X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Test negawatywny a @brak
Odpowiedz

Test negawatywny a @brak

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • J Debiutantka
    Postów: 11 0

    Wysłany: 27 lutego 2017, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. Jestem w 32 dniu cyklu przeważnie 30dc. W 31dc test negatywny. Szyjka wysoko może od 3 dni zamknięta nie pamietam dokładnie. Śluz Hmm dziwny niby lepki ale rozciągliwy trochę jak jakiś glut. Biały. Uczucie mokrosci. No i czasem mnie przymuli czasem po jedzeniu czasem od tak. Wczoraj wieczorem zobaczyłam mnóstwo niebieskich żyłek na dekoldzie a nawet na rękach pod bickami ze tak powiem a to dosyć dziwne bo nigdy tego nie widziałam. Po zrobieniu testu zdawałam sie czekać na @ No ale szyjka tak wysoko i twarda pomimo czasu na okres. No i zwykle jak sie okres spóźnia to najlepszym moim sposobem na jego wywołanie jest sex ale to nic nie działa w tym cyklu. Aha No i przytulanki były w okresie owulki 12 i 16dc. Jak żyć ? ;)

    Ciastkozkremem
  • J Debiutantka
    Postów: 11 0

    Wysłany: 27 lutego 2017, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A No i testy okupacyjne mi przyswirowaly w okresie owulki pokazywały ze jest potem pokazywały ze nie ma a potem przed @ ze znów jest

    Ciastkozkremem
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lutego 2017, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Leć na betę. Beta prawdę Ci powie :)

  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 27 lutego 2017, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KaMiszka wrote:
    Leć na betę. Beta prawdę Ci powie :)
    Dokładnie !!

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • J Debiutantka
    Postów: 11 0

    Wysłany: 27 lutego 2017, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mieszkam w uk... tutaj ciąże uważają od 12 tygodnia. W pierwszej ciąży jak byłam poszłam do lekarza pierwszego kontaktu mowię ze robiłam test to przyjął to do wiadomości i podziękował za spotkanie. Pozniej mi tylko zaproszenie przyszło na scan w 12 tyg do tego czasu cisza z ich strony. Czasem proszą zeby jeszcze w trakcie pierwszej wizyty u lekarza pierwszego kontaktu nasiusia na test. 100 lat za murzynami jak to sie mówi

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 lutego 2017, 19:06

    Ciastkozkremem
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 27 lutego 2017, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To tylko powtórzyć za pare dni jak @ nie przyjdzie.

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • J Debiutantka
    Postów: 11 0

    Wysłany: 27 lutego 2017, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie... jedynie czas prawdę powie. A kobieta niecierpliwa jest

    Ciastkozkremem
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lutego 2017, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie pozostaje Ci nic innego jak czekać na @ i robić testy. Choć z opisu zapowiada się ładnie, ale lepiej nie zapeszac.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 lutego 2017, 19:32

  • J Debiutantka
    Postów: 11 0

    Wysłany: 27 lutego 2017, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czemu te testy sa takie nie czule? Robiłam dzień po spodziewanej a ponoć akurat ten można robić do 5 dni przed spodziewana @. W pierwszej ciąży tez mi na początku nie pokazywały ciąży ale to były paskowe testy one chyba sa najmniej czule. Jakieś objawy tez mam ale nie chce sobie nic wkręcać. Kurczę lubie jasne sytuacje a nie ani w ta ani w ta.

    Ciastkozkremem
  • madzik55 Przyjaciółka
    Postów: 99 110

    Wysłany: 28 lutego 2017, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Test jak wychodzi negatywny w dniu spodziewanej miesiączki a nadal sucho należy powtórzyć po 48 godzinach.Jezeli nie ma ani plusa ani okresu to najlepiej zrobi hcg z krwi jak piszą dziewczyny.Testy bywają zwodnicze.Jeżeli okres sie pojawi to pozamiatane.Ogólnie współczuję ciąży w UK bo te ich zasady służby zdrowia i podejście do ciąży jest jak dla mnie skandaliczne.Niby to Polska jest zacofanym krajem..Jezeli szanowny lekarz nie chce dać skierowania na betę to idź sama prywatnie.

    f2wlhdgeetnyqlj9.png

    l22nha007gsnivdu.png
  • madzik55 Przyjaciółka
    Postów: 99 110

    Wysłany: 28 lutego 2017, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Samo ovu nakręca dodając punkty za objawy ciążowe..To niestety potęguje naszą frustrację..Jesteś w UK..12ty tydzień to bardzo długo no ale wychodza z założenia pewnie że po co leczyć jak selekcja naturalna swoje zrobi..Całe szczęście że mieszkam we Włoszech, w Angli z pewnością stracilabym mojego syna w 6tym tygodniu .

    f2wlhdgeetnyqlj9.png

    l22nha007gsnivdu.png
  • Lunna Autorytet
    Postów: 1109 554

    Wysłany: 6 marca 2017, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I jak J? Zrobiłaś betę?
    Pozdrawiam :)

    tt1d7eb8?&fake.png
    cravings-2017-12-12.jpg
  • Marzena1988 Koleżanka
    Postów: 148 8

    Wysłany: 10 marca 2017, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też mam dzisiaj 32dzień cyklu a @ nie ma i testy negatywne wychodzą. Ale poczekam do niedzieli i jeśli nie będzie @ to idę na bete w poniedziałek.

    Kiedy nadejdzie ten szczęśliwy czas ....?
  • Kaluu Debiutantka
    Postów: 7 0

    Wysłany: 19 marca 2017, 00:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mam 38 dzień cyklu i też nic. 3 testy negatywne a @ brak :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 marca 2017, 00:32

    Kalu
  • Sala Debiutantka
    Postów: 11 3

    Wysłany: 19 marca 2017, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi sie spoznia 2 dni, wczorajszy test negatywny, ale jeszcze sie ludze, bo okropnie mnie mdli i zasypalo mnie jakimis pryszczami, a zawsze przed miesiaczka pieknialam. Powodzenia!

  • Mroovka Znajoma
    Postów: 17 1

    Wysłany: 20 marca 2017, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej Dziewczyny,

    ja również testuję i czekam na dwie kreski lub okres. Czekanie i niepewność mnie już niepokoi. Stoję w miejscu... Jestem po stymulacji jajeczkowania CLO, później miałam zastrzyk Pregnyl i jak co miesiąc, Duphaston. W tym cyklu nie dostałam okresu jak zwykle na 3 dzień do odstawieniu Dupka, co mnie bardzo zastanawia. Zawsze zaczynało się plamieniem i się rozkręcało. Może też tak miałyście? Czy stymulacja mogła mieć na to wpływ? Czy ja zestresowana i jakoś zatrzymałam sobie cykl? Jakoś nie wierzę, że się udało i testy mi prawdy nie pokazały, zwłaszcza że nie czuję się jakoś inaczej.

    Pozdrawiam i życzę żeby się nam same pozytywne testy pokazywały:)

  • m_d_f Autorytet
    Postów: 1772 767

    Wysłany: 21 marca 2017, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam podobny problem. Tylko że ja WIEM na 100%, że ciąży nie ma, bo nie było starań w dni płodne. @ mi się spóźnia 3 dni, dzisiaj 29 dc, a 14 dc gin mówił, że jest po owu (normalnie mam 10-11 dc). I nie wiem co jest grane :/ Jedyne wytłumaczenie, to że wydłużyła mi sie faza lutealna w tym cyklu, albo że może cykl był jednak bezowulacyjny...? Było współżycie, ale dopiero od 16 dc. Objawów zero, w dodatku wczoraj i przedwczoraj miałam plamienia, dzisiaj już nie ma po nich śladu. Testów nie robiłam, bo przecież nie ma sensu...

    Starania o drugie dziecko

    HSG - marzec 2018 (16 cs) - oba jajowody drożne
    Laparoskopia z histeroskopią - listopad 2018 (25 cs)
    Badanie nasienia - morfologia 3% (styczeń 2018) -> 6% (lipiec 2018); HBA 89%, DFI 22%, HDS 2% (04.2019)

    Hormony w normie
    LH:FSH poniżej 0,6 (?)
    AMH w normie (2,39 ng/ml)
    TSH w normie

    Diagnoza:
    Endometrioza 4. st. - lewy jajnik i jajowód w zrostach z jelitami
    Torbiel endometrialna na prawym jajniku - 05.2019

    Leczenie:
    Rozpoczęcie ultra długiego protokołu - Diphereline (26.06) Stymulacja (27.08) -> 12 pęcherzyków
    Punkcja -> 8 komórek IMSI -> 5 zapłodnionych
    Transfer w 3. dobie jeden zarodek 8A - nieudany
    Zamrożony 3AB
  • Mroovka Znajoma
    Postów: 17 1

    Wysłany: 22 marca 2017, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja niby czas starań mam dobry wg Ovufriend. Rozmawiałam dzisiaj z moim ginekologiem i mi powiedział, ze przy stymulacji jajeczkowania mogło się pozmieniać nieco w moim przewidywanym terminie wystąpienia miesiączki. Do poniedziałku muszę zaczekać na rozwój sytuacji i testować co drugi dzień...W razie gdyby nie wystąpiła miesiączka a testy byłyby negatywne to we wtorek/środę na wizytę. Dzisiaj mija 14dni od potwierdzonej owulacji, lecz niestety na teście nawet cienia nie widzę.Jak spokojnie czekać??

  • Mroovka Znajoma
    Postów: 17 1

    Wysłany: 23 marca 2017, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wredna @ przyszła... Ale nowy cykl, nowa szansa:)

  • Leniu Znajoma
    Postów: 19 5

    Wysłany: 29 marca 2017, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moje Drogie,
    w pierwszym cyklu starań okres spóźnił mi się o 6 dni, przy regularnych cyklach 28-29 dniowych. Jak nietrudno się domyśleć, ze względu na pierwszy cykl starań i spóźniający się okres miałam wiele nadziei i (jak mi się wydawało) objawów ciąży. Mimo braku typowych (np. bolesne piersi - wydawało mi się, że może wystąpią po terminie miesiączki) żyłam cichą nadzieją na pozytywny wynik. Negatywny test z moczu? - tłumaczyłam sobie, że czasem wychodzą pozytywnie po nawet dwóch tygodniach po terminie. Niestety nie prowadziłam monitoringu cyklu, nie mierzyłam temperatury... Zaczęłam pod koniec i oczywiście okazało się, że jest sporo ponad 37! Oczywiście tym bardziej byłam w cięży ;) W przeddzień planowanej wizyty u ginekologa, rano zrobiłam betę. Po południu, przed odbiorem wyników dostałam koszmarnego bólu brzucha i krwawienia. Jak można przypuszczać, byłam delikatnie mówiąc przerażona... Odebrałam bętę. Ciąży brak. Mimo to pojechałam na ostry dyżur, skąd odesłano mnie z zaleceniem "proszę kupić w aptece test". Moja gin zerkając na wyniki powiedziała, że to się zdarza, prawdopodobnie nie było owulacji... A ja do dziś jakoś tak, nie jestem pewna i nie wiem czemu akurat wtedy tak się zdarzyło..? Może psychika? Może nie. Teraz staram się obserwować i na razie uczę siebie :) Nom i życzę powodzenia. Wam i sobie :)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ