X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Szyjka macicy? Otwarta/zamknięta?
Odpowiedz

Szyjka macicy? Otwarta/zamknięta?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Miki5 Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 19 maja 2017, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć :)

    Nie wiem, czy piszę w odpowiednim dziale, ale mam pytanie. Otóż okres spóźnia mi się tydzień, mogłam zajść w ciążę, jednak nie jest to najodpowiedniejszy moment, dlatego się stresuję.

    Szukając porady w Internecie, natknęłam się na tę stronę oraz artykuły i wątki, dotyczące zmian szyjki macicy w ciąży. Zaczęłam samodzielne badanie. Wydaje mi się, że wejście jest nieco otwarte. Jak to poznać i co to oznacza? Czytałam, że jeśli jest otwarte to ciąża nie jest możliwa, bo wtedy wejście zawsze się zasklepia.

    Z góry dziękuję za odpowiedzi.

  • Zośkaaa Autorytet
    Postów: 1245 719

    Wysłany: 20 maja 2017, 08:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wykonaj test ciążowy ponownie jeśli wcześniej był negatywny i wszystko będzie jasne. Na swoim przykładzie wiem, ze szyjka niewiele może podpowiedzieć w kwestii ciąży.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 maja 2017, 07:59

    oar8ikgnjlcssob7.png
    qdkk2n0arn45g84d.png
    Aniołek <3 [*] 17.09.2016 9tc
    Aniołek <3 [*] 02.2018 5/6tc
    01.12.2018 - Nasz Wielki Cud Czarek ❤

    Starania o drugie bobo od 10.2019
  • Miki5 Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 20 maja 2017, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W tym miesiącu miałam trochę stresów i długą podróż autokarem w dwie strony (13 godzin). Wydaje mi się, że w dniu potencjalnej owulacji nie mogło dojść do zapłodnienia, jednak po tym terminie, a owulacja ze względu na stres mogła się przesunąć, doszło do ryzykownego zbliżenia :(

    Dzisiaj zrobię test, jednak nie ukrywam, że się straaasznie stresuję. Czy to też może opóźnić okres w fazie lutealnej?

  • Miki5 Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 20 maja 2017, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, to znowu ja :) Zrobiłam test rano, wyszedł negatywny. Według producenta skuteczność tego testu to 99%. Miesiączki jednak wciąż nie mam. Jutro rano zrobię jeszcze jeden test dla pewności, ale chciałabym spytać, czy testy mogą się kiedykolwiek mylić? Czy mogę się już uspokoić i czekać na @? dodam, że spóźnia mi się około tydzień :(

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ