X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Szyjka macicy, nisko, długa?
Odpowiedz

Szyjka macicy, nisko, długa?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • summersun Przyjaciółka
    Postów: 69 84

    Wysłany: 13 lutego 2017, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nurtuje mnie sprawa szyjki. Jeśli ledwo dosiegam palcem ujścia szyjki to oznacza, że jest wysoko? Moja jest długa, ledwo dosiegam palcem, ale odczuwam, że jest nisko. To możliwe? I kolejne pytanie, czy mi za pomylić otwartość szyjki z nadzerka?

    B-hcg 9 dpo = 24,6 <3 11 dpo = 78,0 <3 13 dpo = 196,0 <3 <3 48 dpo = 36349,7 !!! <3 <3 <3
    7u22hgqsxf3v4gg4.png
  • summersun Przyjaciółka
    Postów: 69 84

    Wysłany: 13 lutego 2017, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy można*

    B-hcg 9 dpo = 24,6 <3 11 dpo = 78,0 <3 13 dpo = 196,0 <3 <3 48 dpo = 36349,7 !!! <3 <3 <3
    7u22hgqsxf3v4gg4.png
  • bertha Autorytet
    Postów: 1630 1052

    Wysłany: 14 lutego 2017, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jesli ledwo dosięgasz palcem, to oznacza że jest wysoko.
    Twoje drugie zdanie jest dla mnie zaprzeczeniem, bo jesli ledwo dosięgasz, to skad wiesz ze jest długa? I jesli ledwo dosięgasz, to nie moze byc nisko, bo jesli bylaby nisko, to bys z łatwością dosięgała.

    Z otwartoscią szyjki i nadzerką to nie wiem...

    https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
    Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
    Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
  • LilyEvans Autorytet
    Postów: 727 296

    Wysłany: 15 lutego 2017, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja chyba rozuiem bo sama mam teraz taki problem.
    Szyjka ma swoe ujscie na tyle wysoko ze nie moge jej dokladnie zbadac, nie wiem czy jest otwarta itp ale czuje ja na calej dlugosci na sciance, jeszcze nigdy jej tak nie czulam.
    Summersun jak to sie u Ciebie skonczylo?

    Pierwsza luteina, brak okresu tydzien po odstawieniu
    PCOS
    Endometrioza
    9cs
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ