X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Szyjka macicy - wczesna ciąża
Odpowiedz

Szyjka macicy - wczesna ciąża

Oceń ten wątek:
  • MiK@ Znajoma
    Postów: 25 39

    Wysłany: 18 stycznia 2015, 23:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja do okresu mam jeszcze 7 dni ale po raz pierwszy szyjka jest tak szczelnie zamknieta, jakby zarosnieta i tez na boku jest taki maly "guzek" ktory wyczulam kilka dni temu i z tego powodu jutro wizyta u gin bo przeciez zawsze lepiej to sprawdzic. Moze bede wiedziala tez czy bede miala po co testowac, chociaz to chyba za wczesnie zeby co kolwiek stwoerdzic ale tez jakos zadnych dobrych przeczuc nie mam.

    2nn3skjozon9t5is.png
  • zonaboba Autorytet
    Postów: 624 202

    Wysłany: 25 stycznia 2015, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny prosze o rade. Moja temp w tym cyklu jest dziwna. Niby jestem 3dpo a dzis i wczoraj moja szyjka jest wysoko miekka i otwarta. Temp poszla w gore wiec raczej nie moje miec na dniach nawet owu bo mam kremowy sluz. A moje pytanie brzmi czy owu moglam miec w 20dc czy wczesniej i @sie zbliza? bo to dziwne ze zaczyna sie otwierac tak wczesnie

    Colla lubi tę wiadomość

    To nasz 50 cs +10 na luzie <3 Na OVU od 04.2014r.
    26 lat, nieplodnosc idiopatyczna... 17.08-1 IUI :(

  • zonaboba Autorytet
    Postów: 624 202

    Wysłany: 25 stycznia 2015, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem ze moze nie na temat ale nie chce robic nowego watku

    To nasz 50 cs +10 na luzie <3 Na OVU od 04.2014r.
    26 lat, nieplodnosc idiopatyczna... 17.08-1 IUI :(

  • JagodaP Autorytet
    Postów: 460 233

    Wysłany: 26 stycznia 2015, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja szyjka po owulacji też była wyżej, bardziej miękka i otwarta niż przed owu. Spokojnie, nie musi być podręcznikowo. Owu było tego 20dc, temperatury są dośc ewidentne.

    zonaboba, Presja czasu lubią tę wiadomość

    YCC3p2.png
    Z PCOS & Prl udało się! 24 miesiące, 19 cykl, 10 owulacyjny, 4 z Clo <3
    mLMjp2.png
    Przypadeczek, 2 cykl po powrocie miesiączek...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lutego 2015, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny, skąd wy wiecie, że szyjka jest wysoko i otwarta? Ja od domniemanej owulki mam tak wysoko, że jak mam coś długie paluchy to nie ma mowy, że dosięgnę ją przy "owarciu" i sprawdze czy jest otwarta/zamknięta... dodatkowo jest taka jakaś wrażliwa, jakby bolesna, jak przed owu mogę ją swobodnie macać, tak teraz delikatnie, bo boli ???

  • MiK@ Znajoma
    Postów: 25 39

    Wysłany: 5 lutego 2015, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwiaśta159 - u każdej kobiety położenie jest różne, dlatego u niektórych do szyjki, nawet wtedy, kiedy jest wysoko można do niej dosięgnąć palcem.] i sprawdzić otwarcie/zamknięcie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 lutego 2015, 21:58

    sylwiaśta159 lubi tę wiadomość

    2nn3skjozon9t5is.png
  • kolka Autorytet
    Postów: 376 350

    Wysłany: 13 lutego 2015, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej, mam nietypowe pytanie.
    nigdy wcześniej nie badałam szyjki macicy.
    Jestem w około 8dpo i chciałam ją zbadać. Nie potrafię ocenić czy jest otwarta czy zamknięta, ale zostało mi na palcu trochę krwi.
    Myślicie, że to może bardziej wskazywac na ciążę czy na coś złego? :(

    f2w3rjjgqu35wkgy.png

    starania od 2015 roku
  • JagodaP Autorytet
    Postów: 460 233

    Wysłany: 13 lutego 2015, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To nie wskazuje na nic. Po owulacji szyjka może być mocno ukrwiona i plamic przy badaniu. Ale równie dobrze może być jakaś zmiana na szyjce, która warto skontrolować. Nie wiadomo...

    Rozpoczynanie badania w tej fazie nie ma większego sensu, najlepiej zacząć tuż po miesiaczce. Po pierwszym pełnym cyklu będziesz wiedziała kiedy ja czuć zamkniętą a kiedy otwartą.

    YCC3p2.png
    Z PCOS & Prl udało się! 24 miesiące, 19 cykl, 10 owulacyjny, 4 z Clo <3
    mLMjp2.png
    Przypadeczek, 2 cykl po powrocie miesiączek...
  • ewelinka 22 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 18 lutego 2015, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam.
    Pomóżcie bo miesiączkę ostatnia miałam 12 stycznia cykl mam co 30 dni a tym razem okresu nadal nie mam...dostałam trądzik na twarzy(chciaz nigdy go nie mialam) w nocy pobolewa mnie podbrzusze i od czasu do czasu mam zawroty głowy..dodam ze jestem juz mama 2 letniej ślicznotki lecz nie wiem czy teraz to tez mozebyc ciaza.dodam ze mam niedoczynnosc tarczycy.prosze o pomoc

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 lutego 2015, 15:02

  • JagodaP Autorytet
    Postów: 460 233

    Wysłany: 19 lutego 2015, 00:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A właściwie jakiej pomocy oczekujesz?

    OwieczkaaaJo lubi tę wiadomość

    YCC3p2.png
    Z PCOS & Prl udało się! 24 miesiące, 19 cykl, 10 owulacyjny, 4 z Clo <3
    mLMjp2.png
    Przypadeczek, 2 cykl po powrocie miesiączek...
  • 1Zuzka2 Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 16 maja 2015, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześ dziewczyny :)
    Mam podobny problem jak autorka.
    Ostatni okres miałam 10 kwietnia. Kolejny powinnam dostać 8 dni temu. Moja szyjka macicy po owulacji była nisko twarda i zamknięta. Dzisiaj mam bardzo mokro w środku. Podwyższoną temp, ciągle chce mi się spać, czuję się lekko zamulona. Poza tym szyjka jest bardzo wysoko i jest twarda. Kilka dni po owulacji na wkładce pojawiła się lekko brązowa krew. Było tego mało.
    Moje cykle były raczej regularne,a teraz myślicie że to ciąża?

  • JagodaP Autorytet
    Postów: 460 233

    Wysłany: 17 maja 2015, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety nie jesteśmy w stanie tego stwierdzić przez Internet. Masz dużo obiecujących objawów, więc zrób test.

    OwieczkaaaJo lubi tę wiadomość

    YCC3p2.png
    Z PCOS & Prl udało się! 24 miesiące, 19 cykl, 10 owulacyjny, 4 z Clo <3
    mLMjp2.png
    Przypadeczek, 2 cykl po powrocie miesiączek...
  • 1Zuzka2 Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 18 maja 2015, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to muszę się przejść do apteki :)

  • JagodaP Autorytet
    Postów: 460 233

    Wysłany: 18 maja 2015, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koniecznie :)

    YCC3p2.png
    Z PCOS & Prl udało się! 24 miesiące, 19 cykl, 10 owulacyjny, 4 z Clo <3
    mLMjp2.png
    Przypadeczek, 2 cykl po powrocie miesiączek...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 maja 2015, 03:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie. Ja to juz w sumie sama nie wiem. Troszke odbiegam od waszej spolecznosci bo nie staram sie o dziecko jednak widze ze jest to dosc doswiadczone w temacie grono wiec zapytam. :) od kilku dni pobolewa mnie podbrzusze, jest mi okropnie niedobrze co jakis czas(nie wymiotuje), parcie na oddawanie moczu mam częściej niz zwykle (nie, nie wkrecam sobie. Nigdy nie wstawalam w nocy siku...), w dodatku moja szyjka jest dosc wysoko. Nie mam pojecia czy jest zamknieta. Na pewno jest twarda. Dziwne jest to ze ciezko mi ja dosiegnac co zazwyczaj bylo proste. Jestem jakos w srodku cyklu. Nie moge dokladnie okreslic bo od jakiegos czasu przestalam zapisywac cykle... (Moj blad) mam 20 lat. Nie chce znow panikowac i od razu leciec po testy. Myslicie ze to moze byc ciaza?

  • JagodaP Autorytet
    Postów: 460 233

    Wysłany: 27 maja 2015, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zyrka, na żadnym forum nikt nigdy Ci nie powie czy możesz być w ciąży czy nie. Jeśli wspolzyjesz i masz takie podejrzenie, to niestety nie pozostaje Ci nic innego jak jednak po test lecieć. Zwłaszcza, ze nie znasz swoich miesiączek - "środek cyklu" może wypadac zarówno przed, w trakcie, jak i po owulacji. Nic się nie da powiedzieć.

    OwieczkaaaJo lubi tę wiadomość

    YCC3p2.png
    Z PCOS & Prl udało się! 24 miesiące, 19 cykl, 10 owulacyjny, 4 z Clo <3
    mLMjp2.png
    Przypadeczek, 2 cykl po powrocie miesiączek...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 maja 2015, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozumiem. Dziekuje. :) zwyczajnie chcialam sie dowiedziec czy to moga byc oznaki ciazy. Nigdy w ciazy nie bylam, nie wiem z czym to sie je, a nie mam kogo zapytac ;)

  • Już raz rodziłam Debiutantka
    Postów: 10 1

    Wysłany: 25 lipca 2015, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam!
    Chciałam sie zapytać czy moge byc w ciązy raz juz rodziłam.
    Bolą mnie zawsze uda przed miesiaczka i teraz tez szyjke mam nisko twarda i zamknięta kłuje mnie jajnik po prawej stronie, jeżeli chodzi o temperature to cięzko mi powiedziec bo nie mierze o jednakowej godzinie. Mój wykres wskazuje na to że owulacje miałam 7 dni temu.
    Czy któraś z Was miała bóle uda 7 dni po owulacji?
    Czy jednak nadejdzie @??

  • Olye Koleżanka
    Postów: 65 4

    Wysłany: 25 lipca 2015, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Już raz rodziłam wrote:
    Witam!
    Chciałam sie zapytać czy moge byc w ciązy raz juz rodziłam.
    Bolą mnie zawsze uda przed miesiaczka i teraz tez szyjke mam nisko twarda i zamknięta kłuje mnie jajnik po prawej stronie, jeżeli chodzi o temperature to cięzko mi powiedziec bo nie mierze o jednakowej godzinie. Mój wykres wskazuje na to że owulacje miałam 7 dni temu.
    Czy któraś z Was miała bóle uda 7 dni po owulacji?
    Czy jednak nadejdzie @??


    zrób bete

    emidomi lubi tę wiadomość

    <3 <3
  • Już raz rodziłam Debiutantka
    Postów: 10 1

    Wysłany: 25 lipca 2015, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A beta wyjdzie po 7 dniach??
    Chciałam zapytać czy w ciązy szyjka wędruje w ciągu dnia??
    bo rano mam wyżej a w nocy mam nisko

‹‹ 2 3 4 5 6
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ