X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Plamienie implantacyjne w 4 dpo, możliwe?
Odpowiedz

Plamienie implantacyjne w 4 dpo, możliwe?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Jolka1986 Znajoma
    Postów: 19 1

    Wysłany: 10 stycznia 2017, 07:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy jest możliwe plamienie implantacyjne w 4 dpo? Tego dnia bialam różowy sluz, na następny dzień spadek temp. Cykle mam 25-27 dni. Owu w tym byla w 11 dc.

    Jola
  • Jacqueline Autorytet
    Postów: 5448 4182

    Wysłany: 10 stycznia 2017, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Większość osób pewnie powie, że nie, ale na swoim przykładzie mogę Ci powiedzieć, że może to być możliwe.

    W ciąży z córką miałam zbliżenia były 12 i 13dc, a 19dc dostałam mocno brązowego plamienia, trwało półtora dnia. Jako, że wyszła córka, więc ostatnie zbliżenie musiało być minimum 1 dzień przed owu, skoro żeńskie plemniki są wolniejsze a współżycie dzień przed owu lub w dzień owu daje duże szanse na chłopca. Więc u mnie było to plamienie prawdopodobnie 5 dpo. Po 9 dniach od plamienia beta była 130.

    Ro lubi tę wiadomość

    12.12.2017 - jestem :D Izabela, 55cm i 4450g :)
    Córcia Aleksandra 02.2011 - 57cm i 4250g :)
    Aniołek 10 tc (*) 03.08.2015
    Aniołek 9tc (*) 03.03.2016
    Aniołek 5tc (*) 06.05.2016
    Aniołek 10 tc (*) 15.07.2016
  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 10 stycznia 2017, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Możliwe, u mnie plamienie było jednorazowe w 4dpo :)

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • Jolka1986 Znajoma
    Postów: 19 1

    Wysłany: 10 stycznia 2017, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jednak, cały czas sobie wmawiam ze to niemożliwe. Objawy mam jak do tej pory ale w tym cyklu mam zaparcia, mimo ze jestem na diecie wysoko blonnikowej i sutki pieka juz od owulacji. Piersi bola bardziej na srodku. Testu nie mam bo peenie dawno bym robila. Zaczekam do terminu @ bo dziewczyny mowia ze mogla mi sie owu przesunac na 13 dc

    Jola
  • Ro Przyjaciółka
    Postów: 145 26

    Wysłany: 21 lutego 2017, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jacqueline wrote:
    Większość osób pewnie powie, że nie, ale na swoim przykładzie mogę Ci powiedzieć, że może to być możliwe.

    W ciąży z córką miałam zbliżenia były 12 i 13dc, a 19dc dostałam mocno brązowego plamienia, trwało półtora dnia. Jako, że wyszła córka, więc ostatnie zbliżenie musiało być minimum 1 dzień przed owu, skoro żeńskie plemniki są wolniejsze a współżycie dzień przed owu lub w dzień owu daje duże szanse na chłopca. Więc u mnie było to plamienie prawdopodobnie 5 dpo. Po 9 dniach od plamienia beta była 130.

    Super informacja! Ja właśnie jestem w 4-5 dniu po owu i mam bardzo lekkie plamienie - nigdy czegoś takiego nie miałam. A wszędzie jest informacja że plamienie pojawia się w 6-12 dniu po zapłodnieniu.

  • Marcysia86 Ekspertka
    Postów: 150 270

    Wysłany: 22 lutego 2017, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam ja dzis 17 dc owulacja byla 10-11 wg usg i odczuwanego bolu w jajniku. Dzis od 3 godz na wkladce sluz podbarwiony krwią wie któraś z Was co to moze byc. PoZdrawiam

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ