X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie plamienie implantacyjne :)
Odpowiedz

plamienie implantacyjne :)

Oceń ten wątek:
  • Jogaa Koleżanka
    Postów: 41 14

    Wysłany: 24 marca 2017, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    No i 11 dzień ok :)

    Ja już jestem 9dpo, a tego 6 dpo miałam to plamienie... jeszcze poczekam

    Susan to super.. to dobrze wróży !!

    SusannaDean lubi tę wiadomość

    Długa droga za nami..
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 marca 2017, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jogaa wrote:
    Susan to super.. to dobrze wróży !!
    Tak myślę, teraz mnie dopadł ból piersi...i zgaga (ale to od pyz co jadłam na obiad) bo na takie coś za wcześnie aby to objawy były. ból piersi i kremowy śluz, jak i na @ tak i na ciążę

  • Jogaa Koleżanka
    Postów: 41 14

    Wysłany: 24 marca 2017, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    Tak myślę, teraz mnie dopadł ból piersi...i zgaga (ale to od pyz co jadłam na obiad) bo na takie coś za wcześnie aby to objawy były. ból piersi i kremowy śluz, jak i na @ tak i na ciążę

    Susan, będzie dobrze..
    Ja dziś wymarzyłam sobie śledzie

    Długa droga za nami..
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 marca 2017, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jogaa wrote:
    Susan, będzie dobrze..
    Ja dziś wymarzyłam sobie śledzie
    Ja to uwielbiam śledzie ! W śmietanie mmmmniam

  • Marry Koleżanka
    Postów: 44 6

    Wysłany: 24 marca 2017, 23:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Otóż to dziewczęta, jak SusannaDean mówiła, Plamienie występuje u około 20-30% ciąż. Może być bardzo skąpe i trawć godzinkę, a może nawet trtwać kilka dni. U mnie wystąpiło coś takiego pierwszy raz w życiu. 6 DPO w takim żelku była uwięziona kropelka starej krwi, a potem przez 48 h od 8 DPO wieczór do 10 DPO również wieczór, miałam wydzielinę koloru toffi tudzież kawuni z mlekiem. Niezależnie, czy to implantacja czy nie, plamienie, jeśli nie spowodowane infekcją, jest dobrym znakiem. Ja nie wytrzymałam i zatestowałam dziś 11 DPO... oczywiście negatyw, ale nie tracę nadzieji. Amerykańce mają całą stronę internetową poświęconą plamieni implantacyjnemu, tam pisało że po takim krwawieniu trzeba odczekac około 4 dni, po ustaniu objawu. Wtedy jest szansa na wczesny pozytyw, ale to zależy od organizmu i tego jak organizm przetwarza hgc.

    Dziś miałam nawet lekki objaw nudności, tylko pytanie jest czy to był objaw głodu, czy może jednak fasolek:P Ech pewnie sobie wmawiam:) We wtorek sie wyjaśni.

  • Jogaa Koleżanka
    Postów: 41 14

    Wysłany: 25 marca 2017, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marry wrote:
    Otóż to dziewczęta, jak SusannaDean mówiła, Plamienie występuje u około 20-30% ciąż. Może być bardzo skąpe i trawć godzinkę, a może nawet trtwać kilka dni. U mnie wystąpiło coś takiego pierwszy raz w życiu. 6 DPO w takim żelku była uwięziona kropelka starej krwi, a potem przez 48 h od 8 DPO wieczór do 10 DPO również wieczór, miałam wydzielinę koloru toffi tudzież kawuni z mlekiem. Niezależnie, czy to implantacja czy nie, plamienie, jeśli nie spowodowane infekcją, jest dobrym znakiem. Ja nie wytrzymałam i zatestowałam dziś 11 DPO... oczywiście negatyw, ale nie tracę nadzieji. Amerykańce mają całą stronę internetową poświęconą plamieni implantacyjnemu, tam pisało że po takim krwawieniu trzeba odczekac około 4 dni, po ustaniu objawu. Wtedy jest szansa na wczesny pozytyw, ale to zależy od organizmu i tego jak organizm przetwarza hgc.

    Dziś miałam nawet lekki objaw nudności, tylko pytanie jest czy to był objaw głodu, czy może jednak fasolek:P Ech pewnie sobie wmawiam:) We wtorek sie wyjaśni.

    Marry, trzymam kciuki by był to Ten szczęśliwy zwiastun:-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 marca 2017, 09:27

    Długa droga za nami..
  • Marry Koleżanka
    Postów: 44 6

    Wysłany: 25 marca 2017, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ech, chyba przypadek...nie wytrzymałam i zatestowałam, 12 DPO powinno juz coś pokazać. Negatyw. Piersi już prawie nie polą temperaturka powoluśku spada, chyba @-wredna małpa jest za rogiem. I po wczorajszych przytulankach (po przytulankach też nigdy nie miałam żadnych plamień tudzież krwawień) znowu lekko plamię, więc konkludująć chyba pozostaje mi trzymać kciuki za was dziewczyny!

    Pozdrowionka!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2017, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poczekaj jeszcze trochę, bo jeśli rzeczywiście miałaś takie plamienie jak opisywałaś, to szansa jest

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2017, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja miałam wczoraj cały dzień zgagę okropną, a ból piersi to z 5 godzin, całych piersi. No ale to równie dobrze na @

  • Marry Koleżanka
    Postów: 44 6

    Wysłany: 25 marca 2017, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najpóźniej we wtorek wszystko będzie jasne. Pozostaje starać się zrelaksować i cieszyc się ładną pogodą:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2017, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marry wrote:
    Najpóźniej we wtorek wszystko będzie jasne. Pozostaje starać się zrelaksować i cieszyc się ładną pogodą:)
    Co ty, tak się dzisiaj słabo czuję że nigdzie nie idę :(

  • Marry Koleżanka
    Postów: 44 6

    Wysłany: 25 marca 2017, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uuu kochana, to może faktycznie w twoim przypadku się sprawdzi:) Przynajmniej potwierdzisz statystyki! Ha!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2017, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marry wrote:
    Uuu kochana, to może faktycznie w twoim przypadku się sprawdzi:) Przynajmniej potwierdzisz statystyki! Ha!
    Hehe spooko, ale naprawdę słabizna dziś...

  • Jogaa Koleżanka
    Postów: 41 14

    Wysłany: 26 marca 2017, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny moze to faktycznie cos z pogoda prźelezalam wczoraj cały dzien..leń ze mnie straszny sie zrobił

    No mnie od wczoraj pobolewa mnie brzuch, tak jak na @ ale to za szybko przecież

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 marca 2017, 08:38

    Długa droga za nami..
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 marca 2017, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj 26dc, przyjmuje dzis ostatni dzien duphaston, zauwazylam bezowe plamienie, 12dpo, czy to impl czy raczej rozkreca sie okres?

  • Marry Koleżanka
    Postów: 44 6

    Wysłany: 26 marca 2017, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trudno wyczuć. Ja nigdy nie miałam plamienia, a w tym miesiącu a i owszem:) No i @ przyszła sobie z nienacka, nie pytając o zgodę, do tego 2 dni wcześniej. Zatem jak to się mówi: na dwoje babka wróżyła. Plamienia są naturalne i mogą być jak najbardziej oznaką implantacji, a mogą być oznaką @. Tak czy siak trzymam za was kciuki.

  • Jogaa Koleżanka
    Postów: 41 14

    Wysłany: 31 marca 2017, 22:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie 11 DTP Beta 3,0 i @ sie rozkręca.
    Smutno mi..

    Długa droga za nami..
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 czerwca 2017, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam. Piszę, ponieważ potrzebuję małej porady. Opiszę moją historię. Mam już 2 córki, staramy się z mężem o 3 dziecko. Niestety poroniłam 2 razy. Od lipca 2016 mam plamienia owulacyjne, zawsze w 13/14dc. W tym cyklu jest troszkę inaczej. W 14dc testy owu były pozytywnie, tego samego dnia jak zawsze miałam śluz płodny z domieszką krwi, bóle i kłucia w jajnikach. W 15 i 16 dc było już po wszystkim. Ale w 17 dniu znowu pojawiło się niewielkie plamienie, dosłownie kilka kropel. Wiem, że plamienie implantacyjne najczęściej pojawia się później, ale może jednak to było to? 3 dni po ewentualnej owulce.. W każdym razie na pewno nie owulacyjne, bo już je miałam wcześniej. Poza tym nie było już wtedy żadnego śluzu, a testy były negatywne. Dodam jeszcze, że w żadnej ciąży nie miałam takiego plamienia. Jak myślicie, mogło to być już zagnieżdżenie? Będę wdzięczna za jakąkolwiek odpowiedź :)

    Miska87 lubi tę wiadomość

  • diana102 Znajoma
    Postów: 20 0

    Wysłany: 11 lipca 2018, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny pomóżcie, 1.5 roku temu miałam poronienie, od tamtego czasu staram się znów zajść w ciążę nie bardzo to wychodziło do teraz, bo być może to jakaś szansa Ale nie wiem co o tym myśleć. Cykle cały czas miałam w granicach 27-29. W tym cyklu to już dziś 40 dzien cyklu a okresu brak. Czyżby tak miesiączka się przesunąła? Około 28 dnia cyklu jednodniowe delikatne bezowe planowanie i śluz jakby płodny rozciagliwy 2 dni po stosunek. Cały czas lekkie pobolewanie podbrzusza brak bólu piersi a w 37 dniu czyli 3 dni temu trochę krwi zywoczerwonej Ale tylko na papierze i tak do dziś rana a teraz już koniec i dalej miesiączki brak. Czy to mogło być plamienie implantacyjne ? Robiłam już 3 testy wszystkie negatywne ostatni robiłam 3 dni temu i nic. Jutro znów spróbuje zrobić test. Co o tym myślicie marzę żeby to było to

  • Olgaxxxx Koleżanka
    Postów: 55 24

    Wysłany: 11 lipca 2018, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrob bete i bedziesz miala jasnosc;)

‹‹ 3 4 5 6 7 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ