Dlaczego użytkowniczki OvuFriend szybciej zachodzą w ciążę?

Rozpoczęcie starań o dziecko to bardzo radosny moment w życiu każdej pary. Z entuzjazmem i nadzieją podchodzicie do całej sytuacji i z niecierpliwością wyczekujecie dwóch kresek na teście ciążowym. Mija kilka miesięcy i ... nadal nic! Zanim w Twoje życie zacznie się wkradać niepokój - zacznij działać. Istnieją sposoby na uporanie się z przedłużającymi staraniami o dziecko i szybsze zajście w ciążę. Jednym z nich jest Kalendarz Owulacji OvuFriend. 

 

Kalendarz owulacji - skraca czas starań o ciążę 

 

Kalendarz owulacji to bardzo sprytne narzędzie, które jest w stanie w relatywnie szybkim czasie nauczyć się Twojej płodności (sprawdź swoją płodność). To miejsce, gdzie każdego dnia możesz zapisywać swoje obserwacje, odczuwalne objawy, wyniki testów i wiele innych. Tylko od Ciebie zależy, jak bardzo chcesz się zaangażować. W praktyce wystarcza kilka minut dziennie, aby mieć dokładny obraz aktualnej płodności. Do czego może być potrzebna wiedza o płodności? A no do tego, między innymi aby dokładnie wskazać Ci, kiedy Twoje szanse na zajście w ciążę są największe (warto również przeczytać 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz dowiedzieć się prowadząc kalendarz owulacji!). Kalendarz owulacji na podstawie wprowadzanych przez Ciebie obserwacji (np. pomiar temperatury, śluz, pozycja szyjki macicy, objawy) jest w stanie z bardzo dużym prawdopodobieństwem wykryć Twoje dni płodne i dzień wystąpienia owulacji. W każdym cyklu kobieta ma maksymalnie 5 dni płodnych, w których możliwe jest zajście w ciążę. Nie mając świadomości, kiedy występują Twoje najpłodniejsze dni w trakcie cyklu, możesz w dalszym ciągu je omijać i tym samym zamiast przybliżać, możesz oddalać się od wymarzonych dwóch kresek. Brzmi mało wiarygodnie? To przeczytaj kilka wypowiedzi użytkowniczek OvuFriend, które przed rozpoczęciem prowadzenia kalendarza, również nie przywiązywały wagi do swoich dni płodnych:
 
“Przed rozpoczęciem starań o dziecko byłam przekonana, że przy moich 30- dniowych cyklach owulację mam 14-15. dnia cyklu. Ten 14 dzień cyklu zapadł mi w pamięć jeszcze ze szkoły, kiedy to na lekcjach przyrody były przedstawiane tajniki kobiecego cyklu. Jakież było moje zdziwienie, gdy OvuFriend zaczęło mi wyznaczać owulację na 17-18 dzień cyklu, czyli w dni, kiedy nasze współżycie traciło na intensywności… Gdyby nie Ovu, być może w dalszym ciągu starałabym się o dziecko, a tak obecnie jestem w 17. tygodniu ciąży” 
 
“Owulka w 11. dniu cyklu? Na początku myślałam, że OvuFriend się pomyliło… Zrobiłam test owulacyjny - również wyszedł pozytywny. W kolejnym cyklu, gdy tylko Ovu pokazało zielone światło, działaliśmy! Radość nie do opisania, kiedy nasz wykres się zazielenił.” 
 
“Po 8 miesiącach bezskutecznych starań trafiłam na OvuFriend. Co prawda rozpoczęliśmy już diagnostykę w kierunku niepłodności, ponieważ mam 36 lat, ale chciałam również sama czuwać nad sytuacją. Ovu wyznaczyło mi owulację na 23 dzień cyklu, co było dla mnie niemałym zaskoczeniem. W tym samym czasie podeszłam do monitoringu, który jednoznacznie wskazywał na występowanie późnej owulacji, termin dokładnie pokrywał się z tym, co wyznaczało OvuFriend. Zaszłam w ciążę w 3. cyklu OvuFriend i teraz jestem na fioletowej stronie… Dziękuję! <3” 
 
 
Dlaczego kalendarz owulacji OvuFriend jest skuteczny? Wszystko za sprawą ogromnej siły przeliczeniowej komputera, nowoczesnego algorytmu, statystyk i … pracy najlepszych ekspertów! Wg danych szacunkowych kalendarz owulacji może dwukrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę (sprawdź, dlaczego OvuFriend jest tak skuteczny). 
 

Działaj kompleksowo! 

OvuFriend to nie tylko inteligentny kalendarz owulacji - to kompleksowe wsparcie dla kobiet starających się o dziecko. Na czym polega ta kompleksowość? Każda użytkowniczka OvuFriend ma możliwość skorzystania ze spersonalizowanej Diety Płodności. Możesz zatem otrzymać zalecenia dietetyczne dopasowane indywidualnie do Ciebie, do Twoich preferencji, trybu życia, a przede wszystkim do Twoich problemów związanych z płodnością. Jakie dolegliwości mogą zostać uwzględnione w Twojej diecie? M.in. problemy z owulacją, zespół policystycznych jajników, problemy z płodnym śluzem, nieregularnymi cyklami, czy endometriozą. Dieta Propłodnościowa to nie mit! Wiele badań naukowych ( np. badania Best i wsp. opublikowane w Hormone Molecular Biology and Clinical Investigation) wykazało, że odpowiednio zbilansowana dieta może być świetnym wsparciem podczas starań o dziecko (tutaj możesz przeczytać więcej o Diecie Płodności). Jesteś wegetarianką, albo weganką? Masz uczulenie na wybrane produkty spożywcze? Nic straconego! Wypełniając formularz, możesz wszystko to uwzględnić w swojej diecie. Oprócz indywidualnych zaleceń dietetycznych w OvuFriend otrzymasz przepisy na pyszne koktajle, czyli bomby płodności. Dzięki nim będziesz mogła w kilka minut przygotować smaczną i zdrową przekąskę, która dostarczy Ci ważnych składników w kontekście starań o dziecko (zobacz przykładowe przepisy).  
 
Przeczytaj wypowiedź jednej z użytkowniczek OvuFriend:
 
“OvuFriend to jedyne takie miejsce dla kobiet starających się o dziecko. Cierpię na PCOS (dość często występujący Zespół Policystycznych Jajników) i oprócz prowadzenia kalendarza, zaczęłam stosować się do zaleceń dietetycznych oraz korzystać z przepisów na koktajle dopasowane do moich dolegliwości. Jestem w szoku… ale uporczywe objawy PCOS zaczęły być mniej dotkliwe!”
 
Dodatkowo oprócz kalendarza owulacji oraz diety płodności, każda z użytkowniczek OvuFriend, po kilku miesiącach bezowocnych starań o dziecko, może skorzystać z bezpłatnej wizyty w klinice oraz 50% zniżki na badania. Po więcej szczegółów dotyczących programu wsparcia Kliknij tutaj.
 

Problemy z płodnością - dowiedz się o nich wcześniej! 

Użytkowniczki OvuFriend szybciej zachodzą w ciążę, ponieważ… czasem również wcześniej dowiadują się o ewentualnych problemach z płodnością. OvuFriend dość szybko uczy się Twojej płodności. Potrafi wychwycić pewne prawidłowości, które pojawiają się u Ciebie z cyklu na cykl. Ale również potrafi wskazać na ewentualne anomalie. Twój cykl jest za krótki, a może wydłuża się w nieskończoność? Na Twoim wykresie nie ma widocznej typowej dwufazowości temperatur, która jest charakterystyczna dla cykli owulacyjnych? A może problemy hormonalne, o których nie masz pojęcia, a utrudniają Ci zajście w ciążę? OvuFriend jest w stanie wykryć te nieprawidłowości na bardzo wczesnym etapie (sprawdź 5 najczęstszych problemów z płodnością, które możesz wykryć, prowadząc kalendarz owulacji). Czas podczas starań o dziecko jest bardzo istotny, ponieważ im kobieta starsza, tym większe mogą być problemy z zajściem w ciążę. OvuFriend pozwala ten czas zaoszczędzić. Standardowo pierwszą wizytę diagnostyczną zaleca się wykonać po 12 miesiącach bezskutecznych starań, jeśli jednak już teraz masz podejrzenia, że jest coś nie tak… Nie czekaj! Wydrukuj wykresy OvuFriend, zgłoś się do lekarza i rozpocznij diagnostykę.
 
Użytkowniczka OvuFriend: 
“Mój pierwszy miesiąc starań o dziecko był również pierwszym cyklem w OvuFriend, który okazał się bezowulacyjny. Podobnie było w przypadku drugiego i trzeciego cyklu. Mam 36 lat, dlatego między innymi to był dla mnie jednoznaczny sygnał, że jest coś nie tak. Umówiłam się na wizytę lekarską i ginekolog potwierdził problemy hormonalne. Bez stymulacji owulacji się nie obyło, ale dzięki temu teraz jestem szczęśliwą “ciężarówką”! :) Termin porodu zbliża się wielkimi krokami, a ja nawet nie chcę myśleć, co by było, gdybym czekała te umowne 12 miesięcy…” 
 
 

Wiedza, wiedza i jeszcze raz… wiedza!

OvuFriend to niesamowite źródło, rzetelnych i wiarygodnych informacji. To rozbudowana Baza Wiedzy, gdzie znajdziesz skuteczne sposoby na zwiększenie szans na zajście w ciążę, ciekawe wywiady z najlepszymi specjalistami, merytoryczne artykuły oraz wiele pytań często zadawanych przez kobiety starające się o ciążę. Dzięki zdobytej wiedzy możesz mieć większe poczucie świadomości i kontroli nad sytuacją.

Dlaczego zatem użytkowniczki OvuFriend szybciej zachodzą w ciążę?

  • Mają dokładny obraz swojej płodności - dokładnie wiedzą, kiedy występują ich dni płodne oraz owulacja.
  • Szybciej dowiadują się o ewentualnych problemach z płodnością. Wykrycie problemów z płodnością na bardzo wczesnym etapie, przyspiesza diagnozę i podjęcie ewentualnego leczenia.
  • Działają kompleksowo - mogą wspierać swoje starania o dziecko spersonalizowaną Dietą Płodności oraz koktajlami propłodnościowymi.
  • Mają możliwość skorzystania z bezpłatnej wizyty w klinice oraz otrzymują zniżkę na wybrane badania, dzięki czemu mogą liczyć na trafną diagnozę!
  • Mają dostęp do bogatego, wiarygodnego źródła informacji na tematy związane ze staraniami o dziecko.
  • Otrzymują wsparcie. Dzięki wyjątkowej społeczności kobiet starających się o dziecko, mogą wymieniać się swoimi doświadczeniami, przemyśleniami, radościami, czy smutkami.
 
Chciałabyś zostać użytkowniczką OvuFriend i tym samym maksymalnie zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę? ZAREJESTRUJ SIĘ i dołącz do tysięcy innych kobiet w podobnej sytuacji co Ty. Jesteśmy tutaj dla Ciebie! 

 

Oceń ten artykuł:
(5)
judysia86 16.10.2018, 21:50
zgadzam się w 100%! Ja dzięki OvuFriend dowiedziałam się, że cierpie na PCOS... poszłam z wykresami do lekarza i wlaściwie po pierwszej wizycie miałam diagnoze

Zainteresują Cię również:

"A Wy, kiedy będziecie mieli dziecko?", czyli o tym, jak sobie radzić z trudnymi pytaniami!

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

5 najczęstszych problemów z płodnością, które możesz wykryć z pomocą OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Kalendarz może być pomocny w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

3 propozycje na pyszne koktajle płodności wspierające owulację

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt OvuFriend: "Opracowanie nowych w skali światowej rozwiązań w obszarze uczenia maszynowego wspierających w planowaniu rodziny i pokonywaniu problemu niepłodności" współfinansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu Inteligentny Rozwój 2014-2020.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do OvuFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)