X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Spadek temperatury a implantacja
Odpowiedz

Spadek temperatury a implantacja

Oceń ten wątek:
  • Ona_ Koleżanka
    Postów: 82 18

    Wysłany: 26 listopada 2016, 23:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny czy któraś z was jest jeszcze w tym temacie dotyczącym spadku temperatury?
    Czy mogłybyscie zerknąć do mnie na wykres?
    Czy mam jakąś nadzieję czy to spadek w oczekiwaniu na @?
    Pozdrawiam

    👩39
    🧔‍♂️41
    👨‍👩‍👧 2017
    3.10- II
    4.10 beta 46.1
    6.10 -106.9
    9.10 -375.3
    11.10- 1085.9
    13 10- 2838.1
    16.10- 9912,7
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lutego 2017, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny zerknijcie do mnie, dzisiaj 8 dzień po owulacji spadek temperatury i dziwne uczucie w dole brzucha po prawej stronie... Co o tym myśleć?

    Bocianiątko, AleksandraW lubią tę wiadomość

  • LilyEvans Autorytet
    Postów: 727 296

    Wysłany: 18 lutego 2017, 22:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnesque widze ze sie sprawdzilo i juz 4 tydzien 4 dzien. Gratuluje :D
    Mam nadzieje ze u mnie tez sie sprawdzi, wszyscy mi pisza ze to musi byc to.

    panazuzanna, Bocianiątko, MamaKubunia lubią tę wiadomość

    Pierwsza luteina, brak okresu tydzien po odstawieniu
    PCOS
    Endometrioza
    9cs
  • rookel Nowa
    Postów: 5 2

    Wysłany: 14 maja 2017, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie w ciązowym wykresie dokładnie 8 dnia po owulacji byl spadek a pozniej nieznaczny wzrost tak jakby trzeci stopien temperatur: około 36,1-36,3 przed owulacją, około 36,7-36,8 po owulacji i własnie po ósmym dniu po owulacji temperatury około 37,0-37,1
    Teraz jestem 4 dni po owulacji i czekam na nieprzyjscie okresu. Mierze temperature i zobaczymy czy bedzie spadek jakis i czy bedzie ciaza.
    pozdrawiam!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2017, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka,mam nadzieje,ze u mnie spadek i to znaczny w 6 dpo bedzie oznaczal plusik na koniec cyklu.

  • OvuGrażyna Ekspertka
    Postów: 206 77

    Wysłany: 5 czerwca 2017, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spadek może być ale nie wielki. Max 0.3 stopnia...
    Ja w tym cyklu miałam spadek, możecie zobaczyć bo udostępniam wykres. Przed spadkiem miałam 1 dniowe plamienie :) pierwszy raz w życiu plamilam w środku cyklu. Jestem pełna nadziei .:)))))

    7v8rdqk3dbllser2.png
  • Izcia Znajoma
    Postów: 21 2

    Wysłany: 21 czerwca 2017, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny.ja mierze pierwszy raz w zyciu temp.w cyklu bo mi staranie nie wychodzi od lutego.Ale mierze temp.pod pacha.Czy to jest miarodajne pytam bo czytalam wiele opinii.Moj wykres ostatnimi dniami pokazuje jakies anomalie.

    IzaMi
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 czerwca 2017, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    temp mierzy sie w ustach albo pochwie,nie pod pacha i zawsze o stalej porze,najlepiej przed wstaniem rano

  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 26 czerwca 2017, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny co powiecie na mój wykres? Pomieszany strasznie i nie wiem co myśleć. Niby skok po owulacji, niby spadek i lekkie plamienie koloru kawy z mlekiem a właściwie śluz lekko podbarwiony tym kolorem ale temperatura jakaś niziutka, ponad linie ale niziutko

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 czerwca 2017, 14:30

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • nejsi88 Koleżanka
    Postów: 81 5

    Wysłany: 2 lipca 2017, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam.Ja teŻ ma dwudniowy spadeK do 36.1.Jestem dopiero 6 dpo.Jednak u mnie jakiś dziwny wykres.W pierwszej fazie 35.8-36.0 a zazwyczaj było to 36.2-36.3 a w drugiej fazie mam ledwo 36.3 gdzie zawsze było 36.6-36.7.Niby program zaznaczył owulacje,czułam mocną pracę lewego jajnika....Coś wątpię w tą owulacje.....

    5 tydzień ciąży:)jeszcze nie poznałam,ale się zakochałam:)
  • Dominisia883 Autorytet
    Postów: 669 910

    Wysłany: 11 lipca 2017, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny zerkniecie też na mój wykres? Staramy się jakieś 9- 10 cykli ale pierwszy cykl mierze temperaturę... Wczoraj delikatnie zaczęła spadać. Dziś lub jutro powinnam mieć @ i nie wiem czy jeszcze mogę się łudzić czy już przestać? Wiem że póki nie ma @ to nadzieja jest ale nie wiem co myśleć o tym spadku... niby nie wielki ale jednak.

    Kiepskie nasienie
    IO
    Mutacje mthfr hetero
    4 lata starań
    2018 IUI 😥
    06.2020 IVF biochemiczna 😥
    Próbujemy dalej naturalnie ♥️
    Klinika Medart Poznań 🤞🍀
  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 11 lipca 2017, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dominisia883 wrote:
    Hej dziewczyny zerkniecie też na mój wykres? Staramy się jakieś 9- 10 cykli ale pierwszy cykl mierze temperaturę... Wczoraj delikatnie zaczęła spadać. Dziś lub jutro powinnam mieć @ i nie wiem czy jeszcze mogę się łudzić czy już przestać? Wiem że póki nie ma @ to nadzieja jest ale nie wiem co myśleć o tym spadku... niby nie wielki ale jednak.
    ja bym jeszcze zatestowała jutro gdyby @ nie przyszła.Powodzenia:-)

    Dominisia883 lubi tę wiadomość

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • Koliber Przyjaciółka
    Postów: 128 46

    Wysłany: 11 lipca 2017, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dominisia883 wrote:
    Hej dziewczyny zerkniecie też na mój wykres? Staramy się jakieś 9- 10 cykli ale pierwszy cykl mierze temperaturę... Wczoraj delikatnie zaczęła spadać. Dziś lub jutro powinnam mieć @ i nie wiem czy jeszcze mogę się łudzić czy już przestać? Wiem że póki nie ma @ to nadzieja jest ale nie wiem co myśleć o tym spadku... niby nie wielki ale jednak.

    U mnie taki spadek pod koniec cyklu zawsze zwiastuje @. Ale każda z nas jest inna, więc może się udało :) Ja bym poczekała jeszcze jakieś 2 dni, szkoda nerwów i testów ;)

    14 tc <3
  • Zuuziia Autorytet
    Postów: 389 398

    Wysłany: 23 lipca 2017, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny zerknijcie na mój wykres. Można liczyć że to już ten czas?
    075e3532ec9f7b63bdd39e39990833c5.png

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 lipca 2017, 21:19

    oar89jcgknh04rvx.png
    25.07.2018 🦊

  • Dominisia883 Autorytet
    Postów: 669 910

    Wysłany: 31 lipca 2017, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tamten cykl zakończył się @ niestety... w tym cyklu znowu mam spadek temperatury w 9dpo i miałam tego dnia też biegunkę... pewnie to przypadek no ale nadzieja jest... dziś pojawił się śluz kremowy lekko rozciągliwy. Czekam i obserwuje jak sytuacja się rozwija.

    Kiepskie nasienie
    IO
    Mutacje mthfr hetero
    4 lata starań
    2018 IUI 😥
    06.2020 IVF biochemiczna 😥
    Próbujemy dalej naturalnie ♥️
    Klinika Medart Poznań 🤞🍀
  • milkaa6 Debiutantka
    Postów: 7 0

    Wysłany: 8 sierpnia 2017, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    z ta temperatura jest roznie, nie mozecie sie tak bardzo w nia zaglebiac bo stres nie jest wskazany. Ja mierzylam pod pachą, mniej wiecej o 9 rano +/- 30 min. i 4 dni po owulacji temp spadla z 36.6 na 36.1 pozniej wzrosla na 36.7 i tak sie dluzszy czas utrzymywala..w rezultacie jestem w 9 miesiacu ciazy :) dodam ze udalo sie za drugim razem starań. Powodzenia!

  • Roza86 Ekspertka
    Postów: 231 160

    Wysłany: 8 listopada 2017, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jej! Miałam spadek temperatury! Wkurzyłam się z rana, bo pomyślałam, że znów coś nie zadziałało, że hormony słabo pracują albo jeszcze coś innego! A tutaj takie informacje słyszę! Dziewczyny mam ogromną nadzieję, że to jest to!!!!
    A jeszcze dodam, że byłam dziś u ginekologa i powiedział, że ciałko żółte ładnie wygląda! Nadzieja!

    3jgxikgnd94s7ub1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 listopada 2017, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny! To moj pierwszy cykl, gdy mierze temperature, tak naprawde to zaczelam dopiero w fazie lutealnej. Ogolnie moja temperatura jest dosc niska,36 to u mnie norma, czasem spada nawet nizej, a gdy jest 36,2 to juz duzo. Od kilku dni temperakilkujest na poziomie od 36,85 do 37, jestem w 29 dc,spodziewana @ w sobote. Dzis temp. Spadla o 2 kreski do 36,8 w porownaniu z wczoraj. czy to duzy spadek? Czy bie powinnam juz miec nadziei?

  • JuicyB Autorytet
    Postów: 1160 1541

    Wysłany: 15 listopada 2017, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z temperaturą przez okresem bywa różnie. Ja sprawdzałam temperaturę głównie po to, aby upewnić się co do owulacji. Ten spadek jest nieduży i moim zdaniem o niczym nie świadczy. Poczekaj spokojnie do soboty i zatestuj rano. Trzymam kciuki :)

    Właśnie sobie sprawdziłam jak było u mnie ostatnim razem, piątek 36,8, sobota 36,6, niedziela 36,6 a test w niedzielę pozytywny.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 listopada 2017, 15:58


    age.png
  • Aga27 Przyjaciółka
    Postów: 64 32

    Wysłany: 27 listopada 2017, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy spadek temperatury w 7 dpo może oznaczać zagnieżdżenie? a43bbadf00411555ef52762ff0d54839.png

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 listopada 2017, 16:31

    Mamba91 lubi tę wiadomość

1 2 3 4
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ