.2017 IUI c.b. 12 dpo beta hcg 20, 14 dpo beta 13
    O5.2017 II IUI - C.B.
    06.2O17 III IUI c.pozamaciczna resekcja jajowodu
    01. 2018 IV IUI - nieudana
    Dr Paśnik leczenie,
  • Colakli Koleżanka
    Postów: 44 13

    Wysłany: 29 grudnia 2016, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aguleczka wrote:
    Colakli to mamy podobnie. Może jeszcze jest nadzieja?
    Ja dopiero 4 stycznia, moja przyjaciółkamiala taki przypadek robiła betę za wcześnie
    Wyszła mniej niz 2 a po tygodniu okazało sie ze jest w ciąży moze mamy szanse

    Aguleczka lubi tę wiadomość

    p19ulqxwanx81ka9.png
  • Aguleczka Przyjaciółka
    Postów: 82 37

    Wysłany: 29 grudnia 2016, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Colakli wrote:
    Ja dopiero 4 stycznia, moja przyjaciółkamiala taki przypadek robiła betę za wcześnie
    Wyszła mniej niz 2 a po tygodniu okazało sie ze jest w ciąży moze mamy szanse
    Trzymam kciuki może jeszcze się uda

    Mutacja PAI hetero , mutacja czynnika V r2 hetero, ANA dodatnie, rozjechane cytokiny
    Acard 75, Metformina 1000xr,
    Encorton
    02.2017 IUI c.b. 12 dpo beta hcg 20, 14 dpo beta 13
    O5.2017 II IUI - C.B.
    06.2O17 III IUI c.pozamaciczna resekcja jajowodu
    01. 2018 IV IUI - nieudana
    Dr Paśnik leczenie,
  • buka03 Autorytet
    Postów: 734 596

    Wysłany: 29 grudnia 2016, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie pierwsze objawy przed testem wyglądały tak:
    bardzo duża chęć na ketchup
    kłucie gdzieś poniżej pępka, i kłucia jajników
    swędzenie piersi
    i czułam dziwne zapachy, np w aucie czułam brzoskwinie, i jakoś czułam że coś jest na rzeczy chociaż przed zrobieniem testu powtarzałam sobie że coś poprostu świruje przy pmsie ;-)
    teraz po raz kolejny się staramy i tak myslę czy tym razem też będe miała takie same objawy ;-)

    Aguleczka lubi tę wiadomość

    w5wq9vvjr1d812zs.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 grudnia 2016, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moje pierwsze objawy:
    -zazwyczaj dzien po owulacji bolaly mnie piersi, w cyklu w ktorym zaszlam w ciaze moje piersi byly jak flaki i nie bolaly mnie do 7dpo (prawdopodobnie nastapila wtedy implantacja). Po implantacji byly twarde i bolace;
    -wielka ochota na seks- zazwyczaj po owulacji moje libido spadalo, ale w tym cyklu ciazowym to mąż moglby nie wychodzic z lozka ;)
    - codziennie wieczorem na bieliznie byl slad od bialego sluzu

  • Colakli Koleżanka
    Postów: 44 13

    Wysłany: 29 grudnia 2016, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolka12345 wrote:
    Przepraszam jeśli uraziłam Cię "panikowaniem".

    Któraś Dziewczyna pisała, że 11 dpo test o czułości 10 biel wizira, a 15 już kreska.

    Także jeszcze poczekaj <3


    Daj spokój, śmieje się przecież :) Nie wiem dlaczego ale jak odpisuje z telefonu ucinają mi się w połowie posty.
    Wiem wiem, ale beta to co innego. mi testy nie wychodziły długo w zasadzie to w pierwszej ciąży nigdy nie widziałam 2 kresek także z sikaczami daje sobie spokój.

    p19ulqxwanx81ka9.png
  • Colakli Koleżanka
    Postów: 44 13

    Wysłany: 29 grudnia 2016, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emi82 wrote:
    Karolka, swoimi objawami wlewasz nadzieję do serducha. ja mam dokładnie to samo w tym cyklu. on był taki calkowicie inny niż wszystkie... ale, ze staramy się z mezem od 3 lat, to nie chcę się nastawiać. zrobiłam test w 9 dniu po owu - to na pewno za szybko, ale teraz to już się boję... wielkie gratulacje. Czy sądzicie, że jak na dzien przed terminem miesiaczki zrobię betę, to już będzie pewne? no bo test zwykły to jeszcze moze nie wyjść, prawda?

    Na dzień przed terminem beta będzie już pewna :) Trzymam kciuki :)

    p19ulqxwanx81ka9.png
  • Karolka12345 Autorytet
    Postów: 1047 1167

    Wysłany: 29 grudnia 2016, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem 2 dni przed spodziewaną @ i beta z dziś 248 :)

    f2wlpiqv9u7j05yh.png

    860ix1hpayv09dze.png
  • Colakli Koleżanka
    Postów: 44 13

    Wysłany: 29 grudnia 2016, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolka12345 wrote:
    Ja jestem 2 dni przed spodziewaną @ i beta z dziś 248 :)


    Czy można wiedzieć, w którym cyklu Wam się udało ?:)

    p19ulqxwanx81ka9.png
  • bertha Autorytet
    Postów: 1630 1052

    Wysłany: 29 grudnia 2016, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Colakli wrote:
    Daj spokój, śmieje się przecież :) Nie wiem dlaczego ale jak odpisuje z telefonu ucinają mi się w połowie posty.
    Wiem wiem, ale beta to co innego. mi testy nie wychodziły długo w zasadzie to w pierwszej ciąży nigdy nie widziałam 2 kresek także z sikaczami daje sobie spokój.
    Jak pisząc z telefonu dodaje sie ikonkę np śmiejąca sie buźkę to ucina posta. Wstawiaj po prostu pisząc dwukropek i nawias.

    https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
    Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
    Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
  • Karolka12345 Autorytet
    Postów: 1047 1167

    Wysłany: 29 grudnia 2016, 22:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Colakli wrote:
    Czy można wiedzieć, w którym cyklu Wam się udało ?:)


    Jasne :)

    Pierwsza ciąża 2cs, teraz 9.

    Nie ukrywam, że pierwsze 3 bardzo na luzie, w sumie mała częstotliwość (mamy już 4letniego Synka i nie zawsze jest siła i ochota:P).

    Wyszło w 2 cyklu z testami owu. Ale w listopadzie żaden test nie wyszedł mi pozytywny :( Więc nie wiem czy dupowate czy ja po prostu nie miałam owulacji (to był prawy jajnik).

    Najbardziej bałam się lewego (mam torbiel 2cm). Myślałam, że z nim lipa - a tu proszę właśnie z niego się udało :)

    f2wlpiqv9u7j05yh.png

    860ix1hpayv09dze.png
  • Colakli Koleżanka
    Postów: 44 13

    Wysłany: 29 grudnia 2016, 22:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolka12345 wrote:
    Jasne :)

    Pierwsza ciąża 2cs, teraz 9.

    Nie ukrywam, że pierwsze 3 bardzo na luzie, w sumie mała częstotliwość (mamy już 4letniego Synka i nie zawsze jest siła i ochota:P).

    Wyszło w 2 cyklu z testami owu. Ale w listopadzie żaden test nie wyszedł mi pozytywny :( Więc nie wiem czy dupowate czy ja po prostu nie miałam owulacji (to był prawy jajnik).

    Najbardziej bałam się lewego (mam torbiel 2cm). Myślałam, że z nim lipa - a tu proszę właśnie z niego się udało :)

    No tak natura jest nieprzewidywalna :) Ja od nowego cyklu wszystko odstawiam i niech sie dzieje.

    p19ulqxwanx81ka9.png
  • karola_aa Autorytet
    Postów: 961 349

    Wysłany: 30 grudnia 2016, 07:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aguleczka wrote:
    Emi82 9 dpo to za wcześnie moim zdaniem powtórz test. czasami dopiero test wychodzi pozytywny w dniu spodziewanej małpy albo dzień po. Nie ma reguły zależy kiedy doszło do zagnieżdżenia. Myślę że jeśli coś jest na rzeczy to 12 dpo mogłaby beta już wyjść ale i to nie zawsze ale test to za szybko

    U mnie z testem i beta było ta ;)
    10dni po poszłam na bete, bo dzien i dwa dni wczesniej ttesty byly negatywne a po czasie pojawiały sie kreski. Beta wykluczyła ciążę aczkolwiek była wyższa niż normalnie. Na poziomie 3. Były dwie opcje albo coś się zaczęło dziać i się nie utrzymało, albo dopiero doszło do zagnieżdzenia i trafiłam w moment kiedy zaczął się wydzielać hormon i to była ta druga opcja ;) Bete miałam pobrana o 7.30 wyniki dostałam o 11 i od razu po tej 3 zrobiłam sikańca na którym był już cien cienia cienia ;)

    a z objawów to mialam ciągniecie w podbrzuszu jakby mi ktoś kamieni nawkładał i od 9dni po wzdęcia.

    Nikola 20.07.15
    Aniołek [*] 20.10.2016 10t :(
    2cs pp -> 02.02.17 II kreski na teście ! :)
    f2w3rjjg05zcjrzl.png
  • Aguleczka Przyjaciółka
    Postów: 82 37

    Wysłany: 30 grudnia 2016, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Do mnie dzisiaj rano małpiszon zawitał. Także zaczynamy nowy cykl. Nowe nadzieje i wiara, że tym razem się uda.

    Mutacja PAI hetero , mutacja czynnika V r2 hetero, ANA dodatnie, rozjechane cytokiny
    Acard 75, Metformina 1000xr,
    Encorton
    02.2017 IUI c.b. 12 dpo beta hcg 20, 14 dpo beta 13
    O5.2017 II IUI - C.B.
    06.2O17 III IUI c.pozamaciczna resekcja jajowodu
    01. 2018 IV IUI - nieudana
    Dr Paśnik leczenie,
  • Colakli Koleżanka
    Postów: 44 13

    Wysłany: 30 grudnia 2016, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie właśnie cień cienia, z testu 25 wiem zarzekałam się, że nie robię ale znalazłam i pomyślałam co mi tam.

    Test 25 z moczu wieczornego 12dpo.

    Objawy jak na miesiączkę- ból brzucha, jajników, śluz jak u Karolki 12345, jest mi słabo, momentami niedobrze i ogólnie źle. W takiej sytuacji powtórzę jutro betę mam nadzieje, że nam wyszło ..

    p19ulqxwanx81ka9.png
  • Karolka12345 Autorytet
    Postów: 1047 1167

    Wysłany: 30 grudnia 2016, 22:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aguleczka tulę :*

    Nowy cykl, nowy rok, nowe możliwości :)

    Colakli a nie mówiłam, że może być za wcześnie :P

    Leć jutro po test 10 i daj znać co wyszło :) trzymam kciuki :)

    f2wlpiqv9u7j05yh.png

    860ix1hpayv09dze.png
  • Colakli Koleżanka
    Postów: 44 13

    Wysłany: 30 grudnia 2016, 23:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolka12345 wrote:
    Aguleczka tulę :*

    Nowy cykl, nowy rok, nowe możliwości :)

    Colakli a nie mówiłam, że może być za wcześnie :P

    Leć jutro po test 10 i daj znać co wyszło :) trzymam kciuki :)


    Taka natura kobiety :P. Zrobiłam kolejny znowu cień! Jeju jeju żeby mnie intuicja nie myliła.
    Nie mam w domu już 10, pozostał mi amil 20 i pink express 25 zrobie je rano i pójdę na betę.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 grudnia 2016, 23:28

    p19ulqxwanx81ka9.png
‹‹ 749 750 751 752 753 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ