Jesienne ekstra doładowanie!

Wykup abonament OvuFriend, a otrzymasz od nas prezent!

Przy zakupie abonamentu Premium na:

1 miesiąc – otrzymasz 15 dni w prezencie

3 miesiące – otrzymasz 1 miesiąc w prezencie

12 miesiący – otrzymasz 2 miesiące w prezencie

Pamiętaj, że jeżeli wykupisz abonament Premium w OvuFriend i zajdziesz w ciążę, będziesz mogła wykorzystać swój abonament w BellyBestFriend – niesamowitym, w pełni spersonalizowanym, inteligentnym kalendarzu Twojej ciąży!

Promocja trwa do 31 października 2017.

Wykup abonament Zamknij
Nie posiadasz jeszcze zaleceń dietetycznych dobranych do twojego profilu
Dieta a płodność
  • Udowodniono, że prawidłowa dieta skutecznie zwiększa szanse na zajście w ciążę. Badania przeprowadzone na Uniwersytecie Harvarda pokazują aż 80% spadek w trudnościach w zajściu w ciążę tylko poprzez zmiany w sposobie odżywiania!
  • Dieta ma bezpośredni wpływ na kondycję całego Twojego ciała: na zdrowie komórek jajowych, gospodarkę hormonalną oraz sprawny system immunologiczny. Traktuj dietę niemalże jak lekarstwo.
  • W swojej codziennej diecie jedz jak najwięcej produktów, które sprzyjają Twojej płodności (zalecanych dla Ciebie), a unikaj tych które mogą szkodzić Twojej płodności (produkty niezalecane dla Ciebie).
UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj

Dziękujemy za wypełnienie formularza zapisu!


Zostaniesz teraz automatycznie zalogowana do OvuFriend, ale Twoje konto nie zostało jeszcze aktywowane.


Przed następnym logowaniem musisz aktywować swoje konto. Aby to zrobić przejdź do swojej poczty email , kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.


Jeśli nie otrzymasz od nas wiadomości email, zajrzyj do folderu Spam.

OK