X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie TSH - euthyrox - pytanie
Odpowiedz

TSH - euthyrox - pytanie

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 18 marca 2017, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na moje oko najlepiej skonsultować się z endokrynologim a anty-TPO i anty-TG miałaś wykonane ?

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • emi2016 Autorytet
    Postów: 1815 2754

    Wysłany: 18 marca 2017, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miałam, nie miałam żadnych przeciwciał, ot zwykła niedoczynność.

    3jvz3e5e43yz8gvz.png
    3jvzcwa1dqef2qp7.png
  • E_w_c_i_a Autorytet
    Postów: 349 364

    Wysłany: 18 marca 2017, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jakbym siebie czytała. U mnie też tak było gdy brałam Euthyrox. Dopiero jak zmieniłam na Letrox moje TSH się ustabilizowało. Pogadaj z lekarzem o zmianie.

    Szczęśliwa mama Majeczki :*
    Dziecinka (10 tydzień) (*) 8.2015
  • emi2016 Autorytet
    Postów: 1815 2754

    Wysłany: 18 marca 2017, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tylko, że mam robione TSH co miesiąc i do tej pory miałam w normie cały czas. Leczę sie od prawie roku. Pierwszy raz takie coś ;/

    3jvz3e5e43yz8gvz.png
    3jvzcwa1dqef2qp7.png
  • emi2016 Autorytet
    Postów: 1815 2754

    Wysłany: 18 marca 2017, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Buko, ale ja mam TSH poniżej 2 od 7 miesięcy (przy czym kontrola co miesiąc), dopiero teraz taki skok. Dawkę od tych 7 miesięcy mam stałą, a TSH było między 1,5-1,75. A dawkę modyfikuję sama, mam odpowiednią wiedzę i pozwolenie lekarza ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 marca 2017, 18:57

    3jvz3e5e43yz8gvz.png
    3jvzcwa1dqef2qp7.png
  • emi2016 Autorytet
    Postów: 1815 2754

    Wysłany: 19 marca 2017, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gdybym wiedziała o co chodzi to nie pytałabym. Tak, leczę się od czerwca. Ale od kilku miesięcy brałam tą samą dawkę i byłam ustawiona - tak też mówił mój lekarz. Nie wiem, pewnie chodzi o coś zupełnie innego. Nie ma co się nakręcać ;/ Ciąży na pewno i tym razem nie będzie :(




    Wątek można usunąć.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 marca 2017, 13:31

    3jvz3e5e43yz8gvz.png
    3jvzcwa1dqef2qp7.png
  • Aga28 Koleżanka
    Postów: 52 27

    Wysłany: 25 marca 2017, 08:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć mam pytanie do bardziej doświadczonych staracsek. W perwszej ciąży wyszła mi niedoczynność i od tej pory (córcia skończy w lipcu 2 latka) biorę eutyrox ' becnie dawka 75. Staramy sie o drugie dziecko i moja Endo powiedziała ze w razie poczęcia po stwierdzeniu ciąży i ginekologa brać raz 1 a na drugi dzień półtorej tabletki. Moje pytanie do was czy brać tak od razu po zobaczeniu dwóch kresek czy po wizycie i ginekologa?

    Aga28
  • Justya85 Autorytet
    Postów: 714 401

    Wysłany: 25 marca 2017, 08:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja badam caly czas tsh, nie dopuszczam zeby bylo ponad 1,5. Wczoraj odebralam malutka bete I w pon robie badania, trzeba robic jeszcze ft4 bo ono pokazuje ile.mamy zapasu. Ja nie biore bez badan wiekszej dawki choc.predzej czy pozniej wiadomo zze sie bedzie zwiekszala.

    Panie Boże chroń tą małą istotkę i pozwól nam ją kochać...synuś!
    9ewnskjogh9me2fr.png
    29.11.2017 mamy serduszko!
    Córeńka 5 latka (2013)
    Aniołek [*] hbd10 (w 7 przestało bić serduszko:() (11.05.2017)
    hashimoto, podwyższona prl, homa-r 1,66-dietka
  • Aga28 Koleżanka
    Postów: 52 27

    Wysłany: 25 marca 2017, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justya a co ile planujesz badać tsh po pozytywnym teście bo na wizytę u gina i endo też chwilę się czeka ?

    Aga28
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ