X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Szyjka macicy w ciąży
Odpowiedz

Szyjka macicy w ciąży

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Paulaa95 Koleżanka
    Postów: 46 3

    Wysłany: 16 września 2017, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc Wam!
    Mam takie pytanie jak to jest z tą szyjka macicy ? Od 2 dni spóźnia mi się okres a szyjka jest non stop wysoko ale raz jest zamknięta a raz otwarta . Pobolewaja mnie jajniki raz jeden raz drugi ale tak raczej delikatnie. Czy to może być ciaza ? Mam zamiar iść w poniedziałek na bete . Dodam, że w 19dc (cykle 30/31) miałam jednorazowe plamienie.

    Paulaa95
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 września 2017, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na podstawie szyjki to ciężko coś powiedzieć, trochę loteria. Generalnie powinna być zamknięta. Idź na betę, my Ci raczej nie wywróżymy :-D

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ