X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie udało sie?
Odpowiedz

udało sie?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • poziomkadomka Debiutantka
    Postów: 11 0

    Wysłany: 12 lutego 2017, 23:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej, dziewczyny dzisiaj mam 34 dzien cyklu, miesiaczka spoznia mi sie 6 dni, moja szyjka jest wysoko, twarda i otwarta, kremoy sluz, jest go mało, mam bóle w podbrzuszu jakby mial mi zaraz przyjsc okres, te bole mam juz dluzszy czas nie jestem w stanie stwierdzic od ilu dni ale cos okolo 4, wspolzylam 20 dnia cyklu wtedy mialam rozciagliwy przezroczysty sluz, piersi bola jak na okres , pojawily sie zyly ale zawsze mialam tak przed okresem, nie wiem czy spoznia mi sie okres przez nerwy czy przez przeziebienie(pilam ferweks) czy w koncu sie udalo, jak myslicie?

    poziomka11
  • LilyEvans Autorytet
    Postów: 727 296

    Wysłany: 13 lutego 2017, 00:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    poziomkadomka wrote:
    hej, dziewczyny dzisiaj mam 34 dzien cyklu, miesiaczka spoznia mi sie 6 dni, moja szyjka jest wysoko, twarda i otwarta, kremoy sluz, jest go mało, mam bóle w podbrzuszu jakby mial mi zaraz przyjsc okres, te bole mam juz dluzszy czas nie jestem w stanie stwierdzic od ilu dni ale cos okolo 4, wspolzylam 20 dnia cyklu wtedy mialam rozciagliwy przezroczysty sluz, piersi bola jak na okres , pojawily sie zyly ale zawsze mialam tak przed okresem, nie wiem czy spoznia mi sie okres przez nerwy czy przez przeziebienie(pilam ferweks) czy w koncu sie udalo, jak myslicie?
    Wydaje mi sie ze tylko test Ci moze odpowiedziec. Ale jesli @ sie spoznia to jest duza szansa ze sie udalo chociaz to zalezy kiedy mialas owulacje bo jest 20 lub pozniej to najwczesniej dzisiaj powinnas dostac @. Jesli byla wczesniej to niestety nie bylo <3 w dni plodne.
    Latwiej by bylo gdybys mierzyla temp.
    Jednak trzymam kciuki za ten cykl i czekam na wynik testu :D

    poziomkadomka lubi tę wiadomość

    Pierwsza luteina, brak okresu tydzien po odstawieniu
    PCOS
    Endometrioza
    9cs
  • poziomkadomka Debiutantka
    Postów: 11 0

    Wysłany: 13 lutego 2017, 00:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    boje sie zatestować, objawy mam typowe na okres, nawet bol plecow jak zawsze ale szyjka jest wygieta w strone kregoslupa i jest wysoko, nie wiem jaka powinna byc, wszedzie pisza inaczej

    poziomka11
  • LilyEvans Autorytet
    Postów: 727 296

    Wysłany: 13 lutego 2017, 00:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    poziomkadomka wrote:
    boje sie zatestować, objawy mam typowe na okres, nawet bol plecow jak zawsze ale szyjka jest wygieta w strone kregoslupa i jest wysoko, nie wiem jaka powinna byc, wszedzie pisza inaczej

    Bo duzo pan ma inaczej szyjke ;) Z tego co wiem powinna na pewno byc zamknieta ale moze u Ciebie jest inaczej ;) Czy juz rodzilas? Bo jesli tak to ponoc zawsze szyjka bedzie otwarta.
    Odciaganie testowania nie ma sensu bo sie doatkowo stresujesz ;) Jesli bedziesz w ciazy to powinno wyjsc (chociaz sa rzadkie przypadki kiedy 14dpo nie wychodzi), jesli nie jestes, a @ Ci sie spoznia to moze powinnas zbadac swoja przyczyne. Jesli sie cykl wydluzy to mogl byc bezowuloacyjny.
    Duzo latwiej by bylo gdybyc miala wykrs temperatur.

    Pierwsza luteina, brak okresu tydzien po odstawieniu
    PCOS
    Endometrioza
    9cs
  • poziomkadomka Debiutantka
    Postów: 11 0

    Wysłany: 13 lutego 2017, 01:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jeszcze nigdy nie byłam w ciąży, a na 100% jest otwarta

    poziomka11
  • Maja84 Autorytet
    Postów: 1674 1847

    Wysłany: 13 lutego 2017, 01:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja tak trochę nie rozumiem pytania... Boisz się zrobić test a pytasz nas co myślimy. Przykro mi ale nikt tutaj Ci nie powie czy się udało czy to wina przeziębienia czy czegoś innego. Przyczyną, przez którą nie masz jeszcze @ może być wszystko, tak jak pisała też LilyEvans. Jedynie test ciążowy może "odpowiedzieć" na Twoje pytanie. Trzymam kciuki.

    Buko, Paulinucha87 lubią tę wiadomość

    2nn3dqk32lub7s72.png
    16cs - szczęśliwy! <3
    27.11 - beta 462 mlU/ml
    29.11 - beta 1114 mlU/ml
    01.12 - beta 2901 mlU/ml
    04.12 - beta 7617 mlU/ml
  • poziomkadomka Debiutantka
    Postów: 11 0

    Wysłany: 14 lutego 2017, 06:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    od najblizszego wspolzycia minęło 17 dni, mam teraz 36 dzien cyklu, spoznia mi sie 8 dni, dzisiaj tj. 14.02.17 rano zrobiłam test o 6:00, zrobilam wszystko jak na ulotce, doprowadzilam test do temp pokojowej, poranny mocz, odczekałam 5 min z zegarkiem w ręku dosłownie ! i jedna krecha. Spozniajacy sie okres moze byc przyczyną za wysokiej prolaktyny, a juz kiedys musialam ja zbijać bromergonem. w moim przypadku szyjka macicy wygląda:
    -wysoko
    -krótka
    -twarda
    -wygięta w stronę kręgosłupa
    -lekko otarta

    poziomka11
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ