X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Proszę was o opinię.
Odpowiedz

Proszę was o opinię.

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 maja 2017, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    na spokojnie. ja tez mam mieszane uczucia co do tego cyklu bo w 11dc miałam rtg zeba potem na pare dni przed owu skonczyłam leki, ból zeba który nie wiadomo co oznacza, chory synek..... nie wiem czy udało się w tym cyklu czy nie. Gdybym miała wybierać to wolałabym cykl wolny od leków, chorób i innych dolegliwości - tak byłoby idealnie...... a tak to sie bede stresowac . No ale zobaczymy :-)

  • Piwnooka.ja Debiutantka
    Postów: 7 0

    Wysłany: 6 maja 2017, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pomyślałam sobie, że będę wam pisać o moich objawach aż do miesiączki bądź dwóch kreseczek z nadzieją, że komuś ten post przyda się. Jeżeli jednak dostanę miesiaczki post mogę usunąc by nie zasmiecał forum.
    Jak wspominałam w poście, mialam lekkie bóle jak na miesiączkę, wczoraj te bóle nasiliły się, były do wytrzymania, ale miałam wrażenie, że cała macica mi po prostu eksploduje, po 22 doszły bóle pachwin. O 23 jak położyłam się spać czułam jakby grypa mnie brała jestem niskociśnieniowcem i wieczorami mam zimne stopy i dłonie. Czułam jak mi serce wali, jak między nogami jest mi strasznie gorąco, doszły dreszcze, miałam meega zimne stopy i dłonie a z drugiej strony było mi ciepło, zmierzyłam temperature ciała to miałam 37,5. Zasnełam dopiero koło 5 nad ranem.Wystarczyło mi 4h by wyspać się. Jak wstałam bałam ruszyć się, że znowu mnie zacznie wszystko boleć, ale o dziwo czuje sie wyspana, bóle narazie przeszły czuje, że coś tam jakby chciało boleć ale nie może, goraczki brak temp.ciała 36,5. Scianki szyjki są jakby napuchnięte i mięciutkie i jest w środku bardzo bardzo gorąco. Z szyjką nie wiem co dzieje się, bo zrezygnowałam tak głebokiego "gmerania" :) biust nie boli ale wydaje się pelniejszy bardziej jędrny mam przypuszczenia, że jakby lekko przyciemniały obwódki sutek, ale tutaj nie jestem do końca pewna. W lusterku jak na siebie patrze i przypominam o męczarni nocnej to stwierdziam, że jak po owulacji 6 dzien to taka ładna wydaje się :D zawsze po owulacji mnie moje wlosy denerwowały mam tendencje do przetłuszczania się, a dzisiaj to takie ładne są (tak wiem, nie jest to prawdopodobny powód ciąży). :) pozdrawiam do terminu miesiaczki 8 dni. Ale pomyślę o szybszej becie z krwii.

  • Paulinucha87 Ekspertka
    Postów: 445 99

    Wysłany: 6 maja 2017, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Autorko napisalas posta kiedy mialas przypuszczalnie 5dpo i moim skromnym zdaniem jakiekolwiek objawy sa po prostu realnie nie mozliwe. Jak mialabys zajsc w ciaze w tym cyklu to komorka jajowa jest wlasnie w drodze do macicy.Wmawiasz sobie mdlosci.Mierzenie temperatury raz i to w dodatku wieczorem czy w srodku dnia jest calkowicie bez sensu :-/

    Marlena88 lubi tę wiadomość

  • Paulinucha87 Ekspertka
    Postów: 445 99

    Wysłany: 6 maja 2017, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doczytalam jeszcze,ze stosunek byl przerywany takze radze wyluzowac i nie przegladac internetu. Chyba bardzo chcesz byc w tej ciazy (pomimo,ze twierdzisz ze nie chcesz narazie )bo odrzucenie od kawy 4dpo to sorry,ale nie pojmuje. Za mdlosci w ciazy odpowiada hormon hcg ktory jest produkowany tuz po zagniezdzeniu czyli okolo 10dpo. Dopiero po tym czasie moga a nie musza sie pojawiac. Polecam dobra lekture na tematy plodnosci, jak dochodzi do zaplodnienia oraz jakie sa wczesne objawy ciazy.

    Flowwer lubi tę wiadomość

  • ZAGUION Znajoma
    Postów: 30 6

    Wysłany: 8 maja 2017, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej chcę się dołaczyć. MAJ MIESIĄCEM EMOCJI

    W 10 dniu cyklu kochałam,się z męzem ,mialam dni płodne ,skończył we mnie
    Na drugi dzień
    - boł jajników
    -uczucie ucisku pod brzuchem (po 2 dniach )
    -ból pod brzuchem jak przy okresie
    - słabości
    -Mam od 3 dni podwyższoną temperaturę
    - 7 dnia bóle krzyża nie mogłam przejść kilku kroków na spcerze i az zrobilo mi się słabo ,7 dnia wszytsko nasiliło się

    Podejrzewam też owulację,lecz nigdy wczesniej tak mocno jej nie odczuwalam a zazwyczaj w ogóle

    Jak myślicie czy możliwe abym nagle przechodzila owulację trak mocno ją odczuwając ?

    Mineło już 8 dni czekam do 9 i spróbuję zrobić pierwszy test

    Staram si enie mysleć o tym ale naprawdę jest ciężko

    Dam znać gdy zrobię
    A jak u was było ? jest?
    Czy moj temat trafil do dobrego wątku ?

    Pozdrawiam zagubione kobietki

    ZAGUBIONA
  • Letitbe Autorytet
    Postów: 1108 263

    Wysłany: 9 maja 2017, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie zawracaj sobie tym głowy w ogóle :) Ja mam zachcianki ciążowe i inne tego typu sprawy co miesiąc (mimo, że dopiero w tym cyklu zaczęliśmy starania), to kwestia hormonów, które przed @ również buzują tak, jak i w okresie ciążowym. Co do Twojej metody antykoncepcji, to my z mężem stosujemy ją już od wieeelu lat i nic się nigdy nie wydarzyło :) ja tam zawsze mówię ZLUZUJ MAJTY :P choć wiem, że to wcale takie łatwe nie jest

    'Nie zatrzymamy się prędko, ale mądre dziewczyny bolą czasem stopy, głupie - tyłek'

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • Letitbe Autorytet
    Postów: 1108 263

    Wysłany: 9 maja 2017, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZAGUION wrote:

    Myślę, że po 2 dniach od stosunku nie ma opcji, by mieć jakiekolwiek objawy ciąży. Tempka jest podwyższona, bo już jest po owu i obstawiam właśnie objawy okołoowulacyjne. Chyba trochę za wcześnie na test, ale oczywiście życzę Ci dwóch kresek :)

    'Nie zatrzymamy się prędko, ale mądre dziewczyny bolą czasem stopy, głupie - tyłek'

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • ZAGUION Znajoma
    Postów: 30 6

    Wysłany: 9 maja 2017, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Letitbe wrote:
    Myślę, że po 2 dniach od stosunku nie ma opcji, by mieć jakiekolwiek objawy ciąży. Tempka jest podwyższona, bo już jest po owu i obstawiam właśnie objawy okołoowulacyjne. Chyba trochę za wcześnie na test, ale oczywiście życzę Ci dwóch kresek :)



    Letitbe !

    Dziękuję za odpowiedź
    Ogołnie to nie mielismy zamiaru się starać to był mój pierwszy taki raz ,,z zakończeniem'' ,więc to taka nasza wpadka zapomnieliśmy ,że mam dni płodne i za 3 owulacje
    Ciąglę sobie mówie,,wmawiasz osbie ! '' Do momentu ogromengo uczucia kłócia w jajnikach .Czuję się jakbym oszalała. Zaczynam się zastanawiac czy może to jakis guz. A moze jestem nienormalna . Tylko czemu akurta dał o sobie znać akurat,,po tym''

    Dodam tylko ,że nigdy wcześniej nie przechodziłam tak mocno owulacji,nawet jej nie odczuwałam. A jajniki to mnie ,,pikały'' moze 3 razy w zyciu. A dziś 9 dzień jak nie przestają.

    To wszystko irracjonalne

    Całuski

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 maja 2017, 11:01

    ZAGUBIONA
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 maja 2017, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    myslisz o tym to zauwazasz pewne rzeczy na ktore wczesniej nie zwracałas uwagi :-)

  • Letitbe Autorytet
    Postów: 1108 263

    Wysłany: 9 maja 2017, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może być właśnie tak, jak mówi Sylwia, ja też nagle zaczęłam zwracać uwagę na to kiedy co boli itp. Teraz głupia się łudzę, bo nagle zaczęło mnie rwać w brzuchu po prawej stronie (jakby jajnik) ale testy negatywne :D my baby już tak mamy

    W takim razie życzę Ci... niezafasolkowania? :D

    'Nie zatrzymamy się prędko, ale mądre dziewczyny bolą czasem stopy, głupie - tyłek'

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • ZAGUION Znajoma
    Postów: 30 6

    Wysłany: 9 maja 2017, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    No my kobiety !

    I te emocje,nie oszczedzają nas

    Na tescie pojawiła się druga cienka kreska jak nitka.Ale uznaję ,że się na siłe dopatrzyłam. I nawet nie mam szcezgólnych emocji do niej bo nie wierzę i jestem już zmęczona tymi wrażeniami.

    Wpadka by była ,ale byłabym przeszcześliwa. Ale zdaję się na los

    Zgadzam się z tym ,że można się dopatrzyć też mi się tak wydaje .

    Pytanie do świata i ekspertów czy można tak mocno używać wyobrażńi ,żeby bol nie pozwolił chodzić ?

    Myślę ,żę tak czyli to problem z glow aa nie jajniki hahah

    ZAGUBIONA
  • ZAGUION Znajoma
    Postów: 30 6

    Wysłany: 9 maja 2017, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozważam jeszcze napięcie przed okresem( ostatni 22 kw) czy możliwe jest już ?

    W prawdzie nigdy nie przechodzilam go aż tak ,ale moze tym razem tak własnie jest wczesniej oraz instensywniej

    A czy wam zmieniło się coś kiedyś tak naglę ? Dodam jesczez ze nie mam czynników ktore by mogły wpłynąc na to to cwicze od poł roku ,zdrowo się odżywiam,nie pijam alkoholu i nie stresuję się .

    ZAGUBIONA
  • Ocelot Nowa
    Postów: 1 1

    Wysłany: 9 maja 2017, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZAGUION wrote:
    Na tescie pojawiła się druga cienka kreska jak nitka.Ale uznaję ,że się na siłe dopatrzyłam.
    Na Twoim miejscu powtórzyłabym test jutro/pojutrze (z porannego moczu),lub wybrała się na betę... Choć żaden ze mnie ekspert w tym temacie.

    ZAGUION lubi tę wiadomość

  • ZAGUION Znajoma
    Postów: 30 6

    Wysłany: 9 maja 2017, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmm
    Zaczekam najlepeij zeby było po 14 dniu lub 17 albo chcoiaż do soboty jeszcze .
    Tak bardzo ciężko żyć !. Wy coś o tym wiecie

    ZAGUBIONA
  • Letitbe Autorytet
    Postów: 1108 263

    Wysłany: 9 maja 2017, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZAGUION wrote:
    Rozważam jeszcze napięcie przed okresem( ostatni 22 kw) czy możliwe jest już ?

    To chyba zależy od standardowej długości Twoich cykli i od tego jak Twoje ciało reaguje na hormony. Ja już dwa dni przed owulacją latam do kibelka bo zaczyna się tam wszystko w środku powiększać.
    Hm.. na dwoje babka wróżyła, z tego co sobie obliczyłam to nawet gdybyś była w ciąży to mniej więcej dzisiaj/ jutro dochodziłoby do implantacji, od której zaczyna się dopiero wydzielanie hormonów "ciążowych" a do tej pory organizm zawsze się przygotowuje do ewentualnej ciąży, więc ni to na okres ni to na ciąże. Choć mogę się mylić

    a na test jeszcze za wcześnie, mógłby ktoś jakiś domowy monitoring wymyślić, co byśmy się mniej stresowały :)

    'Nie zatrzymamy się prędko, ale mądre dziewczyny bolą czasem stopy, głupie - tyłek'

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • ZAGUION Znajoma
    Postów: 30 6

    Wysłany: 9 maja 2017, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ,, mógłby ktoś jakiś domowy monitoring wymyślić, co byśmy się mniej stresowały :)[/QUOTE]


    Racja !

    Cykle mam 28 dni bardzo regularne od 4 lat .(Dziś 18 dzien szalonego cyklu)


    Wczoraj byl dzień 8 niepewności zycia mego (ogołnie w jajnikach czuje tempy ból )
    Wieczorem przez 30 sekund czułam taki ostry w prawym ,że byłam przerażona.
    Wtedy zaczełam poważnie się bać ,że może coś mi jest,wystraszyłam się bardzo.
    I uświadomiłam że chyba jednak nie wymyślam.
    Mineło
    Pod brzuchem czuje bol jak przed kilka dni przed @ i poczas.
    Ale do tego ..wczoraj
    Zacząl sie ból pod brzuchem inny niż przez te ostatnie dni .
    Wczesniej czułam go głeboko ,był tempy.
    Dziś czuję jakby taki tempy oraz taki przeszywajacy i pulsujący.
    Nie jest mi milo.
    I czuje go dziś cały dzień.



    Powodzenia dla Ciebie Letitbe w pierwszy cyklu starań .
    Zyczę Ci abyś była pewna, ze musisz iśc do ginekologa a nie psychloga.(jak ja)
    I aby niepewność trwała jak najkrócej.!

    Kazdy dzień to przetrwanie go.. oby jak najszybciej się skończył


    ZAGUBIONA/ZMIESZANA/NIENORMALNA?/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 maja 2017, 14:01

    ZAGUBIONA
  • Letitbe Autorytet
    Postów: 1108 263

    Wysłany: 9 maja 2017, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze, to poważnie. Jeżeli @ przyjdzie to może i tak się wybierz do lekarza, bo to nie wygląda dobrze

    'Nie zatrzymamy się prędko, ale mądre dziewczyny bolą czasem stopy, głupie - tyłek'

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • ZAGUION Znajoma
    Postów: 30 6

    Wysłany: 9 maja 2017, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zdaję sobie z tego sprawę :(
    Wybiorę !

    Uwirzylabym ,że coś może mi być nie odbrego,gdyby nie to ,że jeden dzien po tym zaczeło lekko pikać ..a potem tylko gorzej

    No jestm jakimś dziwnym przypadkiem. Ale każdy organizm jest inny .Na moim to ja się nie znam


    Jak już wszytsko będzie pewne i okaże się ,że pewne dwie kreski wtedy pozbieram wszytskie objawy. Usunę posty ,które zaśmiecają i napiszę jeden konkretny.

    A teraz to już się zdołowałam całkiem


    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 maja 2017, 14:26

    ZAGUBIONA
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 maja 2017, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    na razie spokojnie.
    Jesli wczesniej nie myslalas nawet o ciązy lub sie zabezpieczałaś to nawet jesli cos tam cie kłuło to nie zwracałas na to uwagi. I jeden cykl mógł byc mniej bolesny a drugi bardziej. teraz jak sie zastanawiasz nad wpadka to nawet ból ghardla jest podejrzany o ciażę :-). Oczywiście nie nabijam się ani nic. Tak jak wczesniej pisałam dokładnie analizujesz ciało i dostrezgasz więcej (niz jak jestes zalatana i myslisz o czyms innym).
    Ja tez mam cykle mniej i bardziej bolesne chociaz sa regularne. Czasami miesiaczke mam w formie 3-4 dniowego plamienia..... a czasami zalewa mnie 7 dni (zdecydowana większośc przypadków!).
    Więc spokojnie.... testy teraz nic nie dadza. Zrób w termnie @. Jeszcze 10 dni jakos dasz rade....
    ja juz siedze jak na szpilkach... dzisiaj kupie chyb atesty i zrobie jeden kontrolnie :-) powinnam poczekac do piatku ale co tam ;-)

    ZAGUION lubi tę wiadomość

  • Letitbe Autorytet
    Postów: 1108 263

    Wysłany: 9 maja 2017, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie, ZAGUION wycziluj (wiem, że trudno :) ) zajmij się czymś to do @ szybko zleci, bo się udręczysz Kobitko :*

    *Sylwia trzymam kciuki, że testy wyszły ;) bo ja się aktualnie na nie obraziłam... nic a nic mi nie chcą dziady pokazać

    'Nie zatrzymamy się prędko, ale mądre dziewczyny bolą czasem stopy, głupie - tyłek'

    thumb.png
    My Ovulation Chart
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ