X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Spadek temperatury - implantacja?
Odpowiedz

Spadek temperatury - implantacja?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • kargulowa Znajoma
    Postów: 28 1

    Wysłany: 17 maja 2016, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny dosc glupie pytanie - spadek temperatury oznacza ze juz po implantacji czy w trakcie czy co? :)
    Nigdzie nie moge tego znalezc :(

  • Tamalka Koleżanka
    Postów: 41 1

    Wysłany: 22 lutego 2017, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podbijam :P

    07.2015 - początek starań
    2017 - kiepska morfologia, ruchliwość, żywotność
    07.2017 - HSG (ok), fragmentacja DNA 36%
    03.2018 - laparoskopia: lewy jajowód niedrożny
  • KateHawke Autorytet
    Postów: 5327 7216

    Wysłany: 22 lutego 2017, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z tego co wiem, oznacza to zagnieżdżanie. Nie jestem tylko pewna czy późniejszy wzrost tempki oznacza koniec zagnieżdżania czy też przy spadku zaczęło się i zarodek wżera się w ściankę już później niezależnie.

    08.05.2020 - II na teście 💕
    f2wl2n0auw5gzezn.png
    9f7jtv73nku3ge5t.png
    27 Styczeń 2018 - 18cs - ET
  • Zuza_22 Autorytet
    Postów: 904 234

    Wysłany: 26 lutego 2017, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z tego co się orientuje spadek może oznaczać moment zagnieżdżenia, ktore właśnie nastąpiło. Spadek powinien byc 1-jednodniowy, ale na ciazowych wykresach widzialam spadki 2-3 dniowe.

    fbiittx.png
    nlimnm2.png
  • Natalek Przyjaciółka
    Postów: 122 35

    Wysłany: 19 marca 2017, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A miałyście kiedyś spadek a ciąży brak? U mnie pierwszy raz zdarzył się spadek 6dni po ale brzuch powoli zaczyna boleć jak na @ wiec się nie nakręcam. Zresztą po takim czasie dziwię się sobie ze jeszcze się dziwię jak widze okres. Chyba się zdziwie jak będę w ciąży:)

  • Paulinucha87 Ekspertka
    Postów: 445 99

    Wysłany: 19 marca 2017, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja osobiście widziałam wiele wykresów gdzie był książkowy spadek 6-8 dpo i piękne odbicie,a ciąży z tego nie było.Nic nie jest tu regułą niestety.Czasem i zagnieżdzenie oznacza duzy skok,ale naprawdę tyle dziwnych i nie wytłumaczalnych wykresów tu widziałam,że juz we wszystko uwierzę :D Oczywiście życzę,żeby ten spadek oznaczał tylko jedno :)

  • Natalek Przyjaciółka
    Postów: 122 35

    Wysłany: 19 marca 2017, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje Paulinucha :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lutego 2018, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej - podbijam bo mam problem.
    U mnie wystąpił ładny skok- znaczny o 0,6, ale dziś 4 dpo mam spadek o 0,3... oczywiście nie doszło do bazowej..
    owulacja 16 Dc (cykle 28, ale skrócona faza lut / nie trwa 14 dni) potwierdzona monit kilkudniowym + testy LH i objawy.
    Martwi mnie ten spadek :(

    Testuje w piątek albo polecę na krew ...

  • Blue Jane Koleżanka
    Postów: 82 10

    Wysłany: 28 lutego 2018, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam spadek w 6dpo do linii podstawowej, potem wzrost i już się oczywiście nakręciłam a tu normalnie okres przyszedł. Sądzę że takie spadki się zdarzają i z ciążą nie ma to nic wspólnego, najwyżej może być przypadkowa zbieżność...

    201811152844.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ