X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Starające się z rocznika 90'
Odpowiedz

Starające się z rocznika 90'

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lutego 2017, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja owulke zazwyczaj mam w 12dniu czyli wypada jutro, no ale zobaczymy co test wskaże. Jest to mój pierwszy cykl z testami więc nie wiem czy w ogóle mi coś pokażą, narazie próbuje. W każdym razie jak nie testy to powinnam czuć to fizycznie tzn. zazwyczaj kluja mnie jajniki no ale zobaczymy jak to będzie w tym cyklu.

    Zuza_22 lubi tę wiadomość

  • ibishka Autorytet
    Postów: 2498 4015

    Wysłany: 28 lutego 2017, 07:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuza_22 teoretycznie 3 cykle po hsg są kluczowe, potem jajowod może znowu tracić droznosc, a tu jest teraz świeżo uratowana ścieżka :-)

    Hmm może faktycznie ten poziom jest dla Ciebie odpowiedni.. Ale pogadaj otwarcie ze swoim gin-na pewno Cie nie wyśmieje, a jeśli tak to znak że czas zmienić gin :-)

    Zuza_22 lubi tę wiadomość

    qdkkjw4zawimnwp4.png
    klz9ej285vh7zkgy.png
  • Zuza_22 Autorytet
    Postów: 904 234

    Wysłany: 28 lutego 2017, 07:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamiszka mi sprawdzalo sie robienie tak koło 12 wtedy ładnie wychodzily, a czasem tez tego samego dnia o 18 robilam:) pewnie dziś ci wyjdzie- pracowity czas przed Tobą:D

    KaMiszka lubi tę wiadomość

    fbiittx.png
    nlimnm2.png
  • Zuza_22 Autorytet
    Postów: 904 234

    Wysłany: 28 lutego 2017, 07:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ibishka to mocno trzymamy kciuk :) teraz juz musi sie udac, myślę że te klucia to dobry znak, że wszystko pracuje :D i że lada wszystkie tu bedziemy narzekać na ciążowe objawy:D

    fbiittx.png
    nlimnm2.png
  • ibishka Autorytet
    Postów: 2498 4015

    Wysłany: 28 lutego 2017, 08:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oby! Tego nam bardzo życzę - zajścia w 1 momencie żeby żadna nie została sama:-)

    KaMiszka lubi tę wiadomość

    qdkkjw4zawimnwp4.png
    klz9ej285vh7zkgy.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lutego 2017, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja zazwyczaj testy robię około 17, a dziś dopiero będę mogła ok 20, bo dziś mam dzień pełen misji.
    Licze dziewczyny ze wiosna będzie dla nas łaskawa, i pełna zielonych kropek :)

  • ibishka Autorytet
    Postów: 2498 4015

    Wysłany: 28 lutego 2017, 16:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zawsze robiłam koło 18 i nigdy nic nie wyszło..
    Ale za to świetnie sprawdza mi się teoria z pryszczami na brodzie po stronie jajnika z którego jest ovu :-D słyszalyscie o tym?! :-D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 lutego 2017, 16:19

    Zuza_22 lubi tę wiadomość

    qdkkjw4zawimnwp4.png
    klz9ej285vh7zkgy.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lutego 2017, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny ! Jestem tutaj nowa,ale już jakiś czas temu miałam na myśli,aby się zarejestrować tutaj, może wspomożecie mnie jakimiś radami,własnymi doświadczeniami...
    Otóż już ponad rok staramy się z męzem o naszego,wspaniałego,małego,wymarzonego "bąbelka" ale jakoś nie wychodzi.... Mam niedoczynność tarczyczy jednak wszystko jest wyrównane moje TSH wynosi 1,10, prolaktyna 20,7 na co zaczęłam przyjmować tabletki bez recepty Castagnus, które mają wyrównać poziom prolaktyny, która według lekarza jest nieznacząco podwyższona. Jutro przypada dzień mojej miesiączki i oczywiście w głębi duszy pragnę,aby jej nie było,żeby się okazało że w koncu nam się udało,ale mam przeczucie że będzie jak zawsze.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lutego 2017, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ibishka tej teorii nie słyszałam. Ale kto wie może jest prawdziwa mnie dzisiaj na brodzie z lewej strony 'wysadzilo' czyli jest nadzieja, bo test owu znowu negatyw.

    Hej Sylwiaen, myślę że wsparcie tu znajdziesz napewno :) a ta podwyższona prolaktyne to od niedawna czy już od dłuższego czasu? A co do @ jakieś przeczucia? 3mam kciuki by się nie zjawiła :)

  • Zuza_22 Autorytet
    Postów: 904 234

    Wysłany: 28 lutego 2017, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ibishka wrote:
    Ja zawsze robiłam koło 18 i nigdy nic nie wyszło..
    Ale za to świetnie sprawdza mi się teoria z pryszczami na brodzie po stronie jajnika z którego jest ovu :-D słyszalyscie o tym?! :-D

    Haha genialna teoria, ale nie słyszałam :D Mnie na szczęście po ciąży hormony sie uspokoił i odpukać w końcu moja buzia nie przypomina nastolatki w okresie dojrzewania :D u mnie z owulacyjnych objawow to libido do sufitu - moj m. przypomina Brada Pita wtedy :D

    fbiittx.png
    nlimnm2.png
  • Zuza_22 Autorytet
    Postów: 904 234

    Wysłany: 28 lutego 2017, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia fajnie, że do nas dolaczylas :) na poziomach hormonów niestety sie nie znam :( czekamy na dobre wieści od Ciebie bedziesz jutro testowac:)?

    Trzymam mocno kciuki obys rozpoczęła tu u nas brzuszkowy wysyp :)

    fbiittx.png
    nlimnm2.png
  • ibishka Autorytet
    Postów: 2498 4015

    Wysłany: 1 marca 2017, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuza_22 wrote:
    Haha genialna teoria, ale nie słyszałam :D Mnie na szczęście po ciąży hormony sie uspokoił i odpukać w końcu moja buzia nie przypomina nastolatki w okresie dojrzewania :D u mnie z owulacyjnych objawow to libido do sufitu - moj m. przypomina Brada Pita wtedy :D


    Dobre :-)
    Jak to mówią kobieta chcąca zajsc w ciążę zmienia się w prokreacyjna bestie:-D mój też się nieraz pyta kiedy mi się w końcu dni płodne kończą :-D


    Sylwiaen dawaj znać czy się udało - trzymam kciuki! Musi się nam w końcu udać - nam się też należy prawo do bezkarnego przytycia i pokrycia się rozstepami:-D

    qdkkjw4zawimnwp4.png
    klz9ej285vh7zkgy.png
  • Zuza_22 Autorytet
    Postów: 904 234

    Wysłany: 1 marca 2017, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ibisha dokładnie, a pozniej zrzędzi, że po płodnych prosić sie musi, i że to czysty wyzysk :P

    fbiittx.png
    nlimnm2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 marca 2017, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ibishka pięknie powiedziane :) a mój mąż z kolei to każdego dnia ma ochotę na <3 a teraz kiedy się staramy to już w ogóle, najlepiej dzień w dzień i po kilka razy :P

  • bejb Autorytet
    Postów: 463 102

    Wysłany: 1 marca 2017, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej, ja rownież rocznik 90.
    staramy sie od czerwca 2016, na poczatku było cieżko rozkręcić, problemy z owulacja i podwyższona prolaktyna.
    od listopada włączone leki na hiperprolaktynemię, teraz czekamy na testowanie około 9 marca :)
    pozdrawiam dziewczyny i zycze Wam powodzenia.

    Zuza_22 lubi tę wiadomość

    syy2h371nd1ygvmg.png

    Jaś- urodzony sn - 06.07.18. g 20:20. 3800g, 58cm, 10pkt.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 marca 2017, 22:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Bejb :) a wyniki po lekach już w normie?
    9 już niedługo, 3mam kciuki za II kreski na teście :) powodzenia.

  • bejb Autorytet
    Postów: 463 102

    Wysłany: 2 marca 2017, 07:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej,
    po lekach o niebo lepiej- mam w końcu owulacje i w miarę regularne cykle :)
    oby do 09.03.:)

    syy2h371nd1ygvmg.png

    Jaś- urodzony sn - 06.07.18. g 20:20. 3800g, 58cm, 10pkt.
  • Zuza_22 Autorytet
    Postów: 904 234

    Wysłany: 2 marca 2017, 07:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bejb trzymamy mocno kciuki :) wszystkie kończymy w tym roku 27 lat, a podobno 7 jest szczęśliwa :D

    A u mnie coraz większy stres i coraz mniej nadziei wszystkie objawy @:( ja sie nie nadaje do takich starań :D za grosz we mnie pokory i cierpliwosci :/

    fbiittx.png
    nlimnm2.png
  • Zuza_22 Autorytet
    Postów: 904 234

    Wysłany: 2 marca 2017, 07:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bejbi szybko zorientowalas się, że masz problemy z hormonami?

    fbiittx.png
    nlimnm2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 marca 2017, 07:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No oby była ta 7 szczęśliwa :)
    Bo Ty Zuza już jutro testujesz, z niecierpliwością czekam na jutro.
    No ale nie ma co się oszukiwać jak człowiek się stara to wszędzie się doszukuje najmniejszych objawów. I potem czeka się z nadzieją na dzień testowy

‹‹ 4 5 6 7 8 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ