X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Pomocy! Kreska znimnela i znow sie pojawila!
Odpowiedz

Pomocy! Kreska znimnela i znow sie pojawila!

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • kasioua Ekspertka
    Postów: 176 123

    Wysłany: 6 marca 2017, 07:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny! Miesiaczka spoznia mi sie 4/5 dni. Wczoraj rano zrobilam test, od razu pojawila sie druga kreska, troche bledsza od kontrolnej, ale bardzo wyrazna. za okolo 30/40 sekund zniknela i zostala tylko kontorlna. uznalam to za wynik negatywny, ale dzisiaj rano gdy chcialam wyrzucic test, jest tam wyrazna kreska! Cienka, ale wyrazna, nie trzeba sie przygladac. Nie wiem co mam myslec! Czy ktoras z was miala taka dziwna sytuacje? Z gory dziekuje za odpowiedzi!

    7u22s65golimztyz.png
  • kasioua Ekspertka
    Postów: 176 123

    Wysłany: 6 marca 2017, 08:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przepraszam za bledy, ale rece mi sie strasznie trzesa!

    7u22s65golimztyz.png
  • kasioua Ekspertka
    Postów: 176 123

    Wysłany: 6 marca 2017, 08:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No tak, wiem. Ale logika swoje, a nadzieja swoje. Bylam tylko ciekawa, czy ktoras z Was miala taka sytuacje.

    7u22s65golimztyz.png
  • Koliber Przyjaciółka
    Postów: 128 46

    Wysłany: 9 marca 2017, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, ja tak miałam w zeszłym miesiącu. Robiłam 2x bobo test i wyszły pozytywne, ale po 5 min druga kreska zaczęła znikać. Ale chyba testy były uszkodzone, bo beta wyszła negatywna, a @ przyszła kilka dni później. Ale trzymam kciuki za Ciebie! :)

    14 tc <3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ