X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie PIERWSZE OBJAWY
Odpowiedz

PIERWSZE OBJAWY

Oceń ten wątek:
  • Marlena88 Autorytet
    Postów: 1311 327

    Wysłany: 20 lutego 2017, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć, pisałąm już w kilku tematach, może Wy mi coś podpowiecie. czy któraś z Was miała taki przypadek, że piersi strasznie bolały po owulacji powiedzmy tak od 21dc przez kilka dni, potem ból ustał tak jak zwykle przed @ a mimo to była ciąża? ja jak przestają boleć mnie piersi to już jestem prawie pewna, że będzie @, a zawsze mam jeszcze cień nadziei że może jednak:/

    początek starań sierpień 2014
    początek leczenia sierpień 2015- bromergon, cyclo-progynova, clo, ovarin, suplementy. Jajowody drożne.
    Lipiec 2017 ruszamy z duphastonem
    Październik 2017 aromek-duphaston
    Co dalej???
  • lola1 Przyjaciółka
    Postów: 108 47

    Wysłany: 20 lutego 2017, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marlena, ja mam tak samo tylko, że z wizytami w toalecie w nocy, jak przestaje się budzić koło 4 to wiem, ze ciąży nie ma. Zazwyczaj dwa, trzy dni później mam @ ...
    Dla pocieszenia napiszę, że bratowa tak miała. Piersi bolały ja, a przed terminem @ przestały, była pewna, że znów cykl przepadł, nawet plamić zaczęła w terminie, ale po jednym dniu ustało. Ot taka miła niespodzianka.

    oar83e3ku4iy5lvz.png
  • Kropka93 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 22 lutego 2017, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, to mój pierwszy post tutaj i pewnie powtórzę objawy wielu z Was, ale przeczytałam już tyle wypowiedzi i artykułów i naprawdę jestem już zakłopotana..
    Mianowicie, @ powinnam dostać 19.02. Moje cykle ZAWSZE trwają 27 dni więc brak miesiączki teraz zdziwił mnie. Zrobiłam dzisiaj test i druga kreska była bardzo blada. Więc wynik negatywny czy pozytywny? Nie nastawiam się na ciążę, staram się myśleć obiektywnie i nie wmawiać sobie tej drugiej kreski :P , ale prócz braku miesiączki i bladej kreski na teście jest jeszcze kilka innych zjawisk. Od dwóch dni czuję kłucie w brzuchu, ból jest taki jak przy miesiączce, niezbyt mocny, ale jest. Co chwilę biegam do łazienki bo mam wrażenie że dostałam @ (uczucie wilgotności) Nie mogę spać ani jeść, ale nie wiem czy to nie przez to, że ciągle myślę czy to naprawdę ciąża ;) Rano lekko leciała mi krew z nosa. Do lekarza mogę wybrac się w przyszłym tygodniu, ale nie chce wyjść na desperatkę, więc może podzielicie się swoimi doświadczeniami? Bee bardzo wdzięczna.

  • KateHawke Autorytet
    Postów: 5327 7216

    Wysłany: 22 lutego 2017, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kropka93 wrote:
    Dziewczyny, to mój pierwszy post tutaj i pewnie powtórzę objawy wielu z Was, ale przeczytałam już tyle wypowiedzi i artykułów i naprawdę jestem już zakłopotana..
    Mianowicie, @ powinnam dostać 19.02. Moje cykle ZAWSZE trwają 27 dni więc brak miesiączki teraz zdziwił mnie. Zrobiłam dzisiaj test i druga kreska była bardzo blada. Więc wynik negatywny czy pozytywny? Nie nastawiam się na ciążę, staram się myśleć obiektywnie i nie wmawiać sobie tej drugiej kreski :P , ale prócz braku miesiączki i bladej kreski na teście jest jeszcze kilka innych zjawisk. Od dwóch dni czuję kłucie w brzuchu, ból jest taki jak przy miesiączce, niezbyt mocny, ale jest. Co chwilę biegam do łazienki bo mam wrażenie że dostałam @ (uczucie wilgotności) Nie mogę spać ani jeść, ale nie wiem czy to nie przez to, że ciągle myślę czy to naprawdę ciąża ;) Rano lekko leciała mi krew z nosa. Do lekarza mogę wybrac się w przyszłym tygodniu, ale nie chce wyjść na desperatkę, więc może podzielicie się swoimi doświadczeniami? Bee bardzo wdzięczna.

    Najlepiej powtórzyć test za parę dni, np. w sobotę albo nawet niedzielę. Czasami testy późno pokazują te krechy.

    08.05.2020 - II na teście 💕
    f2wl2n0auw5gzezn.png
    9f7jtv73nku3ge5t.png
    27 Styczeń 2018 - 18cs - ET
  • chicken Autorytet
    Postów: 444 212

    Wysłany: 23 lutego 2017, 08:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Od tygodnia przed owu aż do teraz trzymają mnie infekcje.
    Najpierw przeziębienie, temperatura które trwało kilka dni. W 2 fazie cyklu zaczęło się w dniu owu: biegunka, bolacy żołądek i wymioty, wieczorem gorączka 37.6. Na drugi dzień przeszło więc wykluczylam grypę jelitowa. Wczoraj znowu lekka biegunka a dziś obudził mnie ból żołądka i znowu leje się ze mnie :/ poza tym dobrze się czuje, jestem tylko niewyspana.
    Czy któraś z Was tak miała i okazało się że to dobry znak?
    Wzięłam smekte i mam nadzieję że mi przejdzie bo siedzę w pracy.

    geeky-2017-12-12.jpg
  • M@ziii Autorytet
    Postów: 328 144

    Wysłany: 23 lutego 2017, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chicken wrote:
    Od tygodnia przed owu aż do teraz trzymają mnie infekcje.
    Najpierw przeziębienie, temperatura które trwało kilka dni. W 2 fazie cyklu zaczęło się w dniu owu: biegunka, bolacy żołądek i wymioty, wieczorem gorączka 37.6. Na drugi dzień przeszło więc wykluczylam grypę jelitowa. Wczoraj znowu lekka biegunka a dziś obudził mnie ból żołądka i znowu leje się ze mnie :/ poza tym dobrze się czuje, jestem tylko niewyspana.
    Czy któraś z Was tak miała i okazało się że to dobry znak?
    Wzięłam smekte i mam nadzieję że mi przejdzie bo siedzę w pracy.
    Ja wczoraj i przedwczoraj miałam lekką biegunkę i w nocy na zmianę było mi gorąco i zimno. Budziłam się całą mokra a za chwilę zimno jak nie wiem co. Piersi zaczęły mnie boleć zaraz po owulacji a dziś 25 dc 9dpo prawie wcale nie bolą, wcześniej ledwo się dotknęła i bolały. Boli mnie też lekko podbrzusze i lewy jajnik. Jajnik boli jak nigdy, kłuje przy każdym ruchy, a jak się załatwiam to jeszcze bardziej. Chciałabym wierzyć że to objawy wczesnej ciąży ale marne szanse w tym miesiącu.

    p19uskjo4qa4qv4m.png
    Niedoczynność tarczycy
  • Mika999 Przyjaciółka
    Postów: 73 27

    Wysłany: 5 marca 2017, 07:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny.

    U mnie pierwsze objawy wystąpiły też dość wcześnie. Tuż po pierwszym stosunku w owulacji lekkie plamienie. Początkowo ból sutków, migrenowe bóle głowy, mdłości, zawroty głowy. Ciągle chce mi się pić. Przed okresem zaczęło mnie boleć podbrzusze tak ja na okres. Od czasu do czasu kłucie w jajnikach. W czwartek wykonałam test- dwie kreski druga jaśniejsza. Wczoraj powtórzyłam test - dwie kreski. W środę mam wizytę u lekarza i mam nadzieję, że to jednak prawda.

    B-HcG 646,500 09/03/17
    B-HcG 1368,500 11/03/17
    201711062743.png
  • kate95 Znajoma
    Postów: 18 31

    Wysłany: 5 marca 2017, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny , staramy się już jakiś czas z partnerem niestety bezskutecznie , mierzę temperaturę i obserwuję śluz już od roku więc znam już swój organizm . Ten cykl jest jakiś inny ! Zawsze po owulacji temperatura rosła tak do 3 dnia a 4 zawsze był spadek o 0,1 stopnia lub 0,2 a następnie temperatura się podnosiła i za jakieś kolejne 2,3 dni spadała i tak do samego okresu. Do tej pory tak było zawsze . Jednak tym razem zadziało się coś dziwnego czego nie ogarniam i jest to dla mnie bardzo dziwne , mianowicie jest już 6 dzień po owulacji a temperatura jest stała 37,1 co mnie bardzo dziwi , jeśli mogłybyście zerknąć na mój wykres i się jakoś wypowiedzień byłabym bardzo wdzięczna

    klamka lubi tę wiadomość

    667ada7722998915df38e89a1296348c.png
  • wichrowe_wzgórza Autorytet
    Postów: 4999 1715

    Wysłany: 6 marca 2017, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja odgrzebałam smsy do przyjaciółki, o zeszłorocznej mojej ciąży, którą straciłam. Wg nich objawy pojawiły mi się zaraz po połowie 6 tygodnia i było to ciągle-mi-niedobrze-i-chce-mi-się-spać. Do tego stopnia, że budziłam się z mdłości w nocy albo brałam wolne bo nie byłam w stanie do pracy się zwlec.
    Na początku 8 tygodnia przewrażliwiły mi się piersi, były tkliwe. Któregoś dnia jak ręką odjął ustały wszystkie objawy i to był koniec :( Dlatego teraz wolałabym nie mieć żadnych, wsłuchiwałabym się w każde ich zmniejszenie :/

    9 tc (*) 24.01.2016

    0971057ffa.png
    cb9a2083b4.png
    251a14f481.png


  • sandra003 Znajoma
    Postów: 25 6

    Wysłany: 19 marca 2017, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podziele sie objawami, narazie jeszcze nie potwierdzone, ale jest inaczej niż w poprzednich cyklach wiec może akurat coś z tego wyjdzie... Dziś 24 dc, 9 dpo a od samej owulacji jest poprostu jakoś tak "dziwnie"...
    -kilkusekundowe kłucia z lewej strony podbrzusza
    -od wczoraj dziwny ciągnący bol w lewym boku
    -też wczoraj nagłe mdłości które trwały cały dzień, a wieczorem w sekunde zaczeły swędzieć mnie sutki, teraz czuje mrowienie...
    -łaże ciągle zmęczona, ziewam całymi dniami, a budze sie po 4-5 h jak nowo narodzona
    Jutro robie test ale zapewne za wcześnie

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 marca 2017, 12:41

    "Dziecko to marzenie wszystkich możliwości."
  • nowicjuszka90 Debiutantka
    Postów: 15 2

    Wysłany: 6 kwietnia 2017, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie jeszcze nic nie wiadomo, do testowania pozostało kilka dni. Ale dziś zaskoczyła mnie pewna rzecz. Otóż poszłam kupić drożdżówkę (zawsze biorę taką samą) a tym razem wzięłam dwa pączki. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że ja nienawidzę pączków :D a tu taka zachcianka :D oby tym razem się udało...

  • mia4444 Autorytet
    Postów: 1113 950

    Wysłany: 6 kwietnia 2017, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Życzę powodzenia :-)

    74diwn15bdy1nj9o.png ❤❤❤.
  • chicken Autorytet
    Postów: 444 212

    Wysłany: 7 kwietnia 2017, 06:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie zaczęły boleć piersi. Ponadto boli mnie brzuch jakbym była zaraz przed okresem.

    geeky-2017-12-12.jpg
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 kwietnia 2017, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć wszystkim :-)
    Jestem tu całkiem nowa, więc w razie wu proszę o wyrozumiałość. Postanowiłam się udzielić i gdzieś napisać,ponieważ powoli zaczyna mnie to przytłaczać. Wiem,że są tu kobiety,które stwierdzą, że przesadzam,ale taka już jestem. Do rzeczy :-) 5.01.2017 pozbyłam się spirali Mirena, miałam ją ponad 4 lata (mam już synka Szymona:-) ) od tamtego czasu regularnie z mężem staramy się o kolejnego łobuziaka :-) a tu nic...
    14 marca miałam ostatnia @ , teoretycznie teraz powinnam mieć 10.04... Dzisiaj rano kialam coś jakby @,bylo tego dosyć mało i miało jasnorozowy kolor,do teraz już nic więcej nie było. Piersi mam bolące,ale to żadna oznaka,bo zawsze tak mam przed @. Wczoraj jeszcze miałam mdłości rano i po południu,ale boję się, że się nakrecam...
    Czekam jeszcze do jutra i lecę po test...
    Piszę Troszkę chaotycznie,z góry przepraszam:-)
    Pozdrawiam.

  • mia4444 Autorytet
    Postów: 1113 950

    Wysłany: 7 kwietnia 2017, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CZESC dziewczyny.
    ZOSTALO MI 6 DNI DO MIESIACZKI I WARIUJE. BRZUCH MNIE DZIWNIE BOLI, RAZ NA OKRES RAZ INACZEJ TAK JAK BY KUCIE W PODBRZUSZU , CZY JAK BY COS LATALO W SRODKU CZY ROZSZEZALO SIE, BIUST TEZ ZACZOL BOLEC.
    . NIE WIEM CZY TO OBJAWY OKRESU ZBLIZAJACEGO SIE:( MIALYSCIE PODOBNIE PRZED CIAZA.

    BARDZO DZIEKUJE ZA ODPOWOIEDZ. .....

    74diwn15bdy1nj9o.png ❤❤❤.
  • Maja84 Autorytet
    Postów: 1674 1847

    Wysłany: 9 kwietnia 2017, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jachcedociebie wrote:
    Cześć wszystkim :-)
    Jestem tu całkiem nowa, więc w razie wu proszę o wyrozumiałość. Postanowiłam się udzielić i gdzieś napisać,ponieważ powoli zaczyna mnie to przytłaczać. Wiem,że są tu kobiety,które stwierdzą, że przesadzam,ale taka już jestem. Do rzeczy :-) 5.01.2017 pozbyłam się spirali Mirena, miałam ją ponad 4 lata (mam już synka Szymona:-) ) od tamtego czasu regularnie z mężem staramy się o kolejnego łobuziaka :-) a tu nic...
    14 marca miałam ostatnia @ , teoretycznie teraz powinnam mieć 10.04... Dzisiaj rano kialam coś jakby @,bylo tego dosyć mało i miało jasnorozowy kolor,do teraz już nic więcej nie było. Piersi mam bolące,ale to żadna oznaka,bo zawsze tak mam przed @. Wczoraj jeszcze miałam mdłości rano i po południu,ale boję się, że się nakrecam...
    Czekam jeszcze do jutra i lecę po test...
    Piszę Troszkę chaotycznie,z góry przepraszam:-)
    Pozdrawiam.

    Chodź do nas na kwietniowe testowanie :) My tam ciągle się nakręcamy, wspieramy i stawiamy na nogi po upadkach ;)
    Trzymam kciuki żeby to była fasolka! :)

    Flowwer, Bocianiątko lubią tę wiadomość

    2nn3dqk32lub7s72.png
    16cs - szczęśliwy! <3
    27.11 - beta 462 mlU/ml
    29.11 - beta 1114 mlU/ml
    01.12 - beta 2901 mlU/ml
    04.12 - beta 7617 mlU/ml
  • Baranek_Aga Koleżanka
    Postów: 38 13

    Wysłany: 16 kwietnia 2017, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. To może ja coś dodam od siebie :)
    Nie mama pojęcia kiedy nastąpiła owulacja, ale między 9 a 13 dc miałam wyjątkowo dużo płodnego, bardzo rozciągliwego śluzu. W 21 i 22 dc miałam plamienia, ale delikatne. Pierwszego dnia zauważyłam bardzo malutki skrzep- pomyślałam, ze może @ się zbliża, bo zdarzały mi się krótkie cykle z plamieniami przed @. No ale po 2ch dniach cisza....
    Lekkie pobolewania podbrzusza i poranne biegunki, które nijak nie wskazywały na to, że w końcu się udało.
    Termin @ wypadał na 15.04, miałam bóle miesiączkowe ale brak plamień. I właśniem ten fakt w dniu spodziewanej miesiączki skłonił mie do zrobienia testu. Wynik był pozytywny! Dzisiaj dla pewności powtorzyłam i znowu 2 kreski :)
    Nadal mam bóle menstruacyjne, chwilowe i mniej intensywne niż przy @.
    Piersi nabrzmiałe( tego faktu nie powiązałam z ciążą, gdyż zawsze przed @ takie miałam, a żyły zawsze są mocno widoczne).
    Sporo energii. Mały apetyt ( dla mnie totalna nowość ;)).
    Czuję, że łapie mnie przeziębienie i do tego strasznie bolą łydki.

    Dodam, że starmy się prawie rok.
    Z suplementacji, którą się wspierałam w staraniach to: inofem(1x1), kwas foliowy, wit D, witaminy B complex, kwasy Omega 3,6 i 9.
    Mój patrner brał Proxeed Plus od grudnia (2x1).
    Dodam tylko, że byłam w trakcie kuracji antybiotykowej ze względu na wykrycie Helicobacter Pyroli.

    Powodzenia Dziewczyny!!! <3

    Flowwer, Meśka lubią tę wiadomość

    Prawie rok...
    0d1ygzu3oe39es4j.png
  • Inffinito22 Autorytet
    Postów: 699 484

    Wysłany: 16 kwietnia 2017, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kobietki ;) ja mam jedno małe pytanie, bo nie daje mi to spokoju.
    Ogólnie staramy sie o bobasa, ale jest to troche utrudnione zadanie bo czasem nie mam @ nawet przez 6-7 miesiecy.
    Od ponad roku wspolzyjemy bez zabezpieczenia i jak do teraz nic. Miałam przepisywane leki, ale okazało sie ze to jednak nie to i ide do lekarza we wtorek. (Zmieniłam lekarza bo tamten postawił zła diagnozę) Ostatnie 2 cykle były magiczne bo sama z siebie przyszła @.
    Teraz jestem juz niby kilka dni po terminie @, ale z drugiej strony nic nowego ze nie przyszła.

    Ale wczoraj miałam "plamienie" taki wodnisty śluz z nitkami czerwonymi/brunatnymi. Zobaczyłam to tyko raz na bieliźnie i nie powtórzyło sie to jak na razie. Teraz czułam dziwne "łaskotanie w podbrzuszu" dłuższa chwile i pobolewanie po krótkim czasie od tego
    Czy moze byc to jakas infekcja lub cokolwiek?
    Do wtorku niby nie daleko, ale jestem niecierpliwa :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 kwietnia 2017, 15:44

    14 cykli starań
    mhsv3e5ef9b9xoxz.png
  • Angelika123 Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 17 kwietnia 2017, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny moze doradzicie. Robie testy owulacyjne od 10 dc. Obecnie jest 15 dc i juz sama nie wiem co o tym myslec bo na kazdym tescie sa dwie kreseczki.Moze dodam zdjecie☺Tylko jak?

    Angelika1234
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 kwietnia 2017, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, jestem tu nowa :) szukam pomocy, bo jeszcze trochę a dostanę do głowy ;p a mianowicie dziś mam 22 dzień cyklu. Jestem na luteinie. Dodatkowo od 5-9 dnia brałam clo a 10 kwietnia dostałam zastrzyk na jajeczko :) od kilku dni mam bóle podbrzusza, czasami bolą mnie jajniki, mam uderzenia gorąca i ból w dole plecow, chce mi się też bardziej niż zawsze spać (ale może być to niskie cisnienie) chce się dowiedzieć czy któraś z was tak miała w cyklu, w którym zaszła :)

‹‹ 753 754 755 756 757 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ