X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie PIERWSZE OBJAWY
Odpowiedz

PIERWSZE OBJAWY

Oceń ten wątek:
  • karola_aa Autorytet
    Postów: 961 349

    Wysłany: 8 lutego 2017, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u której z Was nir ma objawów? Bo u mnie ani piersi nie bola ani nie chodzę często siku. Jedyne co to ciągle mi zimno, ale nie wiem czy mnie przeziębienie nie bierze. A ja panikuje. Dzisiaj 4t3d

    Nikola 20.07.15
    Aniołek [*] 20.10.2016 10t :(
    2cs pp -> 02.02.17 II kreski na teście ! :)
    f2w3rjjg05zcjrzl.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lutego 2017, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie równe 2tyg mina dokładnie 14lutego ;)
    Ciekawa jestem czy test będzie jednak pozytywny.

    Pomidorek lubi tę wiadomość

  • Camie Koleżanka
    Postów: 58 35

    Wysłany: 8 lutego 2017, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karola_aa wrote:
    A u której z Was nir ma objawów? Bo u mnie ani piersi nie bola ani nie chodzę często siku. Jedyne co to ciągle mi zimno, ale nie wiem czy mnie przeziębienie nie bierze. A ja panikuje. Dzisiaj 4t3d
    U mnie brak objawów

    karola_aa lubi tę wiadomość

    Franko czeka na rodzeństwo :)
    zaczynamy 4cs
  • w_nika Przyjaciółka
    Postów: 68 58

    Wysłany: 8 lutego 2017, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiak621 wrote:
    Tak temperature mialam troszke ponad 37, u mnie jeszce dochodziły bole w podbrzuszu.

    To jest najgorsze jak tu wytrzymać:)
    no mega straszne jest to czekanie, już dzisiaj byłam na skraju że prawie poszłam pobrać krew ale koleżanka mnie powstrzymała, spróbuje do piątku oh :)

    Od wczoraj u mnie ani śladu plamień...

    0f5280f6c7.png
  • Kasiak621 Autorytet
    Postów: 622 158

    Wysłany: 8 lutego 2017, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To dobrze, wiele dziewczyn w ciazy przy zagniezdzaniu zarodka ma plamienia, wiec moze wlasnie byl to taki objaw, trzymam kciuki do pt juz nie daleko

    Lipiec 2015- Początek starań
    08.2016/10.2016/02.2017 c. biochemiczna
    MTHFR C677T hetero, ANA1/2/3+,
    Genotyp Kir Bx, NK 9%, AMH 5,2
    Szczepienia limfocytami(allo mlr 0%->29,6%->0%
    1/2/3 IUI :(
    1 IVF:(
    2 IVF->Transfer 3 dniowego zarodka...... CzekamY
  • Brychra Koleżanka
    Postów: 207 9

    Wysłany: 9 lutego 2017, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie :)
    Przepraszam jeśli ponawiam temat. Mam małe pytanko. Dziś mój 19 dc czyli 7 dpo. Czuję się strasznie. Od rana mam bole brzucha i biegunkę. Kręci mi się w głowie i chyba czuje lewego jajnika. Od 16 dc biorę duphaston. Czy możliwe że to od niego ? Do okresu 5 dni.
    Z góry dziękuję za odpowiedz

    Brychta
  • Kasiak621 Autorytet
    Postów: 622 158

    Wysłany: 9 lutego 2017, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brychra Nie wiem jak jest po duphastonie, ja biore Luteine i aktualnie jest mój 8dpo i mam podobne objawy, jajniki praktycznie od ovu daja o sobie znac, i zawroty glowy jak szybciej wstane, mozliwe ze duphaston działa podobnie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 lutego 2017, 19:11

    Lipiec 2015- Początek starań
    08.2016/10.2016/02.2017 c. biochemiczna
    MTHFR C677T hetero, ANA1/2/3+,
    Genotyp Kir Bx, NK 9%, AMH 5,2
    Szczepienia limfocytami(allo mlr 0%->29,6%->0%
    1/2/3 IUI :(
    1 IVF:(
    2 IVF->Transfer 3 dniowego zarodka...... CzekamY
  • Brychra Koleżanka
    Postów: 207 9

    Wysłany: 9 lutego 2017, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiak621 wrote:
    Brychra Nie wiem jak jest po duphastonie, ja biore Luteine i aktualnie jest mój 8dpo i mam podobne objawy, jajniki praktycznie od ovu daja o sobie znac, i zawroty glowy jak szybciej wstane, mozliwe ze duphaston działa podobnie.
    A kiedy testuje sz? Bo ja 15 lutego

    Brychta
  • Anuśka19 Autorytet
    Postów: 979 650

    Wysłany: 9 lutego 2017, 22:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moje objawy... hmm dziwne aczkolwiek 2 kreski. Pierwszy sygnal to zauważyłam wyraźnie pogrubione żyły przy wargach w trakcie golenia,najpierw myślałam że to jakieś żylaki mi się robią :-) drugi nietypowy,jak nigdy nie jadłam chipsów tak od kilku dni mam nieodparta ochote na nie zwłaszcza poznym wieczorem je podjadam... kolejny to strasznie zaczęły mnie jakby "ciągnąć" żyły w udach,jesli mogę to tak nazwac... teraz w terminie kiedy powinna wystąpić @ zauważyłam mega dużo śluzu ale wodnistego i opuchnięty wzgórek i podbrzusze :-)a no i od 4 dni drzemki popołudniowe 4 godzinne :-p ciężko to nazwać drzemka :-D oznaką płynącym z piersi nie zaufałam,ze względu na to ze po operacji jestem i wzięłam to bardziej efekt uboczny zgoniłam :-p

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 lutego 2017, 22:54

    p19udqk3biqtk3ub.png
  • Marlena 87 Znajoma
    Postów: 30 5

    Wysłany: 10 lutego 2017, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, mam nadzieję że i mi się uda w tym miesiącu zobaczyć dwie krechy na teście. Ale mam pytanie do Was dziewczyny.... oczywiście robiłam testy owulacyjne od 10dc az do 15 dc. Testy szalały i my w łóżku codziennie również :)) tak więc 14 dc kiedy wypadła mi owulacja (15dc zrobiłam test i była już blada kreska) - zauważyłam że na mojej bieliźnie jest ślad po krwi, brunatny a gdy się podcierałam były takie dwie kropelki krwi- pierwszy raz takie coś zauważyłam w moim życiu. Poczytałam o tym w necie i chyba to była silna owulacja. W 21dc zauważyłam znowu ślad krwi na bieliźnie wcześniej strasznie bolało mnie podbrzusze. Czy to mogło być już zagnieżdżenie? od tego czasu nie mam żadnej krwi. W sumie strasznie kręci mi się tylko w głowie i tyle. Miesiączki mam regularne co 28 dni. więc za 6 dni testowanie. Co o tym myślicie? udało się czy nie?

    Marlena
  • Anuśka19 Autorytet
    Postów: 979 650

    Wysłany: 10 lutego 2017, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marlena 87 wrote:
    Witam, mam nadzieję że i mi się uda w tym miesiącu zobaczyć dwie krechy na teście. Ale mam pytanie do Was dziewczyny.... oczywiście robiłam testy owulacyjne od 10dc az do 15 dc. Testy szalały i my w łóżku codziennie również :)) tak więc 14 dc kiedy wypadła mi owulacja (15dc zrobiłam test i była już blada kreska) - zauważyłam że na mojej bieliźnie jest ślad po krwi, brunatny a gdy się podcierałam były takie dwie kropelki krwi- pierwszy raz takie coś zauważyłam w moim życiu. Poczytałam o tym w necie i chyba to była silna owulacja. W 21dc zauważyłam znowu ślad krwi na bieliźnie wcześniej strasznie bolało mnie podbrzusze. Czy to mogło być już zagnieżdżenie? od tego czasu nie mam żadnej krwi. W sumie strasznie kręci mi się tylko w głowie i tyle. Miesiączki mam regularne co 28 dni. więc za 6 dni testowanie. Co o tym myślicie? udało się czy nie?
    Nigdy nie miałam ani plamień owulacyjnych ani inplantacyjnych.a jest to moja 3 ciaza :-) ale mysle ze jest szanasa ze to było zagniezdzenie ;-)

    p19udqk3biqtk3ub.png
  • Marlena 87 Znajoma
    Postów: 30 5

    Wysłany: 10 lutego 2017, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no ja też byłam już w ciąży i też nie miałam takich plamień dlatego tu pisze bo zgłupiałam :))

    Marlena
  • olka6841 Koleżanka
    Postów: 38 4

    Wysłany: 10 lutego 2017, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny czy Wy coś widzicie? Wydaje mi się że widzę cieniutka kreseczke.
    https://zapodaj.net/2e9726e282f3f.jpg.html

  • Anuśka19 Autorytet
    Postów: 979 650

    Wysłany: 10 lutego 2017, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olka6841 wrote:
    Hej dziewczyny czy Wy coś widzicie? Wydaje mi się że widzę cieniutka kreseczke.
    https://zapodaj.net/2e9726e282f3f.jpg.html
    Ja nic nie widzę po za wgnieceniu na teście... Nie ufam allegrowskim po ostatnich :-)

    p19udqk3biqtk3ub.png
  • olka6841 Koleżanka
    Postów: 38 4

    Wysłany: 10 lutego 2017, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale na lewo od tego wgniecenia jest jakaś kreseczka ale nie wiem czy to nie za daleko

  • Anuśka19 Autorytet
    Postów: 979 650

    Wysłany: 10 lutego 2017, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olka6841 wrote:
    Ale na lewo od tego wgniecenia jest jakaś kreseczka ale nie wiem czy to nie za daleko
    rzeczywiście chyba cos tam jest wiem ze zdjecie nie oddaje w rzeczywistości... powtórz test za 2 dni ;-)

    p19udqk3biqtk3ub.png
  • Kara93 Ekspertka
    Postów: 213 171

    Wysłany: 12 lutego 2017, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, mam pytanko. Od dwóch dni przy jeździe samochodem jest mi strasznie niedobrze, co prawda mam chorobę lokomocyjną, jednak stałam się bardzo wrażliwa na odświeżacz w samochodzie, nie zmienialiśmy go, więc to nie wpłynęło, jednak wydaje mi się patrząc ma wykres, że to jednak trochę za wcześnie na jakiekolwiek objawy ciąży. Stąd pytanie jak wcześnie pojawiały się u Was objawy i czy któraś z Was odczuwała coś podobnego w tak krótkim czasie. Dodam tylko że owulacja ewentualnie mogła wystąpić 2 dni przed wskazaną przez of(tak na początku wskazało)

    ♥ 28.10.2017 ♥
    n59yupjyj6h97u00.png
  • Anuśka19 Autorytet
    Postów: 979 650

    Wysłany: 12 lutego 2017, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kara93 wrote:
    Hej dziewczyny, mam pytanko. Od dwóch dni przy jeździe samochodem jest mi strasznie niedobrze, co prawda mam chorobę lokomocyjną, jednak stałam się bardzo wrażliwa na odświeżacz w samochodzie, nie zmienialiśmy go, więc to nie wpłynęło, jednak wydaje mi się patrząc ma wykres, że to jednak trochę za wcześnie na jakiekolwiek objawy ciąży. Stąd pytanie jak wcześnie pojawiały się u Was objawy i czy któraś z Was odczuwała coś podobnego w tak krótkim czasie. Dodam tylko że owulacja ewentualnie mogła wystąpić 2 dni przed wskazaną przez of(tak na początku wskazało)
    Każdy organizm jest inny,i reaguje inaczej. Twierdzenie że jest za wcześnie na objawy dla mnie to głupota :-/ jestem w 3 ciaży każda przechodziłam inaczej... w pierwszej mdliło mnie i wymiotywalam od początku do Konca. jeszcze na porodówce :-/ o drugiej nie miałam pojęcia dopiero jak się @ spoznila... i objawem pierwszym i jedynym na samym początku był ból zębów...

    p19udqk3biqtk3ub.png
  • Koliber Przyjaciółka
    Postów: 128 46

    Wysłany: 14 lutego 2017, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, a znacie może jakąś dobrą stronę lub literaturę na temat tego co faktycznie może się dziać (w sensie objawów) i co się dzieje w ciele (pod kątem biologii)? Zastanawiam się czy objawów to sobie nie wmawiam, bo bardzo chciałabym być w ciąży...

    3978cca6881c2d331a8267168de1f727.png

    14 tc <3
  • LilyEvans Autorytet
    Postów: 727 296

    Wysłany: 18 lutego 2017, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny moze ja sie podziele moimi objawami chociaz jeszcze niepotwierdzone :p
    Zaczelo sie od silnego zapachu moczu (ale nie jakis okreslony), pozniej delikatne klucie jajnika. 2 dni po zagniezedzeniu zaczely mnie okropnie piec sutki, jakby je ktos gryzl, tego samego dnia urosly mi strasznie piersi i sie dalej trzymaja w wiekszym rozmiarze. Dzien pozniej mnie cala ozylowalo, zaczelo sie od piersi ale juz wieczorem bylo to cale cialo, mam zyly wszedzie - na dloniach, na nogach, stopach, nie wspominajac o klatce piersiowej. Poza tym oczywiscie mdlosci ale to rownie dobrze moze byc stres czy chory zoladek.
    Do teraz nie mam boli macicy, kluja mnie tylko jajniki na zmiane (glownie prawy z ktorego byla owulacja), ale to bardzo delikatnie. Mam tez problemy ze snem, po 5h jestem wyspana, a normalnie 10 to bylo za malo, za to o 19 sie juz robie spiaca strasznie.

    Pierwsza luteina, brak okresu tydzien po odstawieniu
    PCOS
    Endometrioza
    9cs
‹‹ 752 753 754 755 756 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ