X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Starające się z rocznika 90'
Odpowiedz

Starające się z rocznika 90'

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lutego 2017, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milkenss przykro mi :(
    Ale powodzenia w nowym cyklu, w końcu musi się udać :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 lutego 2017, 11:46

  • Zuza_22 Autorytet
    Postów: 904 234

    Wysłany: 26 lutego 2017, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Generalnie szyjka po owu powinna sie zamknąć, przy ciazy juz tak zostaję, a przy @ delikatnie sie otworzy. U mnie otwarcie bardzo łatwo wyczuć i dosłownie 1 dzien po ovu sie zamyka nie da sie tego nie zauważyć:) czy przeszkadza hmm raczej ta otwarta czasem sprawi dyskomfort bo kazda "interwencja" przy szyjce sprawia bol dlatego pobieranie cytologi czy badanie w późnej ciąży czasem boli

    fbiittx.png
    nlimnm2.png
  • Zuza_22 Autorytet
    Postów: 904 234

    Wysłany: 26 lutego 2017, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milkenss wrote:
    No u mnie dziś @.

    Ahhh :( przykro mi :( a tak trzymalam kciuki

    Dziewczyny badalyscie sobie progesteron w 7dpo? Ja zamierzam jutro do będzie 8dpo podomno dobry wynik swiadczacy o owu i dobrej jakosci jajeczka to od ok 18?
    Zna sie może któraś z was na wykresach temp? Bo u mnie jskies cuda-wianki sie chyba wyprawiają

    fbiittx.png
    nlimnm2.png
  • Zuza_22 Autorytet
    Postów: 904 234

    Wysłany: 26 lutego 2017, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    w_nika wrote:
    Przepraszam Was bardzo :*

    Nie wiem jak to się stało :D

    Niby wzrosła mi ta beta a ja ciągle myślę i czytam jak to jest jak np ciąża obumarła jak to jest z hcg.
    Wiem że lekarz powiedział coś innego ale wiecie...

    Byle do środy wtedy mam wizytę u mojego gina, oby wszystko było w porządku :)
    Daj znac po wizycie:) i niczym sie nie martw tylko wózki ogladaj :D

    w_nika, bejb lubią tę wiadomość

    fbiittx.png
    nlimnm2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lutego 2017, 16:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuza_22 no spadek wyraźny, a może to wina termometru?

  • Zuza_22 Autorytet
    Postów: 904 234

    Wysłany: 26 lutego 2017, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KaMiszka wrote:
    Zuza_22 no spadek wyraźny, a może to wina termometru?

    Jeżeli nawet miałoby być to, to chyba spadek tylko 1- dniowy powinien byc, a u mnie juz dwa..:( termometr mam typowo owulacyjny -fakt wstaje w nocy do małego, ale te dwie ostatnie noce właśnie wyjatkop spokojne były juz sama nie wiem czy po ovu jest sens mierzyc

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 lutego 2017, 17:49

    fbiittx.png
    nlimnm2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lutego 2017, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oby to była tylko dwudniowa anomalia, i nie miała większego znaczenia, zobaczymy co jutro Ci wyjdzie, oby tylko tempka. pięła się ku górze.

  • Zuza_22 Autorytet
    Postów: 904 234

    Wysłany: 26 lutego 2017, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KaMiszka wrote:
    Oby to była tylko dwudniowa anomalia, i nie miała większego znaczenia, zobaczymy co jutro Ci wyjdzie, oby tylko tempka. pięła się ku górze.
    Ah mam nadzieję:( jutro może zdążę zrobić progesteron to może by coś wyjaśniło

    fbiittx.png
    nlimnm2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lutego 2017, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobrze by było może coś by wyjaśniło

  • ibishka Autorytet
    Postów: 2498 4015

    Wysłany: 26 lutego 2017, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daj znać ile tego progesteronu Będziesz mieć bo jestem ciekawa jak to z tym jest :-)
    Ja wiem tylko tyle że im niższy tym mniejsze prawdopodobienstwo zagniezdzenia i że często plamienia są przed okresem jak jest niedobór (niestety mam) :-(

    A poradzcie mi bo już nie wiem co myśleć.. 12 dc na usg był pęcherzyk ok 2.5 cm i gin mówił że będzie owu. Wtedy straaasznie klulo mnie w okolicy lewego jajnika. W 13 dc ból zelzal.. Myślałam że to już będzie po wszystkim. A dziś w 14 dc znowu mnie pobolewa brzuch i to dość mocno. Czasem z prawej strony ale głównie w dole i po lewej.. Możliwe żeby tak duży pęcherzyk jeszcze dotrwal te 2 dni i dziś była owu? Temp niestety nie mierze.. Testów owu nie robię bo jeszcze nigdy ale to przenigdy mi nie wyszedł nawet cień drugiej kreski :-( i już sama nie wiem co myśleć. Ten dzisiejszy ból to pozostałość po owu? Czy jej trwanie? Macie tak??
    A i jeszcze zapomniałam że dziś doszedł silny ból piersi..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 lutego 2017, 21:22

    qdkkjw4zawimnwp4.png
    klz9ej285vh7zkgy.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lutego 2017, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ibishka a może to 2 owulacja? Lekarz mówił coś o drugim pęcherzyku?

  • ibishka Autorytet
    Postów: 2498 4015

    Wysłany: 26 lutego 2017, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niee, tylko że jeden jest . A to nie jest tak że jedna jak jest to już kolejnych nie ma?

    qdkkjw4zawimnwp4.png
    klz9ej285vh7zkgy.png
  • Zuza_22 Autorytet
    Postów: 904 234

    Wysłany: 26 lutego 2017, 23:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ibishka wrote:
    Niee, tylko że jeden jest . A to nie jest tak że jedna jak jest to już kolejnych nie ma?

    Podobno mogą być dwie, ale raczej w odstępie kilku godzin ( dwa dni sa mslo prawdopodobne, bo ciałko żółte blokuje kolejne owulacje). A testy hmmm u mnie sie bardzo sprawdzaja, a jesteś pewna, że dobrze je robisz? Ja kiedyś robilam źle i też mi nic nie wychodzilo. Teraz robię zawsze ok. 12( a kiedys robilam w porannych godzinach). Co do bóli mnie generalnie caly czas cis ćmi po ovu czasem bardziej czasem mniej, ale sądząc po piersiach mysle, że owu jednak mialas:)

    fbiittx.png
    nlimnm2.png
  • Zuza_22 Autorytet
    Postów: 904 234

    Wysłany: 27 lutego 2017, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Udało mi się zrobić badanie wynik ok. 17 :) a temp taka sobie nestety:)

    Ale humor mi wrócił:D jak tam u was z nastrojem? We wroclawiu wiosna albo raczej lato 16 stopni i słońce, ba nawet ptaszki śpiewają:D

    Adele27 lubi tę wiadomość

    fbiittx.png
    nlimnm2.png
  • ibishka Autorytet
    Postów: 2498 4015

    Wysłany: 27 lutego 2017, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To dawaj znać ile wyszło Ci tego progesteronu :-)
    Tak? O ale wam fajnie.. Na poludniu też już lepsze temperatury 8stopni ale śniegu tyle że to chyba do maja nie zejdzie :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 lutego 2017, 20:02

    qdkkjw4zawimnwp4.png
    klz9ej285vh7zkgy.png
  • Zuza_22 Autorytet
    Postów: 904 234

    Wysłany: 27 lutego 2017, 16:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Progesteron 11,8ng eh juz sama nie wiem to mało chyba gdzieś tu się watki przewijały o conajmniej 15, a najlepiej koło 20 :(

    fbiittx.png
    nlimnm2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lutego 2017, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Faktycznie troszkę niski ten progesteron. Moim zdaniem powinien być trochę wyższy. A nie masz w planie może wizyty u ginekologa? On by napewno coś pomógł. Ewentualnie by przepisał luteine czy duphaston.
    A ja mam dziś mega ciężki dzień. Już nie mogę doczekać się weekendu. Choć pogoda w szczecińskim piękna 0 śniegu +10C powinna nastrajac pozytywnie, ale na mnie to chyba nie działa. Jeszcze robię te testy owulacyjne jak głupia i ciągle nic, i to też chyba mnie tak nastraja.

  • Zuza_22 Autorytet
    Postów: 904 234

    Wysłany: 27 lutego 2017, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli w tym miesiącu sie nie uda to chyba pojde na kontrole:) oszalec idzie na forach gdzie odpowiadają lekarze niby wynik ok, a tu na naszych watkach to dramat, jest teoria że dla kazdego inna wartość jest odpowiednia- zwariowac idzie

    Na mnie pogoda dzis działała do odebrania wyniku :P Wiec rozumiem twoj zawód testami, a zazwyczaj w ktorym dniu powinnas miec owu?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 lutego 2017, 18:05

    fbiittx.png
    nlimnm2.png
  • ibishka Autorytet
    Postów: 2498 4015

    Wysłany: 27 lutego 2017, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KaMiszka a wyszedł Ci kiedykolwiek dodatni test owulacyjny? Bo mi nie. Robiłam ę różnych terminach, - przeważnie tych pewnych i dupa blada a nie dwie kreski :-/

    Mnie strasznie boli podbrzusze plus w pewnym momencie zakluly mnie obydwa jajniki. Mam nadzieję że to nie jakieś powikłanie po hsg bo na owu to już faktycznie późno.

    A ten progesteron trochę niski :-( musisz iść do gin i zapisze Ci pewnie duphaston w drugiej fazie cyklu.. A masz przed @ plamienia??

    qdkkjw4zawimnwp4.png
    klz9ej285vh7zkgy.png
  • Zuza_22 Autorytet
    Postów: 904 234

    Wysłany: 27 lutego 2017, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ibishka z tymi kłuciami to chyba tak jest, że ich jest więcej jak sie w swoje ciało wsłuchujemy :) A to jest tak, że teraz po zabiegu są większe szanse na fasolkę?

    Ciekawi mnie jedno czytałam kilka artykułów twierdzących, że dla każdej kobiety poziom jest inny tzn. że dla jednych 12 to dużo dla innych mało. W pierwszej ciąży nie miałam żadnych problemów, plamień nigdy w życiu nie miałam - faza lutealna zawsze 12 dni. Boje się, że mnie lekarz wyśmieje..
    Jeszcze wyczytałam, żeby zrobić badanie 3 dni pod rzad może tą teorią sie pokieruję

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 lutego 2017, 21:30

    fbiittx.png
    nlimnm2.png
‹‹ 3 4 5 6 7 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ