X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Test owulacyjny pozytywny podczas okresu
Odpowiedz

Test owulacyjny pozytywny podczas okresu

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 września 2014, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, Nazywam sie Sandra. W środę miałam 1dc i od soboty z czystej ciekawości zrobiłam test owulacyjny. Wyszedł pozytywny około godziny 17:00. @ była dość bolesna- jak nigdy, częste skurcze w podbrzuszu i całość okresu zazwyczaj oscylowała w okolicach 4 dni. W sobotę z narzeczonym po pozytywnym wyniku testu staraliśmy się o dzidzie. Od tamtej pory utrzymuje się u mnie ból w podbrzuszu- falami przychodzi i odchodzi, dodatkowo zauważyłam plamienie, tzn od soboty plamie, ból głowy. Świerzą różową krwią. Wizyta u ginekologa dopiero zaplanowana na październik- najwcześniej. Nie wiem co o tym sądzić. Staramy się o dzidzię ale nie sądziłam czy mogę mieć owulację w trakcie okresu. Co o tym sądzicie? Temperatura od soboty utrzymuje się w granicach 36,9/36,8. Dziś test owulacyjny negatywny tak jak i w niedzielę (godzina testowania ok 16)

  • lilirose Autorytet
    Postów: 1282 547

    Wysłany: 15 września 2014, 22:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myślę, że to błąd testu. Owulacja nie może nastąpić w trakcie okresu, w 4 dc.
    Iludniowe masz cykle? Może te plamienia to resztki okresu?

    respondeca, Bozenka lubią tę wiadomość

    Szczęśliwy 3 cs, maluszku zostań z nami ♥
    p19uyx8dp2cbt5uf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 września 2014, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cykle mam 25 dniowe. Czasami mniej. W każdym bądź razie test był pozytywny aż się mocno zdziwiłam. Na następny dzień była kreska ale już bledsza testowa. I wczoraj nie było już wcale. Tylko 1. Dziś nie wiem czy ma sens robić test owulacyjny skoro 2 pozostałę były już póżniej negatywne. Sama nie wiem co o tym myśleć. Zapisałam się do ginekologa najbliższy termin 13.10. podbrzusze falami boli jakby na owulację ale test negatywny. A co do plamienia mogę się zgodzić że mogły być to resztki okresu z tym że zazwyszaj miały inny kolor. sama nie wiem. na te chwilę szukam terminu u ginekologa.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 września 2014, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie wiem czy wiesz, ale choc bys chciala, to owulacja tak szybko nie wystepuje. nie ma co wierzyc kawalkowi tektury..

  • kryśka Ekspertka
    Postów: 198 57

    Wysłany: 17 września 2014, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    testy owulacyjne nie są bezbłędne

    fdf360f2c6116cc4388652c04f61f3a0.png
    co8pxgdslt0a9763.png
  • Agata 1986 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 15 września 2017, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam ja mam bardzo krótkie cykle po 19 dni i mi wychodzi że dni płodne mam podczas okresu tak samo niby owulację czy to jest mozliwe? Jak tu zajść w ciążę .... pozdrawiam

    Agata
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 15 września 2017, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agata 1986 wrote:
    Witam ja mam bardzo krótkie cykle po 19 dni i mi wychodzi że dni płodne mam podczas okresu tak samo niby owulację czy to jest mozliwe? Jak tu zajść w ciążę .... pozdrawiam
    idz na monitoring ale cyle 19 dniowe normalne też nie są

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • akuku Debiutantka
    Postów: 8 1

    Wysłany: 19 września 2017, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja przyjaciółka wpadła dzień po miesiączce... Miała bardzo nieregularne cykle wtedy i chodziła do ginekologa, żeby to unormować. Już na lekcji biologii nam mówili w szkole, pamiętam to jak dziś, że nie ma rzeczy niemożliwych jeśli chodzi o cykl kobiety, że stres i inne rzeczy mogą powodować takie zmiany, że owulacja nadejdzie kiedy się jej nie spodziewamy.

    Staramy się od 16 miesięcy, a dzidziusia brak :( Zaczynam wariować.
  • Anecia666 Koleżanka
    Postów: 159 16

    Wysłany: 21 września 2017, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To rpawda kobiecy organizm jest nieprzewidywalny :)

    2016:
    Starania naturalne.
    Badanie nasienia męża - Azospermia ;/
    Działamy.
    2017
    Przygotowanie do ivf w Invimedzie
    2022 Wracamy do gry!
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ