X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie wydzielina z piersi
Odpowiedz

wydzielina z piersi

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nowa23 Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 22 marca 2017, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Od 3 lat staramy sie z mezem o dziecko, za soba mam jedno poronienie, wyleczona toxoplazmoze, obnizona prolaktyne, od pazdziernika do grudnia bylam na clo i od stycznia do teraz lekarz przepisal mi luteine. U lekarza bylam tydzien temu pecherzyk graafa mial lada moment peknac. Do nastepnego okresu zostal tydzien i zauwazylam ze z piersi przy nacisnieniu wyplywa mi biala wydzielina, objaw ciazy to raczej nie jest bo to za wczesnie. Moze ktoras z was miala cos podobnego, bardzo prosze o porade.

  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 22 marca 2017, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A kiedy ostatnio badałaś sobie prolaktynę? Piszesz, że masz obniżoną, ale ona potrafi szaleć. Nie wiem też, czy dobrze pamiętam, ale kiedyś jakaś koleżanka tu pisała, że u niej jednym z pierwszych objawów ciąży była siara, ale to raczej ewenement niż norma. Lepiej przyjrzeć się tej prolaktynie oraz w ogóle tarczycy, bo niedoczynność też może dawać takie efekty. No i oczywiście skonsultować się z lekarzem. No i zrobić usg piersi lub mammografię, bo czasem może to być sygnał jakichś zmian patologicznych.

  • nowa23 Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 23 marca 2017, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje za odpowiedz. Fakt prolaktyne robilam pol roku temu,a o tarczycy nawet nie pomyslalam.

  • starawyga Przyjaciółka
    Postów: 84 30

    Wysłany: 23 marca 2017, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    płyn z sutka to moze byc objaw prolaktyny podwyższonej ja tak miałam i mam do tej pory... jesli płyn jest zabarwiony krwią to wtedy mozna sie bardziej martwic... moja siostra tez ma plyn z sutkow jedna i druga a problemów z piersiami, prolaktyną czy zajsciem w ciaże nie miały...

    Ninka-2009 po 12cs i wspomaganiem clo i duphaston
    TSH-1,22
    Pierwszy cykl z wiesiołkiem i w ogóle ;)
    Prolaktyna kiedys zbijana bromergonem a obecnie nie mam pojęcia czy mam z nią problem... próbujemy naturalnie
    http://ovufriend.pl/graph/31aca3d8bbd64a4cdfc149ffc57a5afc
  • nowa23 Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 23 marca 2017, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy podwyzszonej prolaktynie jesli wydobywa sie ta wydzielina bola was piersi? Bo u mnie nic zostalo mi 5 dni do okresu gdzie zawsze bola a tym razem nawet delikatnie nic. Zmian, guzkow tez nic nie wyczulam. Przy ostatniej wysokiej prolaktynie nie mialam takich objawow.

  • starawyga Przyjaciółka
    Postów: 84 30

    Wysłany: 23 marca 2017, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    raz bolą raz nie :) w ostatnich cyklach miewam mylące kłubia w okolicach sutków

    Ninka-2009 po 12cs i wspomaganiem clo i duphaston
    TSH-1,22
    Pierwszy cykl z wiesiołkiem i w ogóle ;)
    Prolaktyna kiedys zbijana bromergonem a obecnie nie mam pojęcia czy mam z nią problem... próbujemy naturalnie
    http://ovufriend.pl/graph/31aca3d8bbd64a4cdfc149ffc57a5afc
  • nowa23 Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 23 marca 2017, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje za szybka odpowiedz. Nic innego mi nie zostaje jak udac sie do lekarza. Chyba czeka mnie jeszcze dluga droga do upragnionej ciazy:(

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ