X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Wypadek motocyklowy, brak okresu
Odpowiedz

Wypadek motocyklowy, brak okresu

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Miss Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 11 września 2017, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny.
    Jestem tu nowa. Mam problem. Prawie trzy tygodnie temu miałam dość poważny wypadek motocyklowy. Na SORze przed przświetleniem zapytano mnie czy nie jestem w ciąży. Z racji że współżyłam w dni płodne z moim chłopakiem, a w dniu wypadku byłam dwa dni przed okresem powiedziałam że nie wiem.
    Zrobili mi badanie z krwi i beta wyszła negatywna. Później seria prześwietlen, tomografia, operacje, środki przeciw bólowe i przeciwzakrzepowe
    Na początku nie myślałam o tym, że okres mi się spóźnia, zresztą byłabym w szoku jakbym go dostała w terminie patrząc na całą tą sytuację i stres . Ale dziś sobie uświadomiłam że to już 3tygodnie spóźnienia, a od 10 dni nie biorę już żadnych leków. Nigdy wcześniej mi się nie spóźnial ani pół dnia.
    Brałam cyclo3fort. Czytałam gdzies, że przypisują go żeby zatrzymać plamienia przy antykoncepcji, albo między okresami. Czy on mógł zatrzymać całkowicie okres? Jeżeli tak to czy zatrzymał jedynie krwawienie, czy cały cykl ?
    Zastanawiam się czy beta 2dni przed okresem jest wiarygodna?
    Bardzo chciałam dzidziusia, ale nie w tym cyklu. Wszystkie te przeswietlenia itd. Martwię się:(

    Nie jestem jeszcze w stanie samodzielnie wyjść z domu, ani do apteki ani nigdzie, a wizytę u ginekologa zaplanowałam za tydz kiedy mój chłopak wróci do Polski.

  • KateHawke Autorytet
    Postów: 5327 7216

    Wysłany: 11 września 2017, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To raczej wina tabletek i stresu. Jeśli beta wyszła ci ujemna to na 95% nie było ciąży. Te tabletki o których piszesz mogły spowodować zatrzymanie okresu. Teraz organizm musi się z nich oczyścić i dopiero wtedy dostaniesz okres.
    Nie stresuj się i odpoczywaj :) Dużo zdrowia życzę :)

    08.05.2020 - II na teście 💕
    f2wl2n0auw5gzezn.png
    9f7jtv73nku3ge5t.png
    27 Styczeń 2018 - 18cs - ET
  • Miss Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 11 września 2017, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję:*

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ