X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Plamienia po owulacji
Odpowiedz

Plamienia po owulacji

Oceń ten wątek:
  • a g n i e s z k a Znajoma
    Postów: 21 11

    Wysłany: 3 marca 2015, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mrulinka wrote:
    U mnie 3 dpo i takie właśnie plamienie. Brązowe skrzepy...Kurcze, ale mam przez to doła...
    U mnie zaczeły się 4dpo i trwają już 5 dni. Temperatura przez 2dni była pod kreską, dziś wróciła nad. Zwykle plamienia przychodziły ok 6dni przed @, nie wiem czy to przez duphaston takie zmiany? Pierwszy cykl go biorę w trakcie starań, kiedyś brałam by utrzymać ciążę.
    Mrulinka, czy wyjaśniło się coś z Twoimi plamieniami?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 marca 2015, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dołączam się - u mnie owulacja najpewniej była w piątek, od soboty mam plemienia (widoczne tylko na papierze). W poprzednim cyklu było to samo - ginekolog nie stwierdziła nieprawidłowości i podciągnęła to pod plamienie owulacyjne... Nie wiem sama...

  • magg Koleżanka
    Postów: 39 16

    Wysłany: 3 marca 2015, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny będę wdzięczna za jakieś sugestie, podpowiedzi, uwagi co to mogło być ?
    a mianowicie dziś 13 dpo ( termin @) ok godz 14 miało miejsce u mnie jednorazowe plamienie ( chyba plamienie - nigdy wczesniej czegos takiego nie miałam a jestem juz po jednym porodzie) zabarwiony lekko na czerwono śluz i 2 krople swieżej krwi na wkładce. Póki co nie powtórzyło się to, @ także nie nadeszła. Pobolewa mnie delikatnie podbrzusze. Dodam ze od trzech dni na testach ciążowych wychodzą bardzo bardzo blade drugie kreseczki.
    Proszę zerknijcie na wykres - nie zaznaczylam tego plamienia ani wyników testów bo sama nie wiem pod co to zaliczyć ....

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 marca 2015, 20:44

    hchyugpj7aywhof8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 marca 2015, 22:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magg, ja na Twoim miejscu poszłabym na test z krwi i z jego wynikiem udała się do lekarza.
    Słyszy się o plamieniach w dniu spodziewanej miesiączki (w przypadku ciąży), jednakże każde powinno być skonsultowane z ginekologiem. Wynik badania krwi będzie bardziej warygodny niż z moczu, dlatego na Twoim miejscu chyba warto się na niego skusić.

    magg lubi tę wiadomość

  • Vuko Autorytet
    Postów: 2016 1196

    Wysłany: 4 marca 2015, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny u mnie brazowe plamienie zaczelo sie w 21dc i trwalo 5 dni. Na wizycie (5dnia plamien a 26dc) lekarz stwierdzil peknieta torbiel przez to czesc endometrium zaczela sie zluszczac i stad bylo to brudzenie. Teraz tez mam brudzenie ale to juz na okres,ktory przyjdzie lada chwila

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 marca 2015, 12:11

    0d1yflw1ktiwk49i.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 marca 2015, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi program wyznaczyl owulke w 31 dc, a w 33 i w 34 dc mam plamienie (wczesniej nigdy tak nie mialam, jedynie blizej @ jakies tam plamienia czasem sie pojawialy). Widac cykl cyklowi nierowny, tylko takie plamienia zawsze wzbudzaja jakas niepewnosc i czlowiek zaczyna sie stresowac :/

    speakyourmind93 lubi tę wiadomość

  • tygrys73 Autorytet
    Postów: 3126 1036

    Wysłany: 14 kwietnia 2015, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny piszę, bo się już trochę niepokoję. Najprawdopodobniej 14dc miałam owulację (tak przypuszczam) no i dwa dni po tym zaczęły mi się brunatno brązowe plamienia i trwają już cztery dni...Nigdy aż tak dlugich nie miałam. Nie są to plamienia okołoowulacyjne, bo szyjka już twarda, skok tempki był, a testy negatywne, a poza tym zwykle owu mam 14-15dc. Poza tym plamienia okołoow. pojawiają się u mnie rzadko i jest to zwykle śluz z krwią a nie takie brązowe gówno :/ Kiedyś mi się pojawiał takie plamienia po owulce, ale max 1-2 dni a nie 4...Jak powiedziałam mojej lekarce, że mam takie plamienia to zignorowała to. Powoli staram się wykluczać wszelkie przyczyny- nadżerkę miałam, wymroziłam ją w 2012r. i od tej pory nie powróciła, co 3-4 miesiące robię cytologię i jest ok. Zbyt niski progesteron raczej też odpada, bo ze dwa razy badałam w 7dpo i był w porządku. Ostatnie usg miałam w styczniu czy w lutym i wszystko było okej. Dopiero przy następnej owulce idę do gina znowu( teraz pójdę do innego) więc spytam czy któraś z was tak miała i co to u niej oznaczało? O dzidzię staram się 6 cykli. W sumie już 7, bo ten pewnie już szlag trafił. Vuko widzę że u Ciebie była to torbiel. Czyżby niepęknięty pęcherzyk czy coś innego?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 kwietnia 2015, 19:40

    Marcelek <3
    30c3b21b0f.png
    e93ba11571.png
  • sikorka@ Koleżanka
    Postów: 61 14

    Wysłany: 16 kwietnia 2015, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny,
    czy ktoras z was miala plamienie ok 21 dnia cyklu? dodam ze temp mi spadla dzis z 37,1 do 36,8. sama nie wiem czy to moze zaburzenia hormanalne, czy @ moze przyjdzie wczesniej? Nie mysle ze to ciaza bo zupelnie przegapilam owulke w tym cyklu. Martwie sie troche bo juz prawie 2 lata sie staramy I mam za soba 3 poronienia.

    sikorka_
    m3sxskjoe9kewgnp.png
  • tygrys73 Autorytet
    Postów: 3126 1036

    Wysłany: 16 kwietnia 2015, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no jak widzisz na moim poście wyżej- mnie się pojawiają około 16-20 dnia cyklu, czasem. i też nie wiem co to

    Marcelek <3
    30c3b21b0f.png
    e93ba11571.png
  • sikorka@ Koleżanka
    Postów: 61 14

    Wysłany: 16 kwietnia 2015, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tygrys73 a moze u ciebie to jest tym razem implantacyjne co? szyjke masz twarda I zamkineta.. ja mam dosc miekka I rozpulchniona..ehh moze u mnie to plamienie przed @.

    sikorka_
    m3sxskjoe9kewgnp.png
  • tygrys73 Autorytet
    Postów: 3126 1036

    Wysłany: 17 kwietnia 2015, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To wlasnie odwrotnie .jak masz miekka to raczej okres ci sie nie zbliza. U mnie to nie implantacyjne bo za dlugo i brazowe

    Marcelek <3
    30c3b21b0f.png
    e93ba11571.png
  • sikorka@ Koleżanka
    Postów: 61 14

    Wysłany: 19 kwietnia 2015, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rozumiem..dzieki za info, u mnie plamiemie ustalo..ale sama nie wiem co to bylo, zobacze w pzryszlym cyklu

    sikorka_
    m3sxskjoe9kewgnp.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 czerwca 2015, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :)
    U mnie w tym cyklu w 14 dc wystąpiło plamienie (jasno czerwona krew ) trwało 1 dzień nawet nie dzień tylko pojawiło się ok 18 i następnego dnia juz ani śladu po nim - nie wiem co o tym myśleć ? nigdy tak nie miałam , co o tym sądzicie ?

  • Drica78 Koleżanka
    Postów: 96 18

    Wysłany: 6 lipca 2015, 07:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam dola
    Nie potrafie jeszcze Czytac samej siebie I zwracam się o prosbę ...
    Wczoraj przypadal dzien mojej miesiaczki ... Przy zalatwianiu się spogladalam czy jest @ ! Kiedy podcieralam się zauwazylam blado rozowy sluz ...wlozylam wiec gleboko palca aby sprawdzic czy jest tego wiecej ... I bylo stosunkowo malo ... Po kilku godzinach wydobyla się brazowa wydzielina ... Przy zalatwianiu się nie wyplywala wraz z moczem musialam "zbadac " to wkladajac palucha
    Nie wyglada mi na okres gdyz u mnie okres poprostu zalewa mnie czy to mocno czy slabo ale rano pojawia się Zwykle z zywa krwia... A tu jest tak jak przy ostatnim dniu okresu brazowa brudna Krew ... Dzis obudzilam się rano I myslalsm ze moze łozko jest zalane ale nie ... Badajac się mam tylko brudna Krew
    I jest tego malo na tyle malo ze nie wydostaje się to ze mnie jak przy miesiaczce.... Boje się ze mo nie wyszlo znow ... Lub moze to wlasnie krwawienie implantacyjne ? Czy ktoras tak miala ?
    Boje się x

    Ferrari
  • ruda69742 Ekspertka
    Postów: 233 100

    Wysłany: 7 lipca 2015, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    po owulacji w sluzie widzialam nitki krwi , czy to moglo byc zagniezdzenie?

    cykl staran- 10
    w4sqskjodb3llxis.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lipca 2015, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, jak najbardziej :)
    Ja miałam kropelkę krwi 5 dni po owulacji ;)
    A co to bylo jeszcze nie wiem :D

  • ruda69742 Ekspertka
    Postów: 233 100

    Wysłany: 7 lipca 2015, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a kiedy masz dostac kolejna wredna @ ? - Majówka90

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lipca 2015, 18:18

    cykl staran- 10
    w4sqskjodb3llxis.png
  • ruda69742 Ekspertka
    Postów: 233 100

    Wysłany: 7 lipca 2015, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak bym chciala aby wkoncu sie udalo, no i wczesniej nie mialam takich nitek krwi w sluzie tylko nie wiem co to moze oznaczac ;-( Mam nadzieje, Wielka nadzieje na fasolke ;-)

    cykl staran- 10
    w4sqskjodb3llxis.png
  • skorpionek82 Autorytet
    Postów: 823 137

    Wysłany: 19 lipca 2015, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam pytanie czy możliwe jest plamienie implantacyjne 2dni po owulacji?? Jak możecie to zerknijcie na mój wykres☺

    be2286637619c012de883c2f8744cba8.png
  • Ale35 Znajoma
    Postów: 22 9

    Wysłany: 9 października 2015, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny jestem tu nowa i chciałam was zapytać bo już nic nie rozumie mam pco i długie cykle od 30-40 dni a konkretnie okres miałam 05/09 w 22- gim dniu cyklu miałam kulkę śluzu płodnego z nitkami krwi od 23-25 dnia cyklu plamienia różowe 26 dnia współżyłam a 35 dc na nowo śluz z nitkami krwi wiem ze pokręcone nie wiem kiedy była owulacja pomóżcie proszę

1 2 3 4 5
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ