X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie SIERPNIOWE TESTOWANIE 2017
Odpowiedz

SIERPNIOWE TESTOWANIE 2017

Oceń ten wątek:
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 20 lipca 2017, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajkaaa wrote:
    Hej tak mało się udzielam nie mam zbytnio czasu ale poproszę na 13 sierpnia by mnie zapisać, cykl leci zobaczymy co z tego będzie :)
    A ja czuję ze wyjdzie!!!

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lipca 2017, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolajna8919 wrote:
    Witam, jestem tu nowa Ale może któraś z Was podpowie mi kiedy mogę zacząć testować ;) pierwszy dzień miesiączki 3 lipiec przy cyklach 29-30 dniowych wg kalendarza owulacja wypadala na 17dc , natomiast robiłam testy owulacyjne od 10dc i pierwszy pozytywny test wyszedł mi juz 13 dc. Owu mogła się pospieszyć o te 3-4 dni ? Jak myślicie do której grupki testujących się zapisać?
    Dziewczyny udostępniajcie swoje wykresy, ja jestem wzrokowcem i musze widzieć żeby podpowiedzxieć. :D

  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 20 lipca 2017, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    A ja czuję ze wyjdzie!!!
    O ile będzie miało z czego wyjść o narazie to po całym dniu pracy przychodzę padnięta i nie mam ochoty na nic, już nie dziwię się mojemu że nie ma sił serduszkowac, może w weekend coś zrobimy konkretnego hehe

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • staraczka1111 Autorytet
    Postów: 1820 3237

    Wysłany: 20 lipca 2017, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lista zaktualizowana :) robi się nas coraz więcej to dobrze, :) bo będzie mnóstwo <3 w sierpniu. Życzę każdej z osobna cudownej wakacyjnej niespodzianki :)

    Flowwer cieszysz się bardzo z twego IVF :) Bo to już wkrótce :) ale kto wie cały sierpień przed Tobą :)

    f2wl3e5e75ssm4p5.png
    bHCG 7dpt - 14.7 , 9dpt-64, 13dpt-542, 20dpt-11534 <3
    25.07.2017 - transfer dwóch ⛄ ⛄
    26.08.2019 transfer dwóch 🐣🐣 7 dpt hcg 1,9 10dpt hcg 6 11dpt hcg 9,4 12dpt 14,3 hcg 15 dpt hcg 14,5 :( *
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 20 lipca 2017, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajkaaa wrote:
    O ile będzie miało z czego wyjść o narazie to po całym dniu pracy przychodzę padnięta i nie mam ochoty na nic, już nie dziwię się mojemu że nie ma sił serduszkowac, może w weekend coś zrobimy konkretnego hehe

    Ja ten ból znam aż za nadto ;)

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 20 lipca 2017, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    staraczka1111 wrote:
    Lista zaktualizowana :) robi się nas coraz więcej to dobrze, :) bo będzie mnóstwo <3 w sierpniu. Życzę każdej z osobna cudownej wakacyjnej niespodzianki :)

    Flowwer cieszysz się bardzo z twego IVF :) Bo to już wkrótce :) ale kto wie cały sierpień przed Tobą :)

    A ja wiem że nie wyjdzie teraz, bo niby czemu miało by się udać ?!
    Więc tupam nogami z radość że już święty czas na IVF, już dość czekania na cud tyle lat.

    staraczka1111 lubi tę wiadomość

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • staraczka1111 Autorytet
    Postów: 1820 3237

    Wysłany: 20 lipca 2017, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    A ja wiem że nie wyjdzie teraz, bo niby czemu miało by się udać ?!
    Więc tupam nogami z radość że już święty czas na IVF, już dość czekania na cud tyle lat.
    Masz rację :) w 2018 roku będziemy już bawić swe pociechy :) :)

    Flowwer lubi tę wiadomość

    f2wl3e5e75ssm4p5.png
    bHCG 7dpt - 14.7 , 9dpt-64, 13dpt-542, 20dpt-11534 <3
    25.07.2017 - transfer dwóch ⛄ ⛄
    26.08.2019 transfer dwóch 🐣🐣 7 dpt hcg 1,9 10dpt hcg 6 11dpt hcg 9,4 12dpt 14,3 hcg 15 dpt hcg 14,5 :( *
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lipca 2017, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja sie chcialam pochwalic (bo juz bylam zalamana), ze moge kontynuowac starania, bo na cytologii wyszedl tylko lekki stan zapalny :)
    Za wszystkie testujace trzymam juz mocno kciuki!! ;)

    staraczka1111, Lunaris lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lipca 2017, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byłam w odwiedzianach u mojej koleżanki (razem się staralyśmy) ona zaszła po pół roku od odstawienia tabletek anty, córeczka śliczna a jak wziełam ją na rączki cudowne uczucie, zaczeła karmić ją piersia i jak sobie przypomiałam jak ja karmiłam, cudowne uczucie, łezka się w oku zakręciła... Dlatego w tym cyklu co dwa dni <3 i jeśli sie nie uda zapisuję się do ginekologa!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lipca 2017, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    -Monika- wrote:
    Byłam w odwiedzianach u mojej koleżanki (razem się staralyśmy) ona zaszła po pół roku od odstawienia tabletek anty, córeczka śliczna a jak wziełam ją na rączki cudowne uczucie, zaczeła karmić ją piersia i jak sobie przypomiałam jak ja karmiłam, cudowne uczucie, łezka się w oku zakręciła... Dlatego w tym cyklu co dwa dni <3 i jeśli sie nie uda zapisuję się do ginekologa!
    Ja wlasnie mam siostre z 3miesiecznym synkiem i to uczucie jak dzidzius lapie nas za palec <3

    Flowwer lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lipca 2017, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaha wrote:
    Ja wlasnie mam siostre z 3miesiecznym synkiem i to uczucie jak dzidzius lapie nas za palec <3
    A u siostry jak to było ze staraniami?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lipca 2017, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z pierwszym dzieckiem nie bylo problemu. Przy drugim okazalo sie, ze maz ma tak slabe plemniki, ze lekarze sie dziwili, ze w ogole wczesniej sie udalo. Niby tylko im zodtalo ivf a z zaskoczenia po 3,5 roku sie udalo :) mieli przeprowadzke na glowie, nie mysleli i zaskoczylo! (Swoja droga tez mam wlasnie przeprowadzke na glowie i licze, ze podobnie u nas bedzie ;) tym bardziej, ze przy pierwszej ciazy u siostry- kupili psa i niedlugo ciaza byla, u nas to samo- pies i zaraz ciaza! :))

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lipca 2017, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaha wrote:
    Z pierwszym dzieckiem nie bylo problemu. Przy drugim okazalo sie, ze maz ma tak slabe plemniki, ze lekarze sie dziwili, ze w ogole wczesniej sie udalo. Niby tylko im zodtalo ivf a z zaskoczenia po 3,5 roku sie udalo :) mieli przeprowadzke na glowie, nie mysleli i zaskoczylo! (Swoja droga tez mam wlasnie przeprowadzke na glowie i licze, ze podobnie u nas bedzie ;) tym bardziej, ze przy pierwszej ciazy u siostry- kupili psa i niedlugo ciaza byla, u nas to samo- pies i zaraz ciaza! :))
    Kurcze po prostu trzeba czyms głowę zając,
    ale ja już nie potrafię :-/ Nie to że się jakoś nakręcam.

    O to bedzie kolejne serducho na liście :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 lipca 2017, 22:01

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lipca 2017, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    -Monika- wrote:
    Kurcze po prostu trzeba czyms głowę zając,
    ale ja już nie potrafię :-/ Nie to że się jakoś nakręcam jak wcześniej, może już się przyzwyczaiłam do tej mysliże co cykl jest okres.
    To jest najtrudniejsze. Ja ciagle powtarzalam sobie- co bedzie to bedzie, nie nastawiam sie, a jak przyszla druga faza to ciagle z tylu glowy- a moze sie udalo... moja psychika jest juz tym bardzo zmeczona..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lipca 2017, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się czasami zastanawiam po co ja się wogóle tutaj rejestrowałam, żylabym w niewiedzy kochała się z mężem kiedy byśmy mieli ochote, a tutaj zaraz się nakrecam że pewnie owulacja itp.

    Jak żyć!!!!

    Przy Michale nawet nie wiedziałam co to jest owulacja, po prostu kochaliśmy się dla przyjemności i zaciążyło, ale wpominamy te czasy... teraz niestety troche dziecko ogranicza a ja uwielbiam sie kochać w południe :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lipca 2017, 22:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Identycznie bylo u nas!!! I tez wlasnie najfajniej na spontanie w ciagu dnia, a przy dziecku ciezko (moja tez jest z 2011 roku ;))

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lipca 2017, 23:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Do środy mam urlopik, mam ogromną nadzieję że owulacja wystąpi właśnie gdzies do tego dnia. :D bo jak nie to się zarycze :P

    Od kiedy już się staracie? Ja zawsze sobie powtarzałam że 5 lat różnicy miedzy dziećmi nie więcej, ale los sam zadecydował, czeo w życiu bym sie nie spodziewała.

  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 20 lipca 2017, 23:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    staraczka1111 wrote:
    Masz rację :) w 2018 roku będziemy już bawić swe pociechy :) :)
    Innej opcji nie dopuszczam !!!!!

    staraczka1111 lubi tę wiadomość

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lipca 2017, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    -Monika- wrote:
    Do środy mam urlopik, mam ogromną nadzieję że owulacja wystąpi właśnie gdzies do tego dnia. :D bo jak nie to się zarycze :P

    Od kiedy już się staracie? Ja zawsze sobie powtarzałam że 5 lat różnicy miedzy dziećmi nie więcej, ale los sam zadecydował, czeo w życiu bym sie nie spodziewała.
    Od września 2015 się staramy, ale jakby tak zsumować ile faktycznie to nie wiem czy 6 miesięcy (w miedzy czasie duzo przerw bylo na infekcje, ciaze z poronieniem, polipy i histeroskopie itd). Teraz wrocilismy do staran w zeszlym cyklu, teoretycznie mam tylko 3 cykle na starania, bo mi sie rozregulowalo wszystko (ostatnio w 10dc mialam owu- zaraz po @). Ale mysle, ze dam sobie wiecej czasu na naturalny powrot do normalnosci. Jak sie nie uda to gdzies w pazdzierniku ide do gin po leki na regulacje :)

  • malka Autorytet
    Postów: 2366 4686

    Wysłany: 22 lipca 2017, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny! Wpiszcie mnie proszę na 25.08. termin może ulec zmianie bo nie mam jeszcze @ ale prawdopodobnie będzie to w tych okolicach :)

    5b09trd8ji0unw2g.png

    34bwflw153i9m8vo.png
‹‹ 2 3 4 5 6 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ