X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie testowac czy jeszcze nie?
Odpowiedz

testowac czy jeszcze nie?

Oceń ten wątek:
  • Aenu Autorytet
    Postów: 906 982

    Wysłany: 2 maja 2017, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, ostatni okres miałam 3 kwietnia. Moje cykle trwają około 40- 43 dni. Z mężem współżyliśmy codziennie lub co drugi dzień żeby trafić w dni płodne. W zeszłym tygodniu miałam przejrzysty, rozciągliwy śluz. Od przedwczoraj mam bardzo wrażliwe sutki, delikatne żyłki na piersiach, temperatura pochwy 37 stopni. Zastanawiam się czy już zrobić test czy jeszcze poczekać? W zeszłym tygodniu zrobiłam test, który wyszedł negatywny (wtedy nie miałam żadnych objawów). Nie chce się nakręcać. Czy miał ktoś z was takie objawy ciąży?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 maja 2017, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skoro masz takie długie cykle to może być jeszcze za wcześnie na test. W którym dc podejrzewasz u siebie owulację? Ile jesteś teraz dpo?
    Co do objawów - chyba na to za wcześnie.

    nadzieja73 lubi tę wiadomość

  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 2 maja 2017, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aenu mnie się wydaje że za wcześnie.
    Sama dostaję już kota! bo mam regularne 27 dniowe cykle-obecnie mam 23 dzień i już mnie nosi żeby testować, mam część objawów sugerujących że się udało... ale! kurcze to chyba jeszcze za wcześnie... po co się rozczarować?
    Chyba że masz 10 testów i chcesz je potem poukładać obok siebie ;) sama się nad tym zastanawiam! :P


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • Aenu Autorytet
    Postów: 906 982

    Wysłany: 2 maja 2017, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wydaje mi sie, że owulacje miałam około 25 - 28 kwietnia (rozciągliwy śluz). Lunaris a jakie masz objawy?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 maja 2017, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aenu wrote:
    wydaje mi sie, że owulacje miałam około 25 - 28 kwietnia (rozciągliwy śluz). Lunaris a jakie masz objawy?


    To jeszcze zdecydowanie za wcześnie. Poczekałabym jeszcze z 7 dni :)
    U mnie w tym cyklu test 10 i 11 dpo nie wykazał nic a robiony najczulszy (pepino 10)
    Dopiero od 13 dni po owu wyszedł mega bladzioch. Dalej mam bladą kreskę a to już 16 dpo.
    Cierpliwości życzę, choć wiem jak ciężko :)

  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 2 maja 2017, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Boli mnie brzuch jak na okres i jakośtak dziwnie jajniki oba na raz albo na przemian (od owu cały czas), mam od kilku dni mdłości, jestem zmęczona, śpiąca, wzdęta! tylko piersi mnie nie bolą...ale przy 1 ciąży to było dopiero w dniu spodziewanej miesiączki. Nie chcę się napalać... mam 2 testy jak mnie mocno przypili to zrobię jeden jutro (12dpo-ale raczej lipa tak jak Julette25 pisze) a drugi zostawie sobie na dzień spodziewanej@ a jak nie dostane to nastęnego dnia na betę śmigam! Byle do poniedziałku...


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 maja 2017, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrób, nie zaszkodzi, uspokoisz swoją ciekawość. Mi w pierwszej ciąży test wyszedł 10 dpo (blada kreska) a dwa dni później beta 151. Ciaza donoszona. W drugiej ciąży test z cieniem 9 dpo już Ale poronilam w 10 tc. Trzecia ciąża również poroniona a test wyszedł ok 14 dpo. Eh. Dlatego też martwi mnie mój bladzioszek teraz. Zobaczymy.
    Powodzenia i koniecznie daj znać jutro rano :) a ja robię jutro ostatni - bobotest.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 maja 2017, 21:26

    Lunaris lubi tę wiadomość

  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 2 maja 2017, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ok dam znać, trzymaj się i nie daj się. Musi być dobrze- nawet jak bladzioszek jest to znaczy że jednak jest :)

    Juliette25 lubi tę wiadomość


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • mamusia86 Debiutantka
    Postów: 12 2

    Wysłany: 3 maja 2017, 06:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam czy ktoras ze starających sie mam wutlumaczy mi dlaczego ovufriend nie zaznaczył mi jeszcze owulacji?I co z ta szyjka?

    mamusia86
  • Aenu Autorytet
    Postów: 906 982

    Wysłany: 3 maja 2017, 08:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poczekam jeszcze z tym testem do weekendu. I wtedy dam Wam znać. Dzisiaj mam temperaturę 37,08.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 maja 2017, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mamusia86 wrote:
    Witam czy ktoras ze starających sie mam wutlumaczy mi dlaczego ovufriend nie zaznaczył mi jeszcze owulacji?I co z ta szyjka?
    To pewnie przez te temparatury, które zakłócają. Miałam to samo. Po 4-5 dniach wyższych temperatur ovu wyznaczył kreche kiedy był już pewien :) na moje oko - owu miałaś 21,22 dc.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 maja 2017, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aenu wrote:
    Poczekam jeszcze z tym testem do weekendu. I wtedy dam Wam znać. Dzisiaj mam temperaturę 37,08.
    Jesteś niezwykle cierpliwa i aż zazdroszczę :)

    Ja dziś mam dwie krechy :) już testowa mocniejsza. Odezwij się jak zrobisz test.

  • Maja84 Autorytet
    Postów: 1674 1847

    Wysłany: 3 maja 2017, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mamusia86 wrote:
    Witam czy ktoras ze starających sie mam wutlumaczy mi dlaczego ovufriend nie zaznaczył mi jeszcze owulacji?I co z ta szyjka?

    W 1 fazie cyklu musisz mieć kilka (chyba 6 lub 3) niższych temperatur przed skokiem temp., później 3 wyższe żeby of mógł wyznaczyć owu. U Ciebie nie dość że temp. w 1 fazie są wyższe od tych w 2 fazie to jeszcze mierzone o tak różnych porach, że absolutnie ten wykres nie jest miarodajny.
    Temperaturę mierz o stałej porze od razu po przebudzeniu w pochwie, ustach lub w odbycie. Jeżeli masz np. pracę zmianową i nie jesteś w stanie o stałej porze mierzyć tempki, wykres może być właśnie niemiarodajny, ale powinno się ją mierzyć po co najmniej 5 godzinach ciągłego snu, więc moim zdaniem w takim przypadku najlepszym wyjściem byłby monitoring cyklu i testy owulacyjne.
    A z szyjką nie pomogę bo mało się na tym znam.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 maja 2017, 08:47

    2nn3dqk32lub7s72.png
    16cs - szczęśliwy! <3
    27.11 - beta 462 mlU/ml
    29.11 - beta 1114 mlU/ml
    01.12 - beta 2901 mlU/ml
    04.12 - beta 7617 mlU/ml
  • Maja84 Autorytet
    Postów: 1674 1847

    Wysłany: 3 maja 2017, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Juliette25 wrote:
    Jesteś niezwykle cierpliwa i aż zazdroszczę :)

    Ja dziś mam dwie krechy :) już testowa mocniejsza. Odezwij się jak zrobisz test.

    A czemu nie chcesz iść na betę i sprawdzić czy prawidłowo przyrasta?

    2nn3dqk32lub7s72.png
    16cs - szczęśliwy! <3
    27.11 - beta 462 mlU/ml
    29.11 - beta 1114 mlU/ml
    01.12 - beta 2901 mlU/ml
    04.12 - beta 7617 mlU/ml
  • Maja84 Autorytet
    Postów: 1674 1847

    Wysłany: 3 maja 2017, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aenu wrote:
    wydaje mi sie, że owulacje miałam około 25 - 28 kwietnia (rozciągliwy śluz). Lunaris a jakie masz objawy?

    Jeśli miałaś owulację w którymś z tych dni to jest u Ciebie dopiero 8dpo lub 5dpo. Nie ma opcji, żeby test wyszedł pozytywny tak wcześnie. Od niedzieli najwcześniej możesz próbować, ale w takim wypadku, żeby nie smucić się bielą na teście, najlepiej poczekać do terminu @.

    2nn3dqk32lub7s72.png
    16cs - szczęśliwy! <3
    27.11 - beta 462 mlU/ml
    29.11 - beta 1114 mlU/ml
    01.12 - beta 2901 mlU/ml
    04.12 - beta 7617 mlU/ml
  • mamusia86 Debiutantka
    Postów: 12 2

    Wysłany: 3 maja 2017, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ok dzięki za odpowiedź w pierwszej fazie cyku fotycznie ma rozne temperatury dlatego. zaznaczyłam żeby nie brać ich pod uwagę ponieważ bylymierzone nie o stałej porze.Mam czworo dzieci ale dopiero teraz starając sie o piate założyłam ovufriend.Dziwi mnie szyjka taka rozmemlana,wysoka może dlatego ze po 4-porodach?Zastanawiam sie czy ovufriend prawidlowo wyznacza owulacje według mnie na podstawie sluzu i szyjki już była a tu na wykresie nic?Temperature mierze dopiero od tego cyklu

    mamusia86
  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 3 maja 2017, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aenu wrote:
    Poczekam jeszcze z tym testem do weekendu. I wtedy dam Wam znać. Dzisiaj mam temperaturę 37,08.

    Poczekaj -ja się pospieszyłam i proszę: negatywik dzisiaj :) mam za swoje. Teraz będę się zastanawiać do niedzieli czy to za wcześnie czy mój organizmy ze mnie drwi...


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 maja 2017, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maja84 wrote:
    A czemu nie chcesz iść na betę i sprawdzić czy prawidłowo przyrasta?
    Myślę o tym żeby pójść.

    Maja84 lubi tę wiadomość

  • Aenu Autorytet
    Postów: 906 982

    Wysłany: 3 maja 2017, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Juliette25 wrote:
    Jesteś niezwykle cierpliwa i aż zazdroszczę :)

    Ja dziś mam dwie krechy :) już testowa mocniejsza. Odezwij się jak zrobisz test.
    Gratulacje :) zrobię test w weekend. Dam znać co i jak.

    Lunaris lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 maja 2017, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunaris wrote:
    Poczekaj -ja się pospieszyłam i proszę: negatywik dzisiaj :) mam za swoje. Teraz będę się zastanawiać do niedzieli czy to za wcześnie czy mój organizmy ze mnie drwi...
    Niecierpliwa ;)

    Lunaris lubi tę wiadomość

1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ