X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Plamienia po owulacji
Odpowiedz

Plamienia po owulacji

Oceń ten wątek:
  • ewa1981 Nowa
    Postów: 5 1

    Wysłany: 10 lipca 2013, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kobiety, czy któraś z Was tak miała? Trzy dni po owulacji dostałam jednorazowego plamienia. Nie brązowe upławy, tylko jasno czerwona krew. Plamienie trwało tylko jeden dzień. Martwię się, że znów będzie mnie męczyła torbiel. Będę wdzięczna za opisanie Waszych doświadczeń z czymś takim.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 lipca 2013, 10:01

  • aga.just Autorytet
    Postów: 3047 1300

    Wysłany: 22 lipca 2013, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podpinam się pod pytanie - dziwne plamienia po owulacji (o ile miała miejsce bo w testy owu jednoznacznie jej nie potwierdziły) a przed terminem @.
    Ktoś coś wie co to może być?
    Udać się z tym do gina?

  • Viola25 Znajoma
    Postów: 30 10

    Wysłany: 1 sierpnia 2013, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja ginekolog pow mi ze po owulacji moze byc tzw. plamienie implantacyjne,tzn.próba zagnieżdżenia się zarodka.

    Viola25

    Ludzie,którzy mają marzenia,nigdy nie tracą nadziei...
  • Anijka Przyjaciółka
    Postów: 79 23

    Wysłany: 7 sierpnia 2013, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tak miałam trwało to 4 dni :/ Nie bylam jeszcze u lekarza samo przeszło też byla krew ale to nie @ bo to był mój 19 dzien cyklu jak sie zaczeło nic mnie nie bolalo ani piersi ani brzuch tylko plamilam.
    Teraz czekam na @ ma być za kilka dni grr ...

    "najpiekniejsze kwiaty zakwitaja niespodziewanie"
  • Anijka Przyjaciółka
    Postów: 79 23

    Wysłany: 7 sierpnia 2013, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U ciebie może być faktycznie zagnieżdżenie zarodka bo czasem tylko kilka kropel widać albo i wcale :P

    100ktorka lubi tę wiadomość

    "najpiekniejsze kwiaty zakwitaja niespodziewanie"
  • straciatella Debiutantka
    Postów: 6 5

    Wysłany: 13 sierpnia 2013, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam,

    Dzisiaj zauważyłam niewielkie plamienie :( Co o tym myśleć? (patrz wykres)

    AsiaNicola35 lubi tę wiadomość

  • Pismak Autorytet
    Postów: 2426 7074

    Wysłany: 13 sierpnia 2013, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej straciatella wygląda to na zagnieżdżenie zarodka ładnie łączy się bowiem ze spadkiem tempki. Ale nie chcę Ci robić zbyt dużych nadziei, zobaczysz jutro czy tempka pójdzie do góry :) trzymam jednak kciuki aby było zagnieżdżenie i zielona kropka :)

    ala87 lubi tę wiadomość

    20.10.2023 - Jest i Ona - moje największe szczęście. 38 tyg 5 dni - 3230 g 53 cm

    Angelius Provita

    19.09.2013 [*] 07.05.2014 [*] 10.11.2017 [*][*] 23.11.2018 [*]

    08-09.2018 Szczepienia limfocytami męża MRL 59,7%

    2019 Histeroskopia - wszystko ok

    08-09.2022 Powtórne szczepienia pullowane

    10.2022 Histerioskopia, Laparoskopia, Drożność - usunięcie prawego jajowodu - wodniak, reszta ok

    OK: Kariotypy, ANA, ASA, APA, ACA, testosteron,, homocysteina, białko C, S, anty-tTG, CBA, IMK, LCT, nasienie

    Źle: Hiperprl, APS (LA), mutacje hetero FV R2_4070A-G, MTHFR 677C-T , PAI-1 4G; HLA-DQ8, MRL 9%, NK 16,1%, ATA, KIR AA (mąż HLA-C C2C1)
  • Pola lola Koleżanka
    Postów: 62 9

    Wysłany: 13 sierpnia 2013, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Takie plamienie moze byc przez torbiel?

  • didoo Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 29 sierpnia 2013, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej ja mam praktycznie non stop plamienia po owulacji im bliżejokresu tym mocniejsze i myślę że dlatego nie mogę zaciążyć:( proszę zerknijcie do mnie

  • PERELKA175 Koleżanka
    Postów: 48 25

    Wysłany: 28 listopada 2013, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie:)
    Jestem tu nowa od niedawna;) Staram się już ponad 2 lata z mężem o dzidzie, ale dopiero teraz zauważyłam u siebie plamienie 2-3 dni po owulacji tzn. w 15 dniu cyklu. Szczerze mówiąc coś mi się nie zgadza bo ovufriend wyznaczyl mi owulacje 12 dnia cyklu a na moje oko miała miejsce wczoraj- czyli 14 dnia cyklu... Wydaje mi się że było to własnie plamienie owulacyjne. Miałyście podobne doświadczenia??
    Pozdrawiam;)

    PERELKA175
  • tyger Autorytet
    Postów: 1025 728

    Wysłany: 3 grudnia 2013, 23:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny, Jestem w 24 dniu cyklu i na @ jeszcze nie czas. Ovulka byla 8 dni temu. Bola mnie piersi i pobolewa brzuch na dole a dzis rano zauwazylam plamienie. W ciagu dnia troszke sie rozwinelo i jest to raczej lekkie krwawienie a nie plamienie. Dodam jeszcze, ze tempka dalej w gorze i nie spadla. sama juz nie wiem co mam o tym myslec. Jakies sugestie dla mnie?
    Sciskam mocno :)

    [link=https://www.suwaczki.com/]1kk0h371zoz0wcto.png[/link]

    3jvzj44jkepasfzk.png
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 4 grudnia 2013, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Perelka to faktycznie moze byc plamienie owulacyjne. Tyger ja tez mam dzisiaj 8/9dpo i mialam o polnocy szro-bezowy...i duzy spadek temi a mi nie spada przed 12 dpo...mam nadzieje, ze to zagniezdzenie i jutro tempka wroci do gory...Tyger kiedy testujesz?

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • NaamaH6669 Przyjaciółka
    Postów: 67 55

    Wysłany: 5 grudnia 2013, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny nie wiem co się dzieje. Wczoraj miałam lekkie plamienie (zabarwiające śluz) a dziś czuję jak mi mokro, patrzę a tam ciemna krew ze skrzepami, normalnie jak okres dziś 19dc, 3dpo i drugi dzień brania luteiny. Co to może być? Możecie rzucić okiem na mój wykres?

  • malgo31 Ekspertka
    Postów: 149 137

    Wysłany: 21 stycznia 2014, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podłamało mnie podobne plamienie do waszego :(
    Dziś 18dc do @ jeszcze ok 14dni a tu brunatne plamienie od wczoraj wieczora. Boję się,że to zwiastuje wcześniejszą @ a nie mogę jeszcze jej dostać, 17lutego mam laparo i muszę ją dostać na początku lutego. Załamuje mnie to, bo nic sobie zaplanować nie mogę, a jeśli to nie @ to co?? Owu na bank nie bo jej nie było a implantacja też wykluczona, poza tym 10dc gin widział 5cm torbiel. Tak czekam na to laparo, i nie wiem czy da sie to przesunąc a tu taki numer. Poradźcie :(

    Malus9393 lubi tę wiadomość

    Aniołek [*] [8/08/2014] 10tc
    Aniołek [*] [9/11/2017] 6tc
    Isabella nasze szczęscie urodzona 25/04/2016 waga 3700g <3
  • malgo31 Ekspertka
    Postów: 149 137

    Wysłany: 23 stycznia 2014, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uff alarm odwołany, plamienie okazało sie tylko plamieniem. Czekam cierpliwie na @

    Aniołek [*] [8/08/2014] 10tc
    Aniołek [*] [9/11/2017] 6tc
    Isabella nasze szczęscie urodzona 25/04/2016 waga 3700g <3
  • shiness Znajoma
    Postów: 18 0

    Wysłany: 1 marca 2014, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w tym cyklu mam tak pierwszy raz, że plamienie mam już kilka dni, praktycznie od okolicy owu i tak to trwa. Wygląda to na żywą krew ze skrzepami. Boję sie, żeby to nie była jakaś torbiel, bo przy badaniu szyjki wyczułam od spodu jakieś zgrubienie, jakby guzek. Nie miałam nigdy torbieli i nie wiem, jak się to objawia ? Na pewno nie jest to plamienie implantacyjne, bo za długo trwa, co to może być ? Może od nowych leków ?

    Nadzieja umiera ostatnia ....
  • navirka Nowa
    Postów: 1 1

    Wysłany: 21 czerwca 2014, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. Błagam o pomoc... Wystapily u mnie brazowe bardzo skąpe plamienia ok 11 dni po owulacji. Towarzyszył im bol jajnika, jakby skurcze (inne niz na okres). Czy to moze być plamienie implantacyjne? Dodam ze mam bardzo pozne owulacje (ok 20 dc). Jak myślicie kiedy najlepiej zrobic test zeby nie bylo za wcześnie?

    mamalena lubi tę wiadomość

    navirka
  • Kashamba Koleżanka
    Postów: 56 23

    Wysłany: 11 lipca 2014, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Navirka i co, udalo Ci się?

    Aniołek [*] 06. 02. 2014
    Julek 16. 08. 2015
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 sierpnia 2014, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny co o tym sądzicie? U mnie dzisiaj (czyli 3 dzień po owulacji) zauważyłam dosłownie 2 krople kri (blada czerwień)na majtkach. Po kilku godzinach kolejna wizyta w toalecie i delikatna kropla kwi na papierze toaletowym. Sprawdziłam i nie widzę u siebie otarć, które mogły by to powodować. Wczoraj temperatura 37 (był to bardzo widoczny skok), a dzisiaj spadła do 36,86. Czy może to być zagnieżdżanie?
    To link do mojego wykresu https://ovufriend.pl/graph/2f30cb05fafe72995327877731112aee

  • Arielka Autorytet
    Postów: 872 1137

    Wysłany: 10 września 2014, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie owulacja była 7 sierpnia(potwierdzone testem na owulację) a dziś mam od rana plamienia taki jakby brązowy śluz. Co to może oznaczać?

    p19u9jcg6txrbtcl.png

    atdc6iye6tcg50ab.png
1 2 3 4 5
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ