X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie PIERWSZE OBJAWY
Odpowiedz

PIERWSZE OBJAWY

Oceń ten wątek:
  • Asi Autorytet
    Postów: 594 377

    Wysłany: 7 maja 2013, 07:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zapewne każda z nas w oczekiwaniu na ten moment kiedy test wyjdzie pozytywnie ,kiedy wszystko się wyjaśni, zastanawia się jakie mogą być te pierwsze wskazówki wysyłane przez nasz organizm , które generalnie nie są nigdzie zapisane ksiązkowo. A są i każda kobieta odczuwa to inaczej. Przecież ten cykl w którym dochodzi do zapłodnienia różni się od pozostałych. Bo przecież cały proces zaczyna się już zaraz po ovulacji. Jestem ciekawa waszych doświadczeń.

    werni, Pchelkaa, PatiPati1987, Shantelle, Foto_Anna, Emilia77, Colakli, Tosia80, pakatasia96, Frufru, JagnaaJankowskaa, Staraczkalulu, Tynka1385 lubią tę wiadomość

    2fwa43r8en2liwr1.png
    jox6krhmbw4p5s4c.png
  • Matylda36 Autorytet
    Postów: 1305 1654

    Wysłany: 11 maja 2013, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie w obu ciążach było tak samo. Po zagnieżdżeniu od razu miałam wrażliwe piersi i non stop byłam senna i zmęczona. A później testy wyszły pozytywne.

    Anna255, MajkaGdynia, Redhotka, Elela, Pchelkaa, Emilia77, gagat, Maxima, Foto_Anna, Listek12345 lubią tę wiadomość

    Mama najcudowniejszych skarbów :-)
  • madzia123 Autorytet
    Postów: 669 398

    Wysłany: 13 maja 2013, 05:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja miałam identycznie!! mega wrażliwe piersi i lekkie kłucie prawego jajnika i ok 5tyg zmienił mi się kształt brzucha,wiec zanim zrobiłam test byłam i tak prawie pewna ciaży

    HANA, Foto_Anna, Elena26, Daga2654, Sabi. nka, Joanna.me lubią tę wiadomość

    relg3e5ejwatx9hx.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2013, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Matylda36 wrote:
    U mnie w obu ciążach było tak samo. Po zagnieżdżeniu od razu miałam wrażliwe piersi i non stop byłam senna i zmęczona. A później testy wyszły pozytywne.

    ja miałam tak samo - tylko moja to pierwsza ciąża, od czasu do czasu lekkie zawroty głowy, do tego uderzenia gorąca no i większy apetyt.

    Wiwak lubi tę wiadomość

  • aher Autorytet
    Postów: 506 424

    Wysłany: 16 maja 2013, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie pierwsze co to zmiana śluzu, trudny do określenia, inny niż zwykle. Potem bóle brzucha - w nocy tak jakby łapał mnie delikatny skurcz, po chwili puszczało. Do tego chwiejność emocjonalna, płacz i śmiech jednocześnie :) Po potwierdzeniu ciąży testem, bóle brzucha nasiliły się, trzymały dwa dni, teraz już jest okej, ale za to nadchodzą mdłości i totalny brak apetytu mimo, że w brzuchu burczy...

    Karolina 85, Dzastina, Misiaa94, Miska87 lubią tę wiadomość

    m3sx3e3ksd1nt9wx.png
  • aher Autorytet
    Postów: 506 424

    Wysłany: 16 maja 2013, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ach no i ta senność - w pracy non stop ziewam a po powrocie do domu obowiązkowo drzemka :)

    dleyk, Kimi0289 lubią tę wiadomość

    m3sx3e3ksd1nt9wx.png
  • Kima Koleżanka
    Postów: 47 33

    Wysłany: 20 maja 2013, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moim pierwszym objawem, dosłownie dzień po owulacji, była ogromna wrażliwość piersi. Zawsze mnie pobolewały w drugiej fazie cyklu, ale nie aż tak. Dzięki temu miałam przeczucie, że się udało i test zrobiłam na tydzień przed terminem miesiączki i to nawet nie z porannego moczu, a z wieczornego. Wyszła blada druga kreseczka :-)

    Beata, Saramago, Foto_Anna, Kaczusia, Listek12345, Natka85, Anna8eM lubią tę wiadomość

    hchy9jcgd2de24d6.png
  • MartaM27 Debiutantka
    Postów: 9 6

    Wysłany: 20 maja 2013, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mam podobne objawy jak piszecie, ale zrobiłam już 2 testy i nic ;/ mam wrażliwe piersi, temperatura powyżej 37, lekkie pobolewanie lewego jajnika, zwiększony apetyt i senność. jutro powinnam dostać okres, strasznie się niepokoje czy jestem w ciąży. we wrześniu poroniłam w 8 tyg. więc dlatego niepewność i obawa. jak myślicie, czy jak jutro rano zrobię test to czy będą już 2 kreski?

    hajka, PaniKaziukowa lubią tę wiadomość

    MartaM27
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 maja 2013, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi tak 5 dni po owulacji zaczeły sie zawroty i bole głowy, uderzenia goraca oraz zgaga gdzie nigdy tak nie miałam, bol piersi zaczał sie dopiero 3 dni przed terminem spodziewanej @, a zawsze zaczynał sie 10-7 dni przed @. wtedy zaczełam podejrzewac ze cos sie swieci :)

    Magda_O lubi tę wiadomość

  • aher Autorytet
    Postów: 506 424

    Wysłany: 22 maja 2013, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MartaM27 i jak? druga kreska pojawiła się?

    m3sx3e3ksd1nt9wx.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 maja 2013, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny.
    Ja mam niektore z objawów... Swędzą mnie piersi, ciagnie w podbrzuszu, dziwny śluz taki kremowato wodnisty... Lekkie mdłosci jesli nie zjem... i zawroty głowy
    Dziś powinna byc @ ale nie ma... testy tez wychodza mi niegatywnie i ta tempka... no coż musze poczekac :)

    kmb, szpilka1985, magg lubią tę wiadomość

  • Asi Autorytet
    Postów: 594 377

    Wysłany: 24 maja 2013, 07:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dla mnie było dziwne to ,że objawy pojawiły mi się właściwie razem z owulacją . To był pierwszy tak inny cykl . Ewidentnie czułam ,że coś jest nie tak ale brałam pod uwage chorobę bo przecież wszędzie piszą ,że na objawy to za szybko ,że ok. 6 tyg się pojawią . Pierwszy test negatywny a tu jeszcze jakieś przeziebienie nos zatkany. Nie wiem czemu poszłam do apteki i poprosiłam coś na przeziebienie dla kobiet w ciąży. Dwa dni póżniej test był juz pozytywny potem beta ...teraz czekam na koleją bete .Mam nadzieję ,że pięknie urośnie...ale strasznie się denerwuję

    Beata, respondeca lubią tę wiadomość

    2fwa43r8en2liwr1.png
    jox6krhmbw4p5s4c.png
  • oczekuje Znajoma
    Postów: 27 6

    Wysłany: 24 maja 2013, 07:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny a co z szyjka? badacie? badałyscie sie?

    Izunia lubi tę wiadomość

  • Gosia 26 Koleżanka
    Postów: 31 61

    Wysłany: 6 czerwca 2013, 07:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie po owulacji kuły jajniki, potem doszła zgaga i ciągłe zmęczenie i senność. Uderzenia gorąca. Jedyne co mnie bardzo zdziwiło to brak bólu piersi który zawsze przed okresem był. Beta w 27 dniu cyklu 42, Dzisiaj idę na drugie pobranie. Bardzo się denerwuje. A no i jeszcze mam mdłości cały dzień, nie tylko rano.

    Gosia
  • kambel Autorytet
    Postów: 1200 1446

    Wysłany: 14 czerwca 2013, 07:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. Wczoraj przed położeniem się do łóżka zauważyłam że mam rozpalone piersi.jedną z nich cały dzień siedziała. Ostatnio też odczuwam kłucie. Nie jest to straszny ból tylko chwilowy.niestety nigdy piersi na @ mnie nie bolały więc nie wiem jaki się wtedy ból odczuwa:( myślicie że to dobry znak? A może to znów moje ciało płata mi figle. Wiem że to dopiero 7 dpo ale zawsze jest dobrze mieć jakąś nadzieję.pozdrawiam

    Szczęśliwa Mama, gabi30, nadzieja73 lubią tę wiadomość

    relgio4pk3pt9z4w.png
  • madzia123 Autorytet
    Postów: 669 398

    Wysłany: 14 czerwca 2013, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mnie zaczęły boleć sutki jakiś 3dni po owulacji jak dobrze pamiętam potem wszystko przestało i byłam na 100% pewna że dostanę okres a tu niespodzianka/\.Więc wszystko możliwe trzymam kciuki

    Magda_lena88, Neyla, justi::, Nayi, PorannaPanna lubią tę wiadomość

    relg3e5ejwatx9hx.png
  • Szczęśliwa Mama Nowa
    Postów: 2 2

    Wysłany: 14 czerwca 2013, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kambel a jestes senna ? i zmeczona ?

    chcebycmama, Nelkaaa lubią tę wiadomość

  • kambel Autorytet
    Postów: 1200 1446

    Wysłany: 14 czerwca 2013, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wczoraj ledwo weszłam do pracy i nie miałam siły. Ostatnio jestem zmęczona ale wydaje mi się ze to bardziej przez pracę ( popoludniowki) ale dziś bardziej zaczęły boleć mnie piersi raz jedna a raz 2 ból jest umiejscowiony u góry i ciągnie do pach. Takie chwilowe uderzenia. dodam że nigdy mnie nie bolały. A do tego strasznie dużo śluzu białego i lekkiego. Dosłownie czuje się jakbym się posikala :) mam nadzieję że to dobre znaki . Bo do terminu @ jeszcze cały tydzień ;(

    karolina., Ladybird:) lubią tę wiadomość

    relgio4pk3pt9z4w.png
  • madzia123 Autorytet
    Postów: 669 398

    Wysłany: 15 czerwca 2013, 05:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie stresuj się bo stres nie jest dobry w tym czasie staraj się nie myśleć o tym;)

    Szpacza223 lubi tę wiadomość

    relg3e5ejwatx9hx.png
  • Asi Autorytet
    Postów: 594 377

    Wysłany: 15 czerwca 2013, 08:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kambel ja obstawiam ciążę i tego Ci życzę objawy temperaturka wysoka . Dbaj o siebie i nie bierz nic co nie jest wskazane w ciąży. Ja miałam tak samo . Pierwsze objawy były kilka dni po owulacji gdzie teoratycznie to trochę szybko. Przeziębiłam się więc dla bezpieczeństwa kupiłam sobie lekarstwa na przeziębienie dla kobiet w ciąży potem okazało się,że słusznie.

    Dbaj o siebie i daj znać czy się udało :)

    Beata, Nishi, milka10 lubią tę wiadomość

    2fwa43r8en2liwr1.png
    jox6krhmbw4p5s4c.png
1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ