X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie PIERWSZE OBJAWY
Odpowiedz

PIERWSZE OBJAWY

Oceń ten wątek:
  • MomToBe Przyjaciółka
    Postów: 73 36

    Wysłany: 18 stycznia 2017, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny to i ja mam problem,mam 29 dzien cyklu ,moje cykle trwaja 25-26 dni,objaey jak na okres,troche bola mnei piersi,sa nabrzmiale ,bole w podbrzuszu ale delikatniejsze niz na okres ,brzuch boli i przechodzi,mam uplawy dziwne,mam wrazenie ze mam ciagle mokro,chodze sprawdzam czy dostalam okres ale nic ,sluz jest bialy przezroczysty,ni to wodnisty ni to kremowy,zrobilam test ale negatywny,czuje tez dziwne skutcze w macicy,jak dzis nie dostane okresu to juz nie wiel co sie dzieje,myslicie ze pomimo negatywnego testu moge byc w ciazy?

    atdci09k96uspmjm.png
    e790355cf3.png
  • suri2016 Autorytet
    Postów: 1217 897

    Wysłany: 18 stycznia 2017, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MomToBe wrote:
    Dziewczyny to i ja mam problem,mam 29 dzien cyklu ,moje cykle trwaja 25-26 dni,objaey jak na okres,troche bola mnei piersi,sa nabrzmiale ,bole w podbrzuszu ale delikatniejsze niz na okres ,brzuch boli i przechodzi,mam uplawy dziwne,mam wrazenie ze mam ciagle mokro,chodze sprawdzam czy dostalam okres ale nic ,sluz jest bialy przezroczysty,ni to wodnisty ni to kremowy,zrobilam test ale negatywny,czuje tez dziwne skutcze w macicy,jak dzis nie dostane okresu to juz nie wiel co sie dzieje,myslicie ze pomimo negatywnego testu moge byc w ciazy?

    Zrób najlepiej bHCG, to będzie najbardziej wiarygodne. Czasami cykle się wydłużają jeśli są bezowulacyjne..

    3 cs- cp, lewy jajowód usunięty
    HSG- prawy jajowód drożny
    Czekamy na córeczkę <3
    7v8rqqmz6q1tpn76.png
  • MomToBe Przyjaciółka
    Postów: 73 36

    Wysłany: 18 stycznia 2017, 17:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    suri2016 wrote:
    Zrób najlepiej bHCG, to będzie najbardziej wiarygodne. Czasami cykle się wydłużają jeśli są bezowulacyjne..
    Kurcze no wlasnie nie dam rady zrobic bhcg,bo mieszkam w szkocji a tu to graniczy z cudem wykonanie tego badania,jestem w ppolace ale jutro wracam do domu wiec nawet nie zdaze ,czekam na ten @ i czekam i nic ,juz sama nie wiem

    atdci09k96uspmjm.png
    e790355cf3.png
  • Justeck Ekspertka
    Postów: 274 101

    Wysłany: 19 stycznia 2017, 08:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli nie dasz rady wyskoczyć do labu (takiego z wynikami online najlepiej), spróbuj zrobić test innej firmy. Z tego co mówisz wynika że test powinien być już wiarygodny, ale zdarzają się felery.

    Może przez podróż @ Ci się przesunęła?

    Insanity: doing the same thing over and over again and expecting different results. (anonim)
  • MomToBe Przyjaciółka
    Postów: 73 36

    Wysłany: 19 stycznia 2017, 08:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justeck wrote:
    Jeśli nie dasz rady wyskoczyć do labu (takiego z wynikami online najlepiej), spróbuj zrobić test innej firmy. Z tego co mówisz wynika że test powinien być już wiarygodny, ale zdarzają się felery.

    Może przez podróż @ Ci się przesunęła?
    no wlasnie nie wiem, bo lot miałam we wtorek a " miała być w niedziele, wiec kilka dni było pomiędzy, dziś znowu brązowy sluz, wygląda to jak by się konczyla @, jestem zawiedziona,moglam zrobić wcześniej wyniki ale problemu nie było, teraz ju za pozno, dziś znowu mam lot powrotny..porazka..no nic czekam na @,przez to wszystko nie wiem jak mam zaznacza na wykresie..

    atdci09k96uspmjm.png
    e790355cf3.png
  • Ahata Znajoma
    Postów: 26 16

    Wysłany: 26 stycznia 2017, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie okres spóźniający się o 1-2 dni i wielkie sutki. A później generalne bolące piersi i senność. Te piersi początkowo mnie zmyliły, ponieważ brałam duphaston (16-25 dc, testowałam 30 dc).

  • Łilma Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 30 stycznia 2017, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny nie patrzcie kochane na moje suwaczki bo za diabła nie wiem jak to sie ustawia ;( Mam problem...mam cykle 26 dniowe przeważnie..choruje na pcos...w 10 dc mialam prawdopodobnie owulację...teraz jest 17dc i...i no właśnie..piersi pobolewają,leci ze mnie śluz mleczny z delikatnymi grudkami..nic nie piecze,swędzi raczej nie żadna infekcja...(aczkolwiek niedługo udaję się do gina to zbadać) dodam,że dziś jakaś taka osłabiona i krew z nosa popłynęła..wydaję mi się że za wcześnie na objawy ciązy..co myslicie?

  • lollita Ekspertka
    Postów: 290 75

    Wysłany: 31 stycznia 2017, 07:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Dziewczyny moje objawy to: ból głowy który trwa prawie cały dzień, ból jajnika prawego ale owulacja juz była 26.01, mam wieczorem i rano zaraz po przebudzeniu mdłości, jestem senna, i mam zły humor... dodam że w piątek i wczoraj testy były ujemne... myślicie że jeszcze nic straconego czy juz pozostało tylko czekać na @????

    4 cs:)
  • karola_aa Autorytet
    Postów: 961 349

    Wysłany: 31 stycznia 2017, 08:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lollita wrote:
    Hej. Dziewczyny moje objawy to: ból głowy który trwa prawie cały dzień, ból jajnika prawego ale owulacja juz była 26.01, mam wieczorem i rano zaraz po przebudzeniu mdłości, jestem senna, i mam zły humor... dodam że w piątek i wczoraj testy były ujemne... myślicie że jeszcze nic straconego czy juz pozostało tylko czekać na @????
    Skoro owulacja była 26.01 to NIE MA SZANS na to , żeby już wyszedł pozytywny test. Jesteś dopiero 5dni po, najwcześniej 10dni po test albo później.

    lollita lubi tę wiadomość

    Nikola 20.07.15
    Aniołek [*] 20.10.2016 10t :(
    2cs pp -> 02.02.17 II kreski na teście ! :)
    f2w3rjjg05zcjrzl.png
  • lollita Ekspertka
    Postów: 290 75

    Wysłany: 31 stycznia 2017, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam nadzieje że to za wcześnie...:) czekam dalej ale coraz bardziej zaczyna boleć brzuszek a to chyba nie wróży dobrze;/

    4 cs:)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 stycznia 2017, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W 1 ciąży- piersi mnie mocno zaczeły boleć ok 8 dpo - tak jak nigdy nie bolały
    bliżej terminu @ - kłucia ukłucia pobolewania jak na @

    drugi skok tempki 8 dpo

    test pozytywny w dniu spodziewanej @ - 13 dpo

    Flowwer lubi tę wiadomość

  • lollita Ekspertka
    Postów: 290 75

    Wysłany: 31 stycznia 2017, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie póki co tak bardzo piersi nie dokuczają bardziej bolą mnie plecy no i podbrzusze... I nie wiem czy to jest za wcześnie ale mam mdłości i mam nadzieje że to objaw a nie schiza wywołana zbyt dużą chęcią dzidziusia;p

    4 cs:)
  • Karola - mama Julci i ... ? Autorytet
    Postów: 1579 364

    Wysłany: 31 stycznia 2017, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny jeśli chodzi o moje pierwsze objawy to było tak ale zaczne od poczatku w grudniu okres spóźnił sie 12 dni przyszedł po 45 dniac ostatni okres 22 grudnia już zgłupiałam kiedy teraz powinien być więc pomyslałam że znowu się coś poprzesuwało ostatnie przytulanki były 6 stycznia potem jakos nie mielismy głowy na majstrowanie dziecka ( za dużo problemów na głowie) nawet nie wiem kiedy miałam dni płodne nie zwracałam na nie uwagi tak więc w 39 dc zorietowałam się że już kilka dni boli mnie głowa ( co niggdy mnie nie bolała ) wieczoram tego samego dnia maz stwierdził że jestem jakaś inna i że mi jakoś dziwnie brzuszek wywaliło ( to moja 4 ciąza ) ze względu na to że w sob mamy zakładać nowe szafki w kuchni zrobiłam test 40 dc rano i ku mojemu zaszkoczeniu pkazały się 2 kreski szok :) dziś rano znowu zrobiłam i znowu pokazały sie 2 kreseczki :) ból głowy nadal sie utrzymuje i dziwne uczucie pełności w brzuchu
    https://naforum.zapodaj.net/97dd64a05d51.jpg.html

    Flowwer lubi tę wiadomość

    01.01.2011 - Aniołek 6 tc :(
    18.05.2012 - Juleczka nasze największe szczęście :)
    19.04.2016- Aniołek 14 tc :(
    Kochamy Was ;)

    201205184874.png
  • w_nika Przyjaciółka
    Postów: 68 58

    Wysłany: 7 lutego 2017, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny :(

    co może oznaczać plamienie tylko wieczorami i wewnątrz jak sobie badam szyjkę - koloru wydaje mi się że brązowego.

    Mam tak od niedzieli, z tempki nic się nie wyczyta u mnie bo jakoś spać ostatnio nie mogę i budzę się po parę razy w nocy a o 5:00 już jestem na równych nogach więc jest nieźle zaburzona.

    Zaczynam się martwić...

    Dodam że zrobiłam dzisiaj test o mega czułości 10 i wyszedł negatyw.

    0f5280f6c7.png
  • Kasiak621 Autorytet
    Postów: 622 158

    Wysłany: 7 lutego 2017, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ha pare cykli wstecz mialam podobne plamienia z tym ze na testach widzialam juz druga kreseczke, bo mnie byl problem ze zbyt niskim progesteronem, badalas w tym cyklu progesteron??
    Dobrze by nylo przejsc sie na bete

    Lipiec 2015- Początek starań
    08.2016/10.2016/02.2017 c. biochemiczna
    MTHFR C677T hetero, ANA1/2/3+,
    Genotyp Kir Bx, NK 9%, AMH 5,2
    Szczepienia limfocytami(allo mlr 0%->29,6%->0%
    1/2/3 IUI :(
    1 IVF:(
    2 IVF->Transfer 3 dniowego zarodka...... CzekamY
  • w_nika Przyjaciółka
    Postów: 68 58

    Wysłany: 7 lutego 2017, 16:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie badałam, teraz to chyba troszkę za późno zrobię to w następnym cyklu. Bete zrobię w pt jak nie dostanę okresu, jak wytrzymam do tego czasu...

    a temperaturę miałaś podwyższoną przy plamieniach ?

    0f5280f6c7.png
  • Kasiak621 Autorytet
    Postów: 622 158

    Wysłany: 7 lutego 2017, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    w_nika wrote:
    nie badałam, teraz to chyba troszkę za późno zrobię to w następnym cyklu. Bete zrobię w pt jak nie dostanę okresu, jak wytrzymam do tego czasu...

    a temperaturę miałaś podwyższoną przy plamieniach ?
    Tak temperature mialam troszke ponad 37, u mnie jeszce dochodziły bole w podbrzuszu.

    To jest najgorsze jak tu wytrzymać:)

    Lipiec 2015- Początek starań
    08.2016/10.2016/02.2017 c. biochemiczna
    MTHFR C677T hetero, ANA1/2/3+,
    Genotyp Kir Bx, NK 9%, AMH 5,2
    Szczepienia limfocytami(allo mlr 0%->29,6%->0%
    1/2/3 IUI :(
    1 IVF:(
    2 IVF->Transfer 3 dniowego zarodka...... CzekamY
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lutego 2017, 07:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny :)
    Dołączam do starających się ;)


    Ale meczy mnie jedno już od początku.
    Po skończonej antykoncepcji spróbowaliśmy z mężem dokładnie w 8 dniu, czyli po 7 dniowej mojej ostatniej już przerwie.
    Kolejny raz 30go stycznia.
    Po kilku dniach pojawiło się kłucie w jajnikach, ból w podbrzuszu przypominający ten poprzedzający miesiączkę.
    Pare dni później doszła nadwrażliwość sutków , ale jaka :O Nie da się tknąć.

    Zaczynam świrować :D
    Bardzo byśmy chcieli Nasze pierwsze maleństwo ale ponoć szansa na tak szybkie zajście w ciąże jest znikoma :(
    Co myślicie? Okres powinien przyjść ok 15 lutego. Na test ciążowy zdecydowanie za wcześnie.

  • Justeck Ekspertka
    Postów: 274 101

    Wysłany: 8 lutego 2017, 07:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak na test jest za wcześnie to i na objawy też ;) Objawy mogą być zarówno na @ jak i na ciążę. Ja we wszystkich cyklach, łącznie z tym szczęśliwym, miałam dokładnie te same objawy (wrażliwość piersi, kłucie w jajnikach i parę dni przed @ skurcze).

    Insanity: doing the same thing over and over again and expecting different results. (anonim)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lutego 2017, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No tak, może coś się zaczęło przestawiać po odstawieniu tabletek, ponieważ wcześniej oprócz bólu w podbrzusucnie miałam żadnych innych dolegliwości przed @ ;)
    Pożyjemy zobaczymy. Mam nadzieje, ze niedługo się uda :)

‹‹ 751 752 753 754 755 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ