X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie szyjka macicy po owulacji
Odpowiedz

szyjka macicy po owulacji

Oceń ten wątek:
  • Kaśka13 Koleżanka
    Postów: 90 12

    Wysłany: 12 grudnia 2014, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niestety szyjka po owulacji ma taki sam stan jak przed zblizajacą się @, ale powinna być rozpulchniona zamknięta i wysoko, ale przed okresem też tak często jest schodzi i otwiera się jak jest miesiączka, najlpeiej zaczekać do spodziewanej @ i testować. po badaniu szyjki to nawet ginekolog nie ma pewności.

    02.2010 - synuś <3
    09.2013 - Aniołek 8 tc
    06.2014 - Aniołek 14 tc
  • mkl Autorytet
    Postów: 1554 869

    Wysłany: 16 maja 2015, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś wypada mi miesiączka, szyjka jest wysoko, twarda, czy zamknięta?? nie wiem bo ledwo ją dosięgam, na pewno wszystko tam w środku jest rozpulchnione, i jest tak jakby ciasno, jestem 12dpo, testy jak na razie ujemne, kremowy śluz jest więc jest mała nadzieja:)

    Czekamy na Ciebie Marysia:)
    f2w3rjjge8qi32en.png

  • Już raz rodziłam Debiutantka
    Postów: 10 1

    Wysłany: 27 lipca 2015, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam,
    Chciałam zapytac Was bo juz sama nie wiem, od tygodnia boli mnie prawe udo dodam że zawsze boli mnie przed okresem, piersi mam wrazliwe szyjke nisko twarda niby zamknieta ale nie wiem do konca bo gdy sprawdzam to czuje lekka dziurke dodam że już jedno dziecko rodziłam.
    Patrząc na mój wykres powiedzcie mi jakie mam szanse na kolejna dzidzie którą tak bardzo chce.
    68230a9102995153744825274c8bc708.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 sierpnia 2015, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Już raz rodziłam wrote:
    Witam,
    Chciałam zapytac Was bo juz sama nie wiem, od tygodnia boli mnie prawe udo dodam że zawsze boli mnie przed okresem, piersi mam wrazliwe szyjke nisko twarda niby zamknieta ale nie wiem do konca bo gdy sprawdzam to czuje lekka dziurke dodam że już jedno dziecko rodziłam.
    Patrząc na mój wykres powiedzcie mi jakie mam szanse na kolejna dzidzie którą tak bardzo chce.
    68230a9102995153744825274c8bc708.png

    przepraszam za offtop
    ale ile sexu !!!
    jak ja bym tak chciała............

    Wojcinka, Ish lubią tę wiadomość

  • Gokalinka Debiutantka
    Postów: 6 7

    Wysłany: 14 listopada 2015, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podzielę się swoim doświadczeniem. Bardzo długo staraliśmy się o dziecko, szyjkę badałam w każdym cyklu i w cyklu, w którym zaszłam w ciążę szyjka w zasadzie tuż po zapłodnieniu była jakby większa niż zawsze, jej trzon był dużo szerszy. Szyjka natomiast była jakby bardziej otwarta niż zwykle i bardziej miękka, no i jakby niżej niż zawsze.
    Natomiast w cyklach, w których nie udało mi się zajść w ciążę tuż po owulacji była ściśnięta, twarda i dużo mniejsza oraz wysoko, otwierała i robiła bardziej miękka tuż przed okresem.

    Nitka, Inessa82, russty, Lillyofthevalley lubią tę wiadomość

  • onka27 Nowa
    Postów: 2 1

    Wysłany: 17 listopada 2015, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam staramy się dopiero drugi cykl, ale właśnie przeczytałam post poprzedniczki dotyczący szyjki.... jestem w 20dniu cyklu i własnie moja szyjka jest tak jakby bardziej otwarta niż zwykle. Oby sie udało :) mamy juz synka, który ma 4 latka i udało mi się z nim zajsc w ciąże w drugim cyklu.

  • ilona29 Ekspertka
    Postów: 162 206

    Wysłany: 25 listopada 2015, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    onka27 wrote:
    Witam staramy się dopiero drugi cykl, ale właśnie przeczytałam post poprzedniczki dotyczący szyjki.... jestem w 20dniu cyklu i własnie moja szyjka jest tak jakby bardziej otwarta niż zwykle. Oby sie udało :) mamy juz synka, który ma 4 latka i udało mi się z nim zajsc w ciąże w drugim cyklu.


    otwarta szyjka bardziej oznacza owulacje niz ciaze ;)
    po owulacji szyjka sie zamyka i jesli jestes w ciazy taka zostaje
    powodzenia :)

    Sylwia87 lubi tę wiadomość

    74700tc7xapwpc4i.png
  • missy83 Autorytet
    Postów: 573 542

    Wysłany: 27 listopada 2015, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej

    A co myślicie o bólu w szyjce macicy?

    Tak mam ostatnio,jestem po owulacji, dopochwowo zastosowałam luteine 50 wczoraj i przedwczoraj, ból zrobił mi się mega ... i szyjka macicy boli. Dziś z rana pominęłam dawkę,bo pomyślałam że przez tabletki. Niby zmniejszył się ból...ale teraz pod wieczór narasta, bez zastosowanej luteiny.

    Co taki ból tak ok 5 dni po owulacji może oznaczać? Dziękuję

    synek 6 lat <3 2010 r. [ 2011-[*],marzec 2015-[*].. ]
    synek ur. 18.08.2016 <3
    h84fwn15dqixvghy.png
  • Iwa1989 Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 17 grudnia 2015, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam dziewczyny. Mam problem z określeniem czy szyjka jest zamknięta czy otwarta. Jutro bądź pojutrze powinnam dostać @ ale mam nadzieję że to nie nastąpi. No i moja szyjka jest raczej wysoko i jest twarda ale nie wiem czy otwarta czy zamknieta. Czy są tu może panie które mają opanowane sprawdzanie i mogłyby mi pomoc???? Z góry dziekuje

  • gonia29 Nowa
    Postów: 1 1

    Wysłany: 13 stycznia 2016, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Każda kobieta indywidualnie ma inaczej.Ja naprzykład juz rodziłam naturalnie i moja szyjka macicy mi się do końca już nie domyka,mój ginekolog powiedział,że tak niektóre kobiety które już rodziły mają

    Kasienka1986 lubi tę wiadomość

  • dariacz Koleżanka
    Postów: 34 2

    Wysłany: 14 stycznia 2016, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :-)
    a jeśli mam wysoko szyjkę jest miękka, taka jakby rozpulchniona i skierowana w stronę kręgosłupa (nigdy tak nie miałam), czy jest szansa że jestem w ciąży? To jest mój 22dc a owulację najprawdopodobniej miałam 6 stycznia.

    *Sylwia lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 stycznia 2016, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 maja 2016, 18:05

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lutego 2016, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Czekam na testowanie mam nadzieję
    Że @ nie przyjdzie


    https://ovufriend.pl/biezacy-cykl.html

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lutego 2016, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Owulka przesunięta z 13 na 15 więc pewnie nici znów z testowania

  • ewelina10121989 Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 17 lutego 2016, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej u mnie szyjka jest właśnie wysoko twardsza i otwarta ale opuszka palca jak w owulacji już nie wsadze. A już trzeci cykl się staramy

    ewelina1989
  • Klaudia N. Autorytet
    Postów: 5088 2146

    Wysłany: 18 lutego 2016, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Juz trzeci... Chyba dopiero ;)

    beta 16dpo 477 18dpo 899 LAURA <3
    5.10.16 6t6d <3 136/min 1cm <3 2.11.16 10t6d <3 169/min 4,8cm <3 8.11 5,9 cm 161/min,
    <3 <3 <3 <3 <3 eKzyp1.png <3 <3 <3 <3 <3
  • Pegi Przyjaciółka
    Postów: 113 22

    Wysłany: 25 lutego 2016, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie szyjka była nisko i bardzo twarda od 9dpo a jak 12 dnia po owulacji zrobiłam test to już wyszły dwie i to mocne kreski. Nigdy tej mojej szyjki tak do końca nie rozumiałam ale ewidentnie zainteresowało mnie to że była nisko i taka twarda, nigdy wcześniej taka nie była, była nisko Ale miękka albo twarda Ale wysoko a teraz było inaczej niż zwykle, może to tylko przypadek no Ale u mnie właśnie tak było.

  • Anulk88k Ekspertka
    Postów: 235 52

    Wysłany: 25 kwietnia 2016, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie w ciążowym cyklu szyjka od owu była wysoko, raczej miękka i zamknieta.
    W cyklach nieciązowych zazwyczaj jest twarda i nisko a przed @ się otwiera.

    Aniolek [*] - 04.2016 7/8 tc [*] 18.08.2016 6/7tc
    19.01.2017 - 12/13 tc

    Synek 05.2008 <3
  • edyska Debiutantka
    Postów: 9 4

    Wysłany: 24 maja 2016, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja czekam na testowanie u mnie szyjka jest twarda,wysoko i raczej zamknięta to mój 22 dc mam nadzieję że tym razem się udało

  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 24 maja 2016, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie szyjka wczoraj obniżona, otwarta. Dzisiaj wyżej, zamknięta z brązowawym śluzem. W zeszłym cyklu otwarła się kilka dni przed @ a śluz był podbarwiony żywa krwią. Pewnie duphaston namieszał.

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ