X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Plamienia po owulacji
Odpowiedz

Plamienia po owulacji

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 września 2014, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arielka wrote:
    u mnie owulacja była 7 sierpnia(potwierdzone testem na owulację) a dziś mam od rana plamienia taki jakby brązowy śluz. Co to może oznaczać?

    7 sierpnia czy 7 września? Bo jak sierpnia to Ty jeszcze nie dostałaś okresu?

    Baranek_Aga, M@łp@@@ lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 września 2014, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arielka wrote:
    u mnie owulacja była 7 sierpnia(potwierdzone testem na owulację) a dziś mam od rana plamienia taki jakby brązowy śluz. Co to może oznaczać?

    Poza tym test to żadne potwierdzenie ;) Potwierdzić może jedynie monitoring.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 września 2014, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arielka wrote:
    u mnie owulacja była 7 sierpnia(potwierdzone testem na owulację) a dziś mam od rana plamienia taki jakby brązowy śluz. Co to może oznaczać?

    Jeszcze odniosę się do Twojego pytania. Jeżeli test z 7 września wyszedł pozytywny to owulacja jest ileś tam [nie pamiętam ile] po piku lh. Więc to najprawdopodobniej plamienie owulacyjne. Czasem jest przed, czasem w trakcie a czasem po owulacji.

  • Arielka Autorytet
    Postów: 872 1137

    Wysłany: 10 września 2014, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oj sorry chodziło mi o 7 września:)

    p19u9jcg6txrbtcl.png

    atdc6iye6tcg50ab.png
  • lilirose Autorytet
    Postów: 1282 547

    Wysłany: 15 września 2014, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też mi się wydaje, że to plamienie owulacyjne. Mnie test pozytywny wyszedł 6 września (wtedy też czułam kłucie jajnik) i przyjęłam, że owulka może być w okolicach 7 września.
    Test tylko orientacyjnie wskazuje, kiedy owulka może być.

    Szczęśliwy 3 cs, maluszku zostań z nami ♥
    p19uyx8dp2cbt5uf.png
  • MiSia :) Autorytet
    Postów: 2359 6675

    Wysłany: 24 września 2014, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny.Staram się pierwszy cykl z mężem o dzidzie. Chodzi o to ze tydzień po stosunku pojawiły się u mnie plamienia najpierw troszkę krwi a jeszcze w ten sam dzień przeszło to w takie plamienie o kolorze kawa z mlekiem i trwało to dwa dni. Zerknij cie na mój wykres czy to mogło być zzagnieżdżanie się ? Pozdrawiam was.

    hchygov3n960krj6.png
    f2wl2n0adjltluvt.png
    Mikołaj <3
    Przyszedł na świat 16.02.2016r. o godzinie 18:35 przez cc.
    3580 g , 56 cm :-)
  • martika Autorytet
    Postów: 1445 870

    Wysłany: 24 września 2014, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MiSia nie masz udostępnionego wykresu.

  • MiSia :) Autorytet
    Postów: 2359 6675

    Wysłany: 24 września 2014, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O kurcze dzięki martika , jestem tu nowa i nie obczailam jeszcze wszystkiego :) ale już jest udostępniony.

    hchygov3n960krj6.png
    f2wl2n0adjltluvt.png
    Mikołaj <3
    Przyszedł na świat 16.02.2016r. o godzinie 18:35 przez cc.
    3580 g , 56 cm :-)
  • martika Autorytet
    Postów: 1445 870

    Wysłany: 24 września 2014, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja droga, nikt za bardzo Ci tu nie pomoże, bo masz za mało danych w wykresie i co najważniejsze nie prowadziłaś pomiaru temperatury. Ile zazwyczaj trwają Twoje cykle? To mogło być zarówno plamienie spowodowane zagnieżdżeniem, jak i plamienie z wielu innych powodów. Tylko jednego dnia zaobserwowałaś płodny śluz?

  • MiSia :) Autorytet
    Postów: 2359 6675

    Wysłany: 24 września 2014, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No wiem właśnie ze za mało danych ale dopiero wczoraj uzupełnilam Wykres na tyle ile mogłam.. a co do sluzu plodne go to za bardzo w tym miesiącu go nie było. Zwykle widzę go dokładnie.. w tym dniu kół mnie jajnik z lewej strony i sluzu było więcej niż zwykle.. nigdy nie miałam takiego plamienia dlatego pomyslalam ze to może to :) Będę testować w niedziele i zobaczymy co mi wyjdzie. Tempke będę mierzyła w następnym cyklu jeśli nam się nie udało. Dziękuję za odpowiedź :)

    hchygov3n960krj6.png
    f2wl2n0adjltluvt.png
    Mikołaj <3
    Przyszedł na świat 16.02.2016r. o godzinie 18:35 przez cc.
    3580 g , 56 cm :-)
  • martika Autorytet
    Postów: 1445 870

    Wysłany: 24 września 2014, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    3mam kciuki i powodzenia:)

  • MiSia :) Autorytet
    Postów: 2359 6675

    Wysłany: 24 września 2014, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję Martika , przyda się :)

    hchygov3n960krj6.png
    f2wl2n0adjltluvt.png
    Mikołaj <3
    Przyszedł na świat 16.02.2016r. o godzinie 18:35 przez cc.
    3580 g , 56 cm :-)
  • Bloom Koleżanka
    Postów: 40 7

    Wysłany: 24 września 2014, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    000

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 października 2021, 16:57

  • oti Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 25 września 2014, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bloom wrote:
    Nigdy nie miałam plamień w trakcie cyklu. Wczoraj (23 dc, okres powinnam dostać 3.10) nagle poczułam się "mokro", pobiegłam do łazienki i okazało się, że to plamienie- jakby gęsty, kremowy śluz w kolorze brudnej, dość jasnej czerwieni. Plamienie było jednorazowe, ani wczoraj, ani dziś się już nie powtórzyło. Dokładnie 5 dni wcześniej było <3, (prawdopodobnie był to dzień owulacji - wyznaczony przez ovu i inną podobną aplikację). Od soboty nie notowałam już temperatur zatem nie umiem stwierdzić czy plamienie powiązane jest ze spadkiem wskazującym na implantację. Czy jest szansa, że to plamienie implantacyjne? Czy da się je "rozpoznać"?

    Witaj Bloom! Ja tez tak mialam, w ciagu ostatnich 9 cykli juz cztery razy czyli srednio co drugi cykl. Wczesniej takich plamien nie mialam lub nie zauwazylam. Plaminie wystepuje pomiedzy 5 a 8 dniem po owulacji i jest bardzo niewielkie. Towarzyszy mu spadek temperatury, jednak testy ciazowe sa zawsze negatywne i okres przychodzi punktualnie. Wiec raczej nie implantacja. Zastanawiam sie co to jest, moze cos z hormonami....

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 listopada 2014, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja w tym cyklu mialam plamienie w 17 dc jednorazowe kolor zywa czerwien. W 14 dc na usg potwierdzony pekniety pecherzyk - w 12 dc pecherzyk caly czyli owulka byla okolo 13-14 dc.
    Ciekawe co to moze byc - nigdy nie plamilsm w srodku cyklu ...

  • Martika87 Autorytet
    Postów: 544 252

    Wysłany: 25 listopada 2014, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w owulacje miałam plamienie i pierwszy raz w życiu takie mocne i specyficzne ( Brzoskwiniowe ;) Myślę,że to Inofolic zadziałam i zaszłam za drugim razem :D

    zrz69vvj69ave0jf.png


  • kama005 Autorytet
    Postów: 5560 9584

    Wysłany: 27 listopada 2014, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też od wczoraj (4 dpo) wieczorem mam takie brązowe plamienie. Zaczynam się martwić.

    Wiktoria 11.07 12:12 3225g 55cm SN

    1usapiqvhk164civ.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 stycznia 2015, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie. Ja we wtorek miałam różowo kremowe plamienie. Wystraszyłam się że to okres ale jak rano podczas załatwiania się był śluz zabarwiony tak już przez cały dzień nic. Sama nie wiem co myśleć :(

  • Ewela87 Ekspertka
    Postów: 180 70

    Wysłany: 1 lutego 2015, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam dziwne jednorazowe epizody z kroplą krwi na bieliźnie w dwóch cyklach owulacyjnych na clo. Ciężko to nazwać krwawieniem czy plamieniem, ale dosłownie to był ślad czystej krwi. To zawsze miało miejsce ok. tygodnia po owu, dlatego myślałam, że to krwawienie implantacyjne, ale niestety potem przychodziły plamienia koloru kawy z mlekiem i potem okres. Sama nie wiem co mam teraz o tym myśleć, może coś było, ale się nie udało :(

    f2w3rjjgkoi890wn.png
  • mrulinka Przyjaciółka
    Postów: 96 43

    Wysłany: 19 lutego 2015, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie 3 dpo i takie właśnie plamienie. Brązowe skrzepy...Kurcze, ale mam przez to doła...

    mrulinka
1 2 3 4 5
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ